Gladius Bellum

نام های جایگزین: Gladius Bellum

بازی Gladius Bellum - بازی آنلاین مرورگر در مورد جنگ سخت است.

در Gladius Bellum امپراتور روم آنلاین آگوستوس از دست دادن یکی از سپاه خود را که بعد از جنگ سوگواری کردند. رویدادهای در حال توسعه در اروپا در قرن اول پس از میلاد مسیح. شما در کنار امپراتوری روم و یا قبایل ژرمنی مبارزه کنند.

شما نیاز به ساخت شهرک های یهودی نشین، ساخت ارتش خود را و دفاع از پادشاهی خود را در برابر دشمنان خود.

بازی Gladius Bellum شما باید نه تنها در مقابل رومی ها و یا آلمانی. از شرق می آید یکی دیگر از خطر. هون کشور حمله کرد و می خواهید مطمئن شوید که تحمیل ترس و ویرانی. نابود کردن دشمنان و به محل امن در خورشید است.

همان است که در بازی های کامپیوتری دیگر در ثبت نام Gladius Bellum. برای ثبت نام در این بازی، شما نیاز به وارد کنید داده های زیر:

1. از گزینه برای سرور که در آن شما می خواهید به بازی بازی Gladius Bellum انتخاب کنید.

2. رمز عبور خود را ایجاد کنید به بازی و آن را به هر کسی فاش نمی کند.

3. برای تایید رمز عبور خود را، شما باید آن را دوباره در محل سلول بعدی را وارد کنید.

4. نوشتن آدرس ایمیل خود را.

5. انتخاب روز، ماه و سال تولد خود را.

6. سپس با کلیک بر روی « Registrieren » .

7. اگر شما از چه خواهد شد اطلاعات در مورد بازی Gladius Bellum دریافت و قبول تمام شرایط و بندهای آن به توافق برسند، یک علامت در سلول های مناسب قرار داده است.

در Gladius Bellum شما شروع به بازی در جهان باستان، و حل و فصل خود را ساخت. شما امپراتوری خود را از یک روستای کوچک به یک استراتژی پیچیده را به یک امپراتوری قدرتمند را توسعه دهد. با تولید کالا و ساختمان های شما خواهد شد مراقبت از منابع لازم برای توسعه امپراتوری خود را می کنند.

در دوران باستان، شما نیاز به کارشناسی کارشناسی ارشد تعدادی از مشاغل که در دسترس هستند. اول، شما این فرصت را که انتخاب کنید که طرف از قبایل آلمان و یا شما همیشه برای امپراتوری روم مبارزه خواهد کرد. ساختن امپراطوری قدرتمند و چشمگیر شما اضافه کردن به بسیاری از نقاط و تجربه.

با تاکتیک های درست شما را در مقابل شهرک دشمن مبارزه کنند. اما، البته، شامل پادشاهی خود را به یک هدف برای همه هون ها، همه در یک ترس پیچیده و وحشت می شود.

حمایت از بازی استراتژی، ایجاد Gladius Bellum - امپراتوری خود را. و آن را از حملات دشمن محافظت می کند.

سوار در جستجو برای پادشاه هون ها و تبدیل شدن به حاکم قدرتمند ترین بازی های استراتژی Gladius Bellum آنلاین.

را به چالش و شیرجه رفتن به جهان باستان!

در این جهان بزرگ آلمان و قوی امپراتوری قدرتمند روم است. احساس می کنید که ایلات و عشایر مانند هون افراد ضعیف نیست و می تواند حتی کشورهای بزرگ و قدرتمند پایمال.

دریافت با هم با بازیکن خود را در این جهان باور نکردنی است که پر از جنگ، جنگجو، لحظات هیجان انگیز است. بیایید تاریخ را برای شما به باز کردن یک سمت جدید هنگامی که شما می دانید شخصیت های ملل مختلف.

موفق باشید به شما در این بازی باور نکردنی است. اجازه دهید چیزی شما را تبدیل به یک مانع در راه خود را.

 

بازی همچنین