GodsWar آنلاین

نام های جایگزین: خدایان جنگ آنلاین

GodsWar آنلاین - چند نفره آنلاین بازی نقش بازی کردن، رایگان، به لطف آن شما می توانید در یک جهان مرموز و دارای بسیاری از رمز و راز از یونان باستان حرکت می کند. همه دوستداران از آثار باستانی و تاریخ کهن بازی آنلاین GodsWar آنلاین خواهد شد عشق.

تاریخ در بازی GodsWar بیشتر وقت خود را ندارد و می تواند بسیار ساده است. شما نیاز به نام حساب کاربری، رمز عبور برای دسترسی به بازی و آدرس ایمیل است که شما نامه ای که تایید ثبت نام GodsWar zavershenai بازی را شروع کافی است دریافت را وارد کنید.

اولین چیزی که ما را در بازی ببینید - آن است که یک گرافیک کارتونی زیبا است. به طور کلی، بازی خود را و تصویر به نظر می رسد بسیار زیبا، رنگارنگ و روشن، و باعث می شود به ماندن در بازی ها برای مدت زمان طولانی.

به هر حال، GodsWar - مشتری بازی. و ما کمتر از این حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی را: CPU - 1 گیگاهرتز RAM - 1 GB کارت گرافیکی شتاب دهنده با 256 MB، سیستم عامل ویندوز XP و یا بعد از آن، یک اتصال به اینترنت فعال است. همانطور که می بینید، با تمام زیبایی های آن، بازی به عنوان یک کل بسیار خواهان در عملکرد کامپیوتر شما نیست.

در ابتدا، ما نیاز به انتخاب در جهان است که در آن بازی ما، فتح ارتفاعات جدید و در نظر گرفتن جایگاه راستین خود در معبد. آیا محلی سازی خوبی از این بازی، که زمان کافی داده شد. زبان روسی پشتیبانی می شود و در همه، بدون استثنا، سرور های بازی. پس از انتخاب جهان نیاز به تماس نانومتر قهرمان خود را تعیین و میهن خود. انتخاب را می توان بین اسپارت و آتن ساخته شده است. بعد از این، شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع از تخصص خواهد شخصیت خود را داشته باشد.

به طور کلی، سردبیر شخصیت بسیار خوشحال است، چرا که آن را به خوبی کار می کرد، و تعدادی از گزینه های برای تغییر ظاهر کافی است. حتی بازیکنان بیشتر خواستار قادر به بهینه سازی ظاهر شخصیت خود را به طوری که او نگاه کاملا منحصر به فرد خواهد بود. GodsWar بازی آنلاین است که تعجب فقدان هر گونه موارد اضافی. امروزه، بسیاری از محصولات از صنعت بازی مدرن اغلب اشباع متنوع عناصر گاهی اوقات بی فایده و غیر ضروری از قابلیت، اما این بازی یک استثنا لذت بخش به این روند است.

سیستم کلاس نیز در بازی به سادگی امکان پذیر اجرا، اگر چه این به این معنا نیست که آن نقص از سازندگان بازی است. در مقابل، کلاس ها باید به یک توازن بزرگ بین آنها و تعداد و تفاوت از یکدیگر مجبور به صرف ساعت در فکر بیش از آنچه که آنها تصمیم به تخصص خود. همه شما باید انجام دهید - است را انتخاب کنید که شخصیت که شما می خواهید بازی، اما برای بقیه شما نمی تواند زنده بماند. تعادل کلاس بازی - چه بازی GodsWar آنلاین بسیار افتخار است.

در حال حاضر نگاهی به جزئیات از کلاس ارائه شده در بازی. کشیش - یک شفا دهنده است، حمایت از هر گروه و حمایت از آن است. مجله - خبره از کتیبه های باستانی و جادوها قدرتمند، جنگجو، دارای حق اعمال سحر و جادو. قهرمان جنگجو در محدوده نزدیک است، در خرد کردن ضربات حریف قدرتمند خود، اما نیاز به کمک از رفقای خود را، چرا که او به تنهایی مشکل را داشته باشد.

بسیاری از بازیکنان با حضور ساخته شده در ربات بازی ها، که اجازه رسمی سازندگان بازی شگفت زده کرد. بازی بازی GodsWar در نتیجه اگر شما در شغل خود هستید می شود بسیار ساده تر است در زمان محدود است.

در واقع، رابط در سطح مناسب و معقول ساخته شده، برنامه نویسان و طراحان ساخته شده اند حاصل کنید که تمام مهارت ها و انجام فعالیت های دیگر به راحتی و بازی GodsWar خوبی بود. یکی دیگر از مزیت عمده این است که مطلقا هیچ رابط منو بازی برای استفاده به عنوان ترکیبی از چند کلید روی صفحه کلید خود می باشد.

بنابراین، شایان ذکر است که این سیستم به اجرا در سیاه چال بازی فقط کامل است. تنها چیزی که به نظر این واقعیت است که به سیاه چال فرود است، شما می توانید تنها زمانی که شما در رسیدن به سطح نود. انبوهی از هیولا و مقدار زیادی از آثار مهم و مرتبط - به لطف این بازی در GodsWar شما باید همیشه بخورند. خوب، شما در حال حاضر علاقه مند؟ آیا تاخیر نیست، ثبت نام و تبدیل به یک فاتح جهان باستان!

 

بازی همچنین