خدا از Axion

نام های جایگزین: خدا از Axion

خدا از بازی Axion استراتژی مرورگر MMO رایگان است. بازی خدا Axion - یک بازی است که منعکس کننده خواسته های PVP علاقهمندان به بازی هاردکور. شما ماجراجویی خود را شروع با این جزیره را در آسمان، و کار خود را گسترش آن است. همه بازیکنان را تشویق به جنگ و اتحاد.

قبل از بازی خدا از Axion، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز برای این: فرکانس پردازنده - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB.

خدا از ثبت نام Axion می کند بسیاری از وقت خود را و آسان را ندارد:

1. در صفحه خوش آمدید، انتخاب گزینه «ثبت نام».

2. را نام شخصیت خود را.

3. ایمیل معتبر وارد کنید.

4. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

5. انتخاب گزینه «ارسال».

به خدا و از Axion بازیکنان آنلاین فرصت برای پیوستن به یکی از 3 عنصر (آب، آتش و زمین است) داشته باشد. شما بازی خدای Axion و دریافت پاداش های مختلف از آیتم انتخاب شده، از جمله این فرصت را برای ایجاد سربازان به طور منظم است که منحصر به فرد برای هر یک از عناصر می باشد. علاوه بر این، بازیکنان شجاع ترین خدا از Axion آنلاین نیاز به پیدا کردن یک راه برای احضار افراد مرموز که مدت ها شکست خورده بود، برای کمک به آنها در جنگ در حال حاضر. به خدا از Axion تاکید آنلاین بر روی تلاش های مشترک از بازیکنان، ایجاد اتحاد قوی است که در آسمان با هم مبارزه کنند. و راه های به اندازه کافی برای انجام این کار به خدا و از Axion آنلاین وجود دارد: رزمندگان شجاع فتح باید نیروهای تجمع و با آنها به جنگ، افراد غیر نظامی می تواند یک برکت و رحمت برای کمک به دوستان خود و یا دشمنان خونی خود را ضربه لعنت به من بدهید. بازیکنان حیله گری ترجیح می دهند جاسوسان otpravlyatna و هوش خرابکاری. تیم توسعه خدا از Axion آنلاین مقدار زیادی از زمان و تلاش برای برقراری ارتباط با بازیکنان و مشکلات خود را بلافاصله به، مطمئن شوید که ایده های بازیکنان یکپارچه در بازی می باشد. تاریخ جامعه پسند خدا از انجمن Axion آنلاین. دنیای جدید خدا از Axion آنلاین، نیروهای منحصر به فرد، نعمت قوی نفرین مرگبار طوفان های تصادفی در آسمان در حال تغییر، ساختمان های با شکوه، سیستم تجارت خدای Axion آنلاین، توطئه استعمار دشمن جاسوسی از جزایر، پاداش بزرگ و اتحاد، منجنیق قدرتمند griffins افسانه ای اژدها ... این خدای بازی Axion است! البته، بخشی از لذت راه را بر استراتژی بازی خدای Axion آنلاین است که بدانند چه تاکتیک های شما استفاده خواهد کرد، و آنچه که یک راه برای پیدا کردن پیروزی. با این حال، برای بازیکنان که تازه به این سبک می باشد، در اینجا برخی راهنمایی به آن را آسان تر برای شروع: 1. ساخت یک معبد خدا از Axion آنلاین. این اجازه خواهد داد که شما را به ایجاد منابع بیشتر. 2. ساخت درخت دانش خدا از Axion آنلاین. نیروهای جدید، نعمت، و ساختمان - همه با دانش باز، بنابراین مهم است که برای شروع کار در اسرع وقت. بیشتر درخت خود را به روز کنید، به خرد بیشتر به شما کسب خواهد شد. 3. به روز رسانی بازی لته مال خدا Axion. شما همیشه از منابع را برای ساختن امپراتوری خود را، و این منابع از برداشت آمده است. بهتر است شما پردازنده های ارتقاء، منابع بیشتری به شما کسب درآمد. خدا از بازی Axion می تواند کمک به به روز رسانی تمام ترکیب به سطح 5 قبل از شما باید به نگرانی در مورد بسیاری دیگر (پس از ایجاد معبد و درخت دانش، البته). 4. بسط و افزایش جزیره خدا از بازی Axion. اگر شما دو جزیره، شما دو برابر بسیاری از منابع، و گزینه های دو برابر بیشتر است. این به شما نیاز برای به روز رسانی درخت زندگی را به سطح 5 به خدا و از Axion آنلاین. یک بازیکن خوب باید قادر به انجام این کار برای 3-4 هفته باشد. 5. ارتباط با دیگر بازیکنان خدا از بازی Axion! صدها نفر از بازیکنان در اینجا وجود دارد و پیروزی به تنهایی مشکل است. این مراحل را دنبال کنید و شما را در بهشت ​​جدید خدا از بازی Axion خوش شانس خواهد بود!

 

بازی همچنین