از طرف گلادیاتورهای جهانی

نام های جایگزین: جهانی پیروز بشو

چند نفره آنلاین بازی نقش آفرینی از طرف گلادیاتورهای جهانی تاریخی شما فرصت تجربه برای خودتان چه چیزی را در صحنه باشند در نبرد مرگبار هنگامی که در خطر است، نه تنها شهرت، بلکه زندگی به طور کلی و چه عادی پهلوان از جان گذشته موفق به این واقعیت پیچیده و اغلب غیر عادلانه است را . هدف اصلی از پخش - ارتقا به وضعیت یک امپراتوری جنگجو. در جهان بازی از طرف گلادیاتورهای تعادل آنلاین خوب است در برنامه نگهداری - ترکیبی موفق از عناصر 2D و 3D انیمیشن، خوب از نظر رنگ قابلیت استفاده، در دسترس و رابط تصاویر جالب است. به طور خلاصه، برای "بسته بندی"، توسعه دهندگان خود را به بهترین تلاش کرد. اما در جهان از طرف گلادیاتورهای باید بازی و به دلیل "چاشنی" نیز هست. او در اینجا در - داستان غنی، مکانیک بازی اصلی و مبارزه با سیستم، توانایی به منظور توسعه یک شخصیت در بسیاری از و این همه را با طنز و موضوعی (تاریخی) به شیوه ای.

و سیستم مورد نیاز بازی از نظر تنظیمات مورد نظر، از جمله در وب سایت رسمی خود اعلام کرد. نشان داد که فقط این بازی را بازی آنلاین از طرف گلادیاتورهای و جهان ترجیح گوگل کروم، و در PC شما نیاز به ادوبی فلش پلیر نسخه 9 یا بالاتر از.

تاریخ در بازی جهانی از طرف گلادیاتورهای - یکی دیگر از توسعه دهندگان اصلی تراشه. ایجاد حساب کاربری خود یک نوع از گفتگو بین شما و وقایع Oliem می شود. بر اساس توصیه های بزرگتر شما وارد نام کاربری برای شخصیت خود را مشخص و جنس آن، و سپس رمز عبور، آدرس ایمیل جعبه، Skype و ICQ. و در نهایت، قبول قواعد بازی در جهان و ثبت نام آنلاین پهلوان از جان گذشته خود را تقریبا کامل شده. پس از آن اولیا ارسال از مهمان خود به اسلحه سازی، اسلحه سازی به رهبر خدا سمت نور هلیوس، بلکه به این دلیل که شما را به خداوند از عالم اموات مردگان به هادس دریافت کنید. هر یک از آنها شما را خوش آمد می گوید و سبب برخی عناصر مهمات - کلاه ایمنی اسفبار، سپر و شمشیر اسفبار اسفبار - این چیزی است که شما در اول از طرف گلادیاتورهای جهانی بازی. مهمات به نام کثیف مهم نیست (هر چند نه بدون آن)، اما توسط یک نوع سلسله مراتب است که برای سلاح و تجهیزات و املای. سلاح های خاکستری اسفبار - برای مبتدیان به بازیکنان با تجربه تر طراحی شده سلاح های بنفش جعلی توسط Hephaestus، و از سلاح های بالا پایان - قرمز - این است که legionaries بزرگ روم به دست آوردن نیروها را دارند.

بنابراین، پس از این فرآیند طولانی ارتباط، انتخاب و شروع به تفاوت های ظریف از این بازی است که "از طرف گلادیاتورهای ثبت جهانی"، شما در نهایت خود را در قلب رم، و شما با یک انتخاب که در آن سمت به ایستادن رو به رو - برای پیوستن به ارتش روشن خدا را هلیوس، و یا تاریک را انتخاب کنید. این و دیگر مزایای خود، رزمندگان قوی از تاریکی در این حمله، و سربازان از زره پوش و لباس نور و سلاح های آسمان فلز بسیار با دوام، آنها سواره نظام و عملکرد خوب است.

در آغوش سلسله مراتب، بازی ارائه می دهد جهان آنلاین از طرف گلادیاتورهای و از نردبان شغلی نبرد گلادیاتوران - پنج وضعیت توسعه شخصیت: یک گلادیاتور، گلادیاتور به رسمیت شناخته شده، ساکنان آزاد رم، سیاستمدار و جنگجو بزرگ از امپراتوری. هر وضعیت برای دستاوردهای خاص تعلق می گیرد، اما همانطور که می دانید، شایسته ترین.

اما به بازی بازی جهانی آنلاین از طرف گلادیاتورهای ممکن است بدون توسل به جنگ نظامی و یا سیاسی است. شرکت در تلاش است که شما پول و تجربه را، آنها در مورد جهان یاد بگیرند - برای شما برای ایجاد یک طیف گسترده ای از محل و انواع برنامه ها. دوستان و ایجاد قبیله، را دشمنان و متناسب با تمام پیروزی ها و دستاوردهای خود را در یک دفتر خاطرات شخصی است.

به طور خلاصه، جهان از طرف گلادیاتورهای بازی آنلاین که در آن فرصت های زیادی برای پیاده سازی شخصیت وجود دارد. در این مورد تمام وقایع بازی در برابر یک پس زمینه از مناظر تاریخی در جو رنگارنگ از رم باستان اتفاق می افتد. تاریخ این بازی جذاب قرار داده و توانا و رم "را به زانو در آن است."

 

بازی همچنین