بحث و کافی نت

نام های جایگزین: بحث و کافی نت

بحث و تبادل نظر کافی نت آنلاین - بازی مبتنی بر مرورگر رایگان سرگرم کننده است که شبیه سازی هنر آشپزی و خدمات به مشتریان شرکت در پذیرایی. شما تبدیل به یک مالک از کافی نت ها، که در آن افراد مختلف با میل به خوردن و خوردن متراکم است. اما فکر نمی کنم که تمام مسئولیت های خود را به اطمینان حاصل شود که دنبال کار نهاد. در واقع، علاوه بر این، که در عمل به عنوان یک مدیر، شما یک آشپز است در همان زمان. این به این معنی است که کنترل پخت و پز نیز بر روی شانه های خود دراز می کشید. بازی بحث و تبادل نظر کافه مملو از عناصر بسیاری از این بازی، که لازم است به درک در این دوره از گیم پلی بازی است. ویژگی های اصلی: انواع کتاب آشپزی حضور مواد لازم برای پخت و پز، تزئین دکوراسیون کافی نت فرصت را در راه خود، کاربران خدمات، سفر به بازار، ضیافت و بیشتر. حوصله فقط وقت ندارد! اگر شما فکر می کنم عناصر پخت و پز خود را - به جلو! بازی کافه - این محل که در آن شما می توانید تماس خود را متوجه است!

تاریخ در بازی بحث و تبادل نظر کافه طول می کشد زمان بسیار کم است. شما باید یک نام صفحه نمایش را وارد کنید، ایجاد یک رمز عبور و ارسال به آدرس پست الکترونیکی. به خاطر داشته باشید که ثبت نام بحث و تبادل نظر کافه در خود را نشان میدهد پذیرش خود را از قوانین از پروژه. در این سیستم لازم است مورد نیاز می تواند آرام است. بازی خواستار به منابع و شما ممکن است قادر به لذت بردن از گیم پلی با متوسط ​​پیکربندی کامپیوتر باشد. هفتگی - اینترنت و مرورگر مدرن است. رفتن به دوره آموزشی و شروع به در نیروی کامل به بازی بحث و تبادل نظر کافه!

بنابراین شما می توانید در نقش سر از کافی نت ها احساس اعتماد به نفس، اجازه دهید به منظور با لحظات بازی مهم برخورد خواهد کرد. بنابراین، پس از فلش قرمز رنگ و تمام دستورالعمل ها، شما می توانید به سرعت و راحت و در یک نقش جدید به عنوان یک ماهی در آب احساس خود را. برای آماده سازی غذا، شما نیاز به دستور العمل های. تاسیس که کتاب آشپزی. با کلیک آن را با ماوس، شما می توانید یک لیست از رشته ها و نظرات به آماده سازی خود را پیدا کنید. و اگر قبل از باز کردن کتاب، با کلیک بر روی یک صفحه خالی، و پس از آن شما می توانید ظرف سمت راست را. مراقبت بودند که همه مواد تشکیل دهنده راست، یک لیست از که، اتفاقا، است که در پایین هر دستور داده شده وجود دارد. مواد لازم را در یخچال نگهداری شود و شما دائما باید برای دوباره پر کردن سهام خود را. محصولات خریداری شده در فروشگاه. برای رفتن به آن، شما باید یک سبد با غذا در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش را کلیک کنید. هنگامی که شما کشف کنند که یخچال پر است، آن بهتر خواهد بود به فروش بخشی از محصولات که آنها هدیه ای فاسد نشده است. با کلیک بر روی دکمه در فرم ثبت نام وجه نقد، فروش شما چه چیزی شما را در بیش از حد.

می خواهم که به دنبال ارائه و موسسه در طعم و مزه خود را حل و فصل شد؟ لطفا بخش "کشور" استفاده کنید. ردههای صفحه مانند دکور، تجهیزات و کیفیت ضمیمهها کمک خواهد کرد که برای تبدیل کافه. آیا جایگشت به اندازه کافی راحت است. پس از همه، هنگامی که شما شروع به انجام این کار، مردم و کارگران از محل ناپدید می شوند. این است که برای دریافت در زیر پا، هیچ کس. هنگامی که شما ساخته شده تغییرات مورد نظر کرده اند، معیشت کافی نت با موفقیت ادامه خواهد داد. لازم به ذکر است که قطعه خسته کننده مبلمان لزوما دور ریخته نمی باشد. خواهد شد بسیار عاقلانه تر به فروش آن به کسانی که به آن نیاز دارید و بدست آوردن سود.

بازی بازی آنلاین بحث و تبادل نظر کافه شما به طور مداوم در حال تماشای رتبه بندی لوکس. محبوبیت بستگی به این شاخص. بنابراین بهتر است به را امتحان کنید. پس از کافه خالی بعید به شما شادی به ارمغان بیاورد.

بازی کافه اجازه می دهد تا ترتیب soirees، به نام ضیافت. آن را باید به یادگیری به همکاری با دیگر بازیکنان. انفرادی کشیدن چنین رویدادی غیر ممکن است. آماده سازی مورد نیاز برای وعده های غذایی ضیافت گردیده چند سرآشپزها. شما یا می توانید کسی را در حال حاضر برنامه ریزی آماده سازی یک ضیافت عضویت و یا عضویت خود را به برنامه ها و پیدا کردن جفت. زمینه های هزینه موفقیت. kafeyningov - شما مقدار مشخصی از پول بازی دریافت کنید. بنابراین تلاش شده است به هدر نمی رود!

A جای مفید در بازی در بازار است. این جایی است که شما می توانید بازیکن دیگر دیدار، گفتگو و حتی پیدا کردن دوستان. در حالی که هر کسی با روابط دوستانه، شما می توانید خود را دعوت به بازدید و یادگیری از تجربه صاحب یکی دیگر از کافه. باور کنید، آن را بسیار مفید خواهد بود! دستاورد ها از دیگران خواهد شد انگیزه بزرگ برای شما شخصا و به دو چندان کردن تلاش برای تحریک به منظور پیشی گرفتن از دیگران است.

بازی بحث و کافه آماده یکی دیگر از شگفتی لذت بخش - چرخ از ثروت. آن را در بازار می باشد. یک بار در روز، شما آزاد هستید تا آن را پیچ و تاب داده می شود. شما می توانید انواع جوایز برنده شوید. به عنوان مثال، در یک گیلاس کوکتل، مبلمان، "برجسته"، دستور العمل های جدید، و حتی تجربه طلا.

بحث و تبادل نظر کافه شروع بازی در حال حاضر، به طور کامل لذت بردن از زندگی و عمومی مجازی انجام آنچه او را دوست دارد. اجازه دهید تمام تلاش های شما شانس!

 

بازی همچنین