Gladiatus

نام های جایگزین: Gladiatus

Gladiatus آنلاین - بازی اینترنتی آنلاین چند نفره که در آن شما خواهد شد بسیاری از خطرات و اسرار پیدا کردن است. این - امپراتوری روم بزرگ، و اگر شما احساس می کنید گلادیاتور، در حالی که بازی آنلاین Gladiatus شما بسیاری از سرگرم کننده را!

بازی آنلاین Gladiatus به طور کلی آزاد است، اما اگر شما می خواهید شما می توانید یک حساب حق بیمه خرید، بنابراین شما به طور قابل توجهی کاهش زمان و انواع اعزامی سهولت در زندگی قهرمان خود. این بازی در هر مرورگر در دسترس است!

برای ورود به بازی شما نیاز به ثبت نام Gladiatus: در صفحه اصلی در زمینه های مناسب را انتخاب کنید سرور بازی (بازدید کنندگان)، نام خود را وارد کنید، ایمیل، رمز عبور و مورد قواعد بازی را بپذیرد. بر روی "ثبت نام" و در این بازی Gladiatus به پایان می رسد ثبت نام کلیک کنید و شما را به یک صفحه جدید که در آن شما باید برای انتخاب جنسیت قهرمان خود را بروید. علاوه بر این، شما را تشویق به تجهیز قهرمان خود را، پس از آن شخصیت خود را می توانید در سفر به (در اینجا شما باید برای اجرای چند برنامه، که شما را وادار به تجربه، پول، و برخی از چیزهایی که شخصیت شما قادر خواهد بود برای شرکت در جنگ). انجام وظایف مختلف در آینده، قهرمان خود را قادر به گرفتن پاداش، به جز تجربه و پول، سلاح های منحصر به فرد، اقلام و زره پوش که می تواند در بازار نمی تواند خریداری خواهد شد.

Gladiatus بازی آنلاین است زرادخانه از سلاح های بد نه: خنجر، شمشیر، باشگاه ها، نیزه، چکش، تبر ... و همچنین زرادخانه از زره: زره پوش چرم، سپر، ژنده پوش، کلاه، دستکش، کفش. کیمیاگر ... و شما می توانید انواع داروها، پودر و سکه سحر و جادو خرید ...

تجربه و مهارت -

شرکت در نبرد، شخصیت خود را خواهد شد 2 پارامترهای بازی ذهن اساسی بهبود یافته است.

مهارت های عمومی (ویژگی): آمار امتیاز، تجربه، قدرت، مهارت، چابکی، استقامت، عقل و جذابیت دادن. هر مهارت می دهد شخصیت خود را پاداش خاصی در میدان نبرد.

تجربه افزایش، شخصیت خود را به سطوح بالاتر حرکت می کند، در حالی که بهبود فرصت های خود را، و بالا بردن وضعیت خود را در بازی جهان است. به محض رسیدن به سطح 5، او قادر به ایجاد تیم خود و در گروه او از همکاران خواهد بود. و در آینده، همراه با آنها برای پیشبرد به بالا بی پایان از سلسله مراتب ...

بازی آنلاین Gladiatus تا به بسیاری از مکان های مختلف، که در سه کشور قرار گرفته است: ایتالیا، آلمان و آفریقا. برخی از مکان یک سیاه چال ساکنان توسط کارفرمایان. مجموع در حال حاضر 23 مکان در بازی (در هر محل زندگی جمعیت های مختلف، که قهرمان خود را برآورده خواهند کرد).

در هر کشور است زاهد گوشه نشین که توابع زیر را انجام وجود دارد: تغییر نیک حرکت به یک کشور دیگر و تغییر جنس آنها.

بازی بازی های آنلاین می تواند Gladiatus داشتن یک حرفه خاص، که می تواند برخی از زمان (از 1 ساعت تا 24 ساعت) را. برای کار انجام شده، قهرمان خود را خواهد پول دریافت کنید و پاداش (غذا). انتخاب حرفه های مانند: معاون داماد، کشاورز، قصاب، بیکر و فیشر. و اگر رشوه در 3 روبین یکی از سناتور ها، ممکن است به یک کار و یا سناتور گلد اسمیت. یاقوت می تواند "واقعی" خرید و استفاده از آنها برای تبادل برای کارهای درست ...

بازی بازی آنلاین Gladiatus به شما خواهد شد که در نبرد برای طلا (آن پول بازی، که شما می توانید برای چیزهای کوچک و ساده خرید و همچنین پرداخت هزینه برای آموزش هنر نبرد گلادیاتوران است، در ورزشگاه). میدان جنگ می تواند باعث قهرمان خود را برای مبارزه با حریف های مشابه دیگر.

Gladiatus، شما می توانید بازی به استخدام مزدوران (هر چند آنها نیاز به اسلحه، بنابراین شما مجبور به ذخیره کردن بر روی آنها را مقدار معینی). مزدور شما را در جنگ کمک می کند، در سیاه چال و میدان جنگ.

این بازی دارای یک حراجی که در آن شما می توانید مجموعه تلفیقی کمیاب بسیار با ارزش خرید. به شرط بندی!

در حال حاضر در بازار بازی، شما می توانید خرید یا فروش مختلف.

در Gladiatus می توانند بازی کنند، عقد قرارداد با دنیوی و یا قدرت الهی است.

اگر می خواهید ترکیب منافع، اهداف و مقاصد خود را با بازیکنان دیگر، پیوستن به اصناف، و یا خود را ایجاد نمایید (خلقت به عنوان گفته شده است، تنها ممکن است با سطح 5).

به طور کلی، می توان گفت این بازی است که بسیار گسترده و هیجان انگیز است، هنوز بسیاری از چیزهای جالب شما خواهید دید که وجود دارد! ثبت نام Gladiatus راه خود را در این ماجراجویی خطرناک باز!

 

بازی همچنین