خدا کارخانه: Wingmen

نام های جایگزین: خدا کارخانه: Wingmen

بازی خدا کارخانه: Wingmen - چند نفره شبیه ساز افراد فضای کلاسیک با گرایش استراتژیک، که پیاده سازی این ژانر MOBÄ. در این اقدام به کاربران بازی تشویق می شوند برای تبدیل شدن به یک حزب به جنگ هیجان انگیز 4X4. شما می توانید آزادی کامل در حالی که ایجاد فضاپیما داده شده است. در نتیجه، شما می توانید عمارت از رویاهای خود را کنترل کنید! و این همه شادی است که قادر به این تیم مسلح نیست. بازی خدا کارخانه دارای گرافیک به اندازه کافی مناسب و معقول. و اگر شما هنوز هم امکان استفاده از 3D-عینک Oculus، بنابراین شما و تمام می شود به نظر می رسد که همه چیز را که اتفاق می افتد - واقعی است! وظیفه شما - برای از بین بردن کشتی های دشمن قبل از او آن را با شما انجام خواهد داد. برتری در این مورد به معنی پیروزی. پیدا کردن آسیب پذیری حریف ساده تر خواهد شد اگر شما را تبدیل به عمل هماهنگ با تیم. را انتخاب کنید برای خودتان یک نقش مناسب، ایجاد یک کشتی که مطابقت - و بیشتر!

دانلود Wingmen :

برای اینکه قادر به لذت بردن از گیم پلی بازی، شما باید خدا کارخانه . سیستم مورد نیاز هستند تا بخشنده که می تواند تقریبا هر کسی را. نکته اصلی - اینترنت، و یکی از سیستم عامل مانند PC، مک، لینوکس است. نصب بازی طول می کشد زمان بسیار کم و به زودی شما را به حوادث متلاطم جو فوق العاده شیرجه رفتن.

بنابراین شما انتظار مبارزه و پیروزی گیج کننده. اما هنوز هم باید با آشیانه شروع می شود. از آنجا که در اینجا شما ایجاد و بهبود کشتی خود را. در طول گیم پلی بازی شما همیشه باید به عقب می آیند در اینجا برای حفظ کشتی در حالت مربوطه. شما انتخاب می کنید و کابین خلبان، و بدن، و ژنراتور سپر، و بال، و توانایی های دستگاه های خاص، و سلاح ها و سیم برق و موتور و خیلی بیشتر. کشتی با توجه به امتیاز به دست آورده را بهبود بخشد. و امتیاز برای شرکت در جنگ تعلق می گیرد. همه چیز شما را ببینید به هم پیوسته است. مسابقات بیشتری - و سپس شانس شما بیشتر است.

دقیقه 16 -

یکی از بازی به طور متوسط ​​12 طول می کشد. در طول این زمان، این نتیجه واضح و روشن از جنگ می شود، و اگر شما خوش شانس، شما قادر خواهید بود برای جشن گرفتن با پیروزی تیم. بی پروا حمله به کشتی های دشمن، فراموش نکنید که آنها، بیش از حد، نه idly توسط نشستن. شما باید در مورد مراقبت از حفاظت از کشتی خود را. پس از همه دشمنان فقط منتظر است که لغزش خود را. نگاهی به مقدار زیادی از مهمات، روندی از رفتار را انتخاب کنید - و در هر صورت اجازه ندهید که شما به راحتی دشمنان را شکست!

خدا کارخانه : Wingmen نسخه آزمایشی اجازه می دهد تا شما را به استفاده از عناصر مختلف که متعلق به هر یک از دسته بندی های خود را (به عنوان مثال، سوراخ، اعوجاج، احتراق، اضافه بار، انفجار). در اینجا برخی از موارد در دسترس: گلوله، گلوله، گرانش، بستند، تغییر شکل، فشار خون بالا، برق، اقدامات متقابل الکترونیکی، سپر، لیزر، مواد منفجره، موشک. علاوه بر این، این بازی را پیاده سازی سیستم اقتصادی و سیستم پیشرفت. و مردم از شباهت فوق العاده ای از جهان تفاوت نیست. کسانی که بازی خواهد کرد خدا کارخانه : Wingmen ، دیدار با انواع مختلف موجودات زنده. Guantris، به Ar شکوفه، انسان، Chorions - این است که یک لیست کامل از کلاس نیست. این تنوع باعث می شود بازی بسیار جالب است. شما به معنای واقعی کلمه گیم پلی اعتیاد آور، و شما دوباره و دوباره به آغاز گشت.

تمام این مزایا و بسیاری از بازی های دیگر تراشه های سرگرم کننده - در نتیجه از تلاش توسعه دهندگان دلسوز که در مورد ساختن اوقات فراغت خود را خسته کننده نبود مراقبت است. تاریخ در حال حاضر به از طریق بسیاری از ماجراهای هیجان انگیز بروید و فراموش کردن مشکل انتخاب شغل در اوقات فراغت خود. ما فقط می توانیم آرزو می کنم که تمام امید خود را به حقیقت می پیوندند!

 

بازی همچنین