جنگ های افتخار

نام های جایگزین: جنگ های افتخار

جنگ افتخار آنلاین - چند نفره آنلاین رایگان بازی مبتنی بر مرورگر، ساخته شده در ژانر استراتژی به نوبه خود مبتنی بر، که خوش خوشحال نه تنها یک داستان خوب و عوارض جالب توجه است، و یک رابط کاربر دلپذیر و گرافیک. اما بازی آنلاین فریبنده افتخار جنگ هنوز هم که آن را به توسعه دهندگان توجه خاص به مکانیک از مبارزه پرداخت می شود مبارزه است.

ثبت نام در جنگ افتخار بازی نمی کشد طولانی و بسیار پیچیده و روند گیج کننده نیست. تمام آنچه که از شما مورد نیاز - لطفا مشخص کنید در هنگام ثبت نام نام یک شخصیت بازی، یک رمز عبور برای دسترسی امن به حساب کاربری خود و آدرس ایمیل. پس از مدتی در پست الکترونیکی خود و اطلاع رسانی به شما است که ثبت نام جنگ افتخار است بیش ارسال خواهد شد و شما با خیال راحت می توانید شروع به بازی بازی آنلاین جنگ های افتخار.

آیا در مورد اینکه آیا بازی جنگ های افتخار بر روی کامپیوتر شما به درستی کار نکند نگران نباشید، دلیل آن است که مشخصات کامپیوتر شما را درخواست نمی کند. همه شما باید - برای اتصال به شبکه جهانی وب و مرورگر نصب شده است. اگر همه شما، پس شما با خیال راحت می توانید شروع به بازی بازی آنلاین جنگ های افتخار.

بسیار به چشم در این بازی خشنود زیبا و انیمیشن های فلش به خوبی طراحی شده است، با تشکر از این، صفحه نمایش همیشه بیرون می آید آبدار و رنگارنگ. توسعه دهندگان تلاش زیادی در ایجاد مقدار زیادی از بازی در اقلام و همچنین مهارت های تخصصی برای شخصیت و یک انبار تجهیزات، و همچنین تعدادی از مهارت ها، به طور مداوم افزوده شده و به روز قرار داده است. جنگ های افتخار بازی آنلاین است که در آن جنگ در بهترین سنت از سری بازی ساخته شده "قهرمانان قدرت و جادو."

سیستم مبارزه در بازی است متوجه گام به گام. در پایان هر یک به نوبه خود، شما باید تا زمانی که به نوبه خود حریف خود را به صبر کنید. یک ویژگی جالب بازی این است که علاوه بر جنگ تمام وقت، همچنین مبارزه در مقیاس بزرگ، که شامل ده ها تن از بازیکنان وجود دارد. اما در جنگ از جمله بازیکن تقریبا هیچ چیزی بستگی دارد بر روی سیستم خود را باعث می شود حرکت می کند، بسته به مهارت های مورد مطالعه و تجهیزات از شخصیت های بازی.

داستان بازی در سراسر هرج و مرج کل که ناشی از خشم خدایان، حفظ از دنیای جادویی از این بازی اینه. مشکل هرگز به تنهایی و در خاکستر می آید، در نتیجه از این فاجعه، و سپس شروع به ظاهر هیولا ترسناک عجیب و غریب، و پس از آن وجود اندازه گیری و هماهنگ از ساکنان این دنیای جادویی نقض کرده است. اما قبیله شکارچیان، تسلط پادشاهی سحر و جادو سحر و جادو باستان، تصمیم به مقاومت در برابر گسترش بی شفقت از هیولا. این افزایش تا ارتفاع یک جنگ وحشتناک و خونین، که مجبور تمام ساکنان لرزه بازی جهان است.

وظیفه شما این است برای بازگرداندن توازن قدرت در جهان بازی. علاوه بر این، شما نیاز به بالاتر و بالاتر به حرکت از نردبان اجتماعی است.

جنگجو، شکارچی و یا یک شعبده باز اسرار آمیز -

در ابتدای بازی به شما این فرصت را به انتخاب یکی از سه رشته های حرفه ای از تحت الحمایه خود را بازی داده می شود. سپس شما با خیال راحت می توانید اقدام به بازگرداندن عدالت در این کشور پادشاهی.

ثبت نام و ثابت کند که شما شایسته برای تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی از جهان را به بازی افتخار جنگ، که اجرای عدالت، حق را برای شما خواهد بود!

 

بازی همچنین