بحث و تبادل نظر کشاورز

نام های جایگزین: بحث و تبادل نظر کشاورز

بحث و تبادل نظر کشاورز آنلاین - رایگان مرورگر بازی های چند نفره با گرافیک کارتونی خنده دار. این جهان مثبت که در آن شما می توانید بسیاری از احساسات مثبت را تجربه می باشد. اگر شما در حال زور زدن شلوغی های شهری می کند و نفس کشیدن نیست، آن هم برای شیرجه رفتن به واقعیت مجازی، به بازگشت به وسعت زمین های کشاورزی، که در آن جریان صاف زندگی دلجویی از هر گونه، حتی اعصاب غیرممکن در هم شکسته است. مدیریت اقتصاد و گسترش مرزهای اموال، به شما احساس کامل روستای فوق العاده ساکن. شروع به بازی بحث و تبادل نظر کشاورز ، شما خودتان زمان و چه مقدار به کار تصمیم گیری خواهد شد، و هنگامی که فقط روی چمن ها از زمینه های دروغ و حمام افتاب گرفتن. اما حتی در ساعت از کار سخت، شما هیچ خستگی را احساس نمی کند! بعد از این فرایند است برای رفتن به بسیار هیجان انگیز!

بازی آنلاین بحث و تبادل نظر کشاورز می تواند هر کسی و لازم نیست که این کامپیوتر با کارایی بالا. میانگین سیستم مورد نیاز برای ساخت پروژه در دسترس است. عادی می کند به علاوه اتصال به اینترنت - که همه شما نیاز به شیرجه رفتن به یک افسانه. تاریخ در بازی بحث و تبادل نظر کشاورز شما یک کاربر قانونی و مشروع را و حضور در این بازی می تواند در هر زمان مناسب باشد. علاوه بر عبور بحث و تبادل نظر کشاورز ثبت نام بسیار ساده است. آدرس ایمیل را وارد کنید، ایجاد یک رمز عبور و تیک و مؤید پذیرش شما از قوانین. در حال حاضر جالبترین کشاورزان جهان قبل از اینکه شما به نظر می رسد در تمام شکوه خود را!

بنابراین، چه صاحب مزرعه؟ شما خواهم بود تا در شخم زدن مزارع خود، و درختان بوته و رشد گیاهان مختلف مفید و جمع آوری حیوانات، و، البته، به درو از ثمرات کار خود را. بپرسید که چه نوع فرهنگ است در سهام؟ بله، خیلی! به عنوان مثال، موز، آلو، لیمو، گیلاس، پرتقال، سیب، زیتون، و غیره غیره همچنین به مراقبت از گسترش مزرعه و نوسازی از همه فرآیندها، بهبود شرایط حیوانات خانگی است. به عنوان بازی کشاورز در درجه اول اجتماعی، نکته مهم در روابط با همسایگان است. پس از همه، شما می توانید در میان آنها به عنوان به دشمنان، و پیدا کردن دوستان واقعی است. یاد بگیرید چگونه برای همکاری، و موفقیت به شما تضمین شده است. لازم به ذکر است که کسانی که بحث و تبادل نظر کشاورز بازی، این فرصت را برای رقابت در دستاوردهای مردم را از بسیاری از کشورها. علاقه مند به بازی پارسه در سراسر جهان!

نگران نباشید که به شما خواهد شد در بسیاری از مسائل را در یک بار انباشته شده، و شما نمی دانید که چگونه به مقابله با آن است. اگر چه بازی بحث و تبادل نظر کشاورز و نیاز به توجه به جنبه های بسیاری است، اما او به مبتدیان بسیار وفادار است و زمان را به می دهد. در ابتدا، به شما آموزش ساده که شما با آن و گام های اساسی یادگیری خواهد شد. پس از همه چیز می رود مانند ساعت، دقیق: کاشت جوانه، برداشت، تجارت در بازار، به دور سود مشروع است. تجارت در این بازی جایگاه ویژه ای دارد. این از طریق فرایند فروش است و خرید شما را فروش محصولات خود و همه چیز را که شما برای توسعه بیشتر نیاز دارید. در ضمن، آن را در بازار بود و شما بیشتر احتمال دارد به تعامل با دیگر بازیکنان. پس فرصتی برای سفارشی نفع خود به خودتان را از دست ندهید! بازار - آن هم یک محل که در آن شما می توانید یک کار برای انجام دریافت کنید. و خوب برای آنها جبران خسارت به علت. شما می توانید مقداری پول و کمک به کشاورزان دیگر درآمد. برای کار خود، برخی از بازیکنان حاضر به پرداخت farmadolarry. با این حال، سعی نکنید به غم انگیز در مورد که در همه زمان ها را به صخره. هنگامی که شما در رسیدن به سطح خاصی از توسعه و ثروتمند به اندازه کافی برای کار شخص دیگری پرداخت خواهد شد، و خدمات از مزدوران خود استفاده کنید.

در بازار است یک مغازه در بازی وجود دارد. این ارائه می دهد تمام انواع گیاهان، حیوانات، کود، ساختمان است که می تواند به مزرعه منتقل، و حتی انتخاب زیادی از دکوراسیون. تعدادی از چیزهایی است که باید به طور مستقیم به سطح متناسب است. به این معنا که، دیگر بازی، احساس اعتماد به نفس بیشتری در این دنیا خنده دار.

در نهایت آن را به ارزش است که می گویند که این بازی بحث و تبادل نظر کشاورز تا به تعدادی از ویژگی های مفید است. به عنوان مثال، گفتگو، هنر مزرعه گالری، خرید هدیه، مشکلات مفاصل، و سایر دفتر خاطرات شخصی است. در این محصول بسیار عالی آنلاین مشاهده کنید برای خودتان. ناامیدی تهدید نیست! لذت ببرید و اجازه دهید همه شما را در شانس!

 

بازی همچنین