GetAmped 2

نام های جایگزین: GetAmped 2

بازی GetAmped 2 - چند نفره رایگان نقش بازی کردن بازی با گرافیک سه بعدی از شرکت ژاپنی CyberStep، شرکت این پروژه کاربر را به پخش 90s در خوب قدیمی به یاد. شما برای مبارزه هیجان انگیز و ماموریت های هیجان انگیز در انتظار است. شما به آینده حمل و نقل، یعنی در 2120. در این سال توسط این واقعیت است که مردم قادر به فراتر از کهکشان بروید و ایجاد ارتباط با موجودات هوشمند زندگی در سیارات دیگر بودند مشخص شده اند. اول، شما نیاز به انجام یک دوره آموزشی، کمک خواهد کرد به کارشناسی کارشناسی ارشد اصول اولیه گیم پلی. من باید بگویم که برای درک گیم پلی بازی مشکل نخواهد بود، چرا که رابط کاربری ساده و شهودی است. اما ما باید به مرحله آموزش غفلت نیست، به عنوان GetAmped 2 آنلاین ذاتی در انواع مختلف از تفاوت های ظریف، درک کنند که اغلب به تنهایی نمی تواند انجام دهد. پس از اتمام موفقیت آمیز "تست رانندگی" GetAmped2 شروع به بازی در قدرت کامل. شما دست ثابت برای از بین بردن تعداد زیادی از دشمنان، به انجام کارهای پیچیده، در بخشی از تمام انواع دعوا، و در نهایت تبدیل به اعتماد به نفس در توانایی های خود را که شما می ترسند برای مبارزه با رئیس سخت، وحشتناک در حال حاضر یکی از نوع خود نیست. بین هاردکور شما می توانید حقیقت را در dvoboe لفظی با اعضای سرسخت منظور دفاع کند. این وقفه نه تنها بین انقباضات استراحت، بلکه یک فرصت برای هوش خود را درخشش را.

شما می توانید GetAmped2 رایگان بازی، به شرطی که کامپیوتر ملاقات لیست زیر از پارامترهای مربوطه

- OS ویندوز (2K/XP/Vista/7)؛

- پردازنده اینتل پنتیوم III 1. 2 گیگاهرتز.

- از DirectX 9 سازگار است. 0 یا بالاتر

- 256 MB RAM

- اتصال به اینترنت از 128 کیلوبیت بر ثانیه.

می آید را به بازی از طریق فیس بوک امکان پذیر است، به ثبت نام در وب سایت رسمی. GetAmped 2 ثبت نام فقط یک دقیقه طول می کشد. نام کاربری، آدرس ایمیل، رمز عبور و نام به انجمن: شما باید اطلاعات زیر را وارد کنید. بعد از دانلود بازی، شما را به فضایی دلنشین، که نمی خواهند به ترک شیرجه رفتن، حتی پس از چند ساعت از بازی.

GetAmped 2 می تواند در سه حالت بازی: مسابقه (جنگ تک و تیم با 8 نفر در یک طرف)، ماموریت مدافع (از quests داستان، نبرد در برابر غیر کاراکتر بازیکن، تیم مجاز است 4 نفر) و درگیریهای خیابانی (حماسه نبرد شامل تا 20 نفر، با سه مرحله از درمان و بدون هیچ گونه محدودیت). البته بهتر است برای شروع کوچک و نا امید نیست که چگونه بازی به پایان رسید، تقریبا قبل از آن آغاز شده، زمانی که شما به آرامی فورا در زمان رژیم پیچیده است. بنابراین، شما آماده برای یک ماجراجویی باور نکردنی، و شما به طور طبیعی علاقه مند با آنها به مبارزه می باشد. در اینجا باید گفت که مخالفان خواهد بود کمبود. در راه خود را ملاقات خواهد کرد و سایبورگ و زامبی ها، و همه نوع از هیولا و بسیاری از دیگر ارواح شیطانی. ذخایر سلاح برای کشتن جمعیت این موجودات بد اخلاق. به هر حال، سلاح باید مناسب برای قهرمان انتخاب شود. پس از همه شخصیت های دارای ویژگی های متمایز، که بدان معنی است که آنها می توانند انواع مختلف سلاح ها را نگه دارید. و به یاد داشته باشید که مصرف کل اراذل و اوباش، شما برای به اوج آماده - نبرد وحشتناک با رئیس.

لحظه ای دلپذیر سفارشی سازی قهرمان است. شما قادر به ویرایش پوسته و آواتار خواهد بود. علاوه بر این، شما می توانید پوسته های منحصر به فرد خود را با بازیکنان دیگر به اشتراک بگذارید. ایجاد یک شخصیت شبیه به شخصیت های کارتونی مورد علاقه و لذت ببرید!

لازم به ذکر است که این پروژه علاوه بر گیم پلی اعتیاد آور این فرصت را برای پیدا کردن یک سخنور خوبی می دهد. تجربه شادی دو، با موفقیت در این بازی، به همراه برقراری ارتباط از طریق بازی در پست الکترونیکی و چت با دوستان خود. در انصاف باید توجه داشت که این بازی GetAmped 2 با بسیاری از ویژگی های متفاوت است. در میان آنها طرح اصلی صوت و تصویر روشن و توسعه پویا از طرح، و انواع ماموریت. همه این شما می توانید قدردانی تنها در صورتی که جامعه بازی سرگرم کننده بپیوندند. آیا یکی دیگر از دقیقه بیهوده هدر ندهید! پس از همه، بسیاری از چیزهای جالب در پیش رو! موفق باشید!

 

بازی همچنین