بحث و تبادل نظر مد

نام های جایگزین: بحث و تبادل نظر مد

بحث و تبادل نظر مد آنلاین - رایگان و اجتماعی بازی فلش برای دختران علاقه مند به مد. یکی دیگر از شگفتی لذت بخش از استودیو بحث و تبادل نظر ، معروف برای شبیه ساز زندگی آن است. اگر شما مایل به روند مد و لذت بردن از تمام زیبایی ها، اگر شما خودتان را یک زن واقعی خواهد شد که آن را نمی کردن و آماده ارائه مشاوره به دیگر خوب naturedly، بازی بحث و تبادل نظر مد قطعا به میل خود در نظر بگیرند. چرا که در اینجا شما تبدیل به یک از Trendsetter خود را دیکته قوانین در این جهان غیر قابل پیش بینی. در ابتدا شما خواهد بود که صاحب یک فروشگاه کوچک است، اما در طول زمان است هر فرصتی که آن را به یک شرکت مد بزرگ به نوبه خود وجود دارد. تنها از طریق تلاش های خود را به کسب و کار خود را ترویج و جذب مقدار زیادی از مشتریان، که به شما شگفت ثروتمند خواهد ساخت. البته، خانه مد خود - رویای هر دختر است. اما بیمار می شود، دارای مقدار زیادی از کار قبل از آن امکان پذیر خواهد بود برای لذت بردن از دست آوردهای.

همه شما نیاز به دسترسی به بازی - آن ثبت نام بحث و تبادل نظر مد . آن را آسان می. پر کردن در چند رشته (نام صفحه نمایش، رمز عبور، ایمیل)، شما تبدیل به یک کاربر کامل بود. لطفا توجه داشته باشید که چک در بازی بحث و تبادل نظر مد نیاز به موافقت و تأیید کنید که می خواهد با قرار دادن گزینه های مناسب نیاز دارید. به گیم پلی بدون نقص، مطمئن شوید که کامپیوتر شما دارای یک نرم افزار فلش پخش . از طرف دیگر سیستم مورد نیاز، نگران نباشید، چرا که آنها زیاد نیست. سازندگان همه چیز ممکن است انجام داده اند به طوری که شما آزادانه می توانید لذت بردن از گیم پلی.

حالا، وقتی شما شروع به بازی بازی آنلاین بحث و تبادل نظر مد ، شما می توانید فعالیت های خشونت آمیز خود را گسترش و بیشتر برای بهبود شارژ فروشگاه ابتدا وصف ناپذیر. این دوره آموزشی به موضوع حفر کردن و مقابله با اجزای اصلی بازی. راهنمایی حکیم نمی خواهد در ابتدا گیج و اعتقاد به خود. در راه به بسیاری. در آغاز، همه چیز شما خود را - یک جفت از الگوها، یک خیاط و یک مانکن. آیا آن همه را در یک اتاق کوچک. اما با همه چیز لازم انجام می شود، شما می توانید افتخار از ایجاد یک نام تجاری جهانی است. بازی بحث و تبادل نظر مد - به معنی پارچه جوراب زنانه ساقه بلند و ایجاد لباس، استخدام کارکنان واجد شرایط و مستقیم آنها را به انجام موارد به منظور جذب مشتریان برای ایجاد فضای داخلی خود را از فروشگاه و به روز رسانی آن را به طور منظم نمایش . داخلی شما می توانید برای پول خرید. نیازی به گفتن نیست، به بازدید کنندگان بیشتری را از شما با کیسه های خرید لود بروید، بیشتر خواهد شد شانس خود را. یاد بگیرید چگونه به ایجاد انگیزه در fashionistas آنها را پیشنهاد آنها نمی توانند رد - و فوت و فن. کسب و کار خود را گسترش می دهد و افزایش فروش.

فقط فکر می کنم که چگونه به خوبی از Trendsetter. احساس است که شما به میلیون ها نفر از شما برابر است می دانید چه نوع احساس هنگامی که در پشت بال. و شما می توانید آن را همه تجربه، تنها با شروع بحث و تبادل نظر مد بازی! بازی مد - آن بسیاری از احساسات خوشایند و امکانات واقعا نامحدود است. آیا می خواهید در شانل و دیور در جهان مشهور است؟ نه تو را منع نکرده است! اولویت های اصلی راست و بوتیک خود را نه تنها مردم عادی بلکه ستاره مراجعه کنید.

آیا لذت بردن را از دست ندهید به چت با دیگر بازیکنان. مشاهده رقبای مغازه ها را ببینید که چگونه همه آنها ساکن شد. و شاید در یکی از این بازدیدکننده داشته است، شما یکی دیگر از ایده درخشان داشته باشد. همچنین در میان کاربران می باشد بسیاری از مردم که تبدیل شدن به دوستان وجود دارد، و حمایت شده است هر کسی مانع نشده است.

بازی بحث و تبادل نظر مد شده است در انتظار شما! این درس به خوبی روشن کردن اوقات فراغت خود را! ما فقط می توانیم که می خواهید خلق و خوی خوب و مقدار زیادی از لبخند!

 

بازی همچنین