قهرمانان جنگ و پول

نام های جایگزین: HeroesWM

قهرمانان جنگ و پول آنلاین رایگان بازی آنلاین چند نفره، ساخته شده در سبک استراتژی، به ما میدهد که جهان اولیه بزرگ و جذاب است که در آن وقایع اشکار. قهرمانان بازی آنلاین جنگ و پول در میان بسیاری از بازیکنان در سراسر جهان بسیار محبوب است.

تاریخ در قهرمانان بازی جنگ و پول بسیار ساده است و وقت زیادی را نخواهد. همه شما باید انجام دهید - شما نام بازیکن خود را، یک رمز عبور برای دسترسی امن به بازی وارد کنید و یک آدرس ایمیل فراهم است که شما تایید دریافت که قهرمانان ثبت نام از جنگ و پول بیش از. به طور کلی، در قهرمانان جنگ و آنلاین پول ثبت نام طراحی شده است به طوری که شما می توانید رمز عبور خود را بازیابی دسترسی به حساب کاربری شما اگر شما به طور ناگهانی آن را فراموش کرده ام.

همانطور که برای سیستم مورد نیاز، این کار وجود دارد نباید نگران باشید فقط. به منظور بازی قهرمانان بازی جنگ و پول آنلاین، شما فقط نیاز به یک کامپیوتر متصل به اینترنت می باشد. این به این معنی است که این بازی بی ادعا به مشخصات کامپیوتر شما می باشد. در همان زمان، با وجود کیفیت تصویر مناسب و معقول، بازی نه "کم کردن سرعت" اگر شما یک اتصال بسیار سریع به شبکه جهانی وب نیست.

همه در این بازی، هشت فراکسیون، که هر کدام دارای ساختمان های منحصر به فرد خود را دارد، نوع نیروهای، جادوها سحر و جادو و توانایی های قهرمانان وجود دارد. بنابراین، شما این فرصت را برای شروع بازی برای احضارکنندگان ارواح، شوالیه، وحشی، جادوگران از نور و الف ها تاریک، دورف و شیاطین است. از ویژگی های جالب این است که شروع به بازی بازی قهرمانان آنلاین جنگ و پول، شما باید از این فرصت چندین بار در طول بازی به تغییر جناح. مکانیک این فرایند طراحی شده است به طوری که زمانی که شما تغییر جناح، سطح شهرستان خود را، و تمام ویژگی های ممکن است از شخصیت خود را تغییر نمی کند. به این دلیل، هر بازیکن فرصتی برای تجربه پوست خود سبک های مختلف خود را از بازی.

قهرمانان جنگ و پول بازی آنلاین است که در آن مقدار کل نیروهای خود را به یک مزیت اساسی نیست، آنچه مهم است چگونه بالا در سطح واحد خود است. با توسعه این بازی ویژگی های موجود مانند حمله، قدرت سحر و جادو، حفاظت، شانس، هوش، روحیه و ابتکار. هر کدام از این پارامترها برای رشد مناسب به طور قابل توجهی شانس خود را از موفقیت را برای شما در جنگ افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، هر نژاد تا به توانایی های منحصر به فرد خود را دارد، که نیز موجود است برای توسعه هستند.
قهرمانان بازی جنگ و پول آنلاین خوش خوشحال سیستم به خوبی توسعه یافته دادن، اجازه می دهد بسیار کارآمد تر برای مقابله با مشکلات فشار دادن و دریافت مزایای اضافی در توسعه. هر بازیکن این فرصت را به تیم دزد، کارگران، شکارچیان، مزدوران، آهنگران، قماربازان، تفنگ ساز و حتی تیم ملحق شوند. این یک سیستم کاملا بی اهمیت است، چرا که، به عنوان یک قاعده، بازی های استراتژی، توجه بسیار کمی به توسعه نام یک شخصیت پرداخت می شود.

در اختیار شما حدود بیست مجموعه های مختلف از مهمات، در ویژگی ها و ظاهر آن متفاوت است، به یک افزایش بسیار خوبی در عملکرد است. فقط در بازی این امکان وجود دارد برای جمع آوری مجموعه از مهمات، و پاداش اضافی در مبارزه با. در قهرمانان جنگ و پول دارای سیستم دستاورد بزرگ. در حال توسعه شخصیت خود را و رسیدن به قله های جدید و جدید، شما این فرصت را به دریافت جایزه ویژه و مدال، که در بازی تقریبا صد داشته باشد. به عنوان یک قاعده، شما می توانید پاداش برای کار قهرمانانه خاص و یا برای نرخ های بالای توسعه، که شما را در زمان صلح باید به دست آورند.

در انجمن از جنگ و پول خوب است همچنین به این دلیل adminstratsiya بازی بسیار با دقت به روند نظارت بر فعالیت های از بازیکنان مناسب و تلاش می کند به حساب برای تمام نظرات و پیشنهادات خود را. آن را به خوبی زمانی که گفتگو بین مدیریت و بازیکنان باز و سازنده است.

خلاصه همه در بالا، باید آن را در مورد محصول گفت: ثابت شده است با کیفیت و جالب توجه است، بلکه به این دلیل هر از طرفداران بازی های فانتزی می تواند لذت حاصل از بازی قدردانی میکنیم.
ثبت نام، شروع به بازی قهرمانان جنگ و پول و تبدیل به یک افسانه واقعی در دنیای جادوگری.

 

بازی همچنین