بحث و تبادل نظر گانگستر

نام های جایگزین: بحث و تبادل نظر گانگستر

بحث و تبادل نظر گانگستر آنلاین - رایگان استراتژی چند نفره مبتنی بر مرورگر بازی های اجتماعی است. این اقدام هیجان انگیز از شرکت بحث و تبادل نظر با طرح عمیق فکر کردن، گرافیک با کیفیت بالا، انتخاب زیادی از عمل بازی و یک دسته کامل از چیز های مختلف کمی که برای کمک به طور موثر منجر دعوا فراموش نشدنی. شروع به بازی بحث و تبادل نظر گانگستر سرباز ساده و معمولی، شما تبدیل خواهد شد بهبود رتبه خود را تا تا زمانی که آنها خود را پدرخوانده همان خواهد شد که سرنوشت خود را برای اولین بار منجر نمی شود. اما اگر زمان دادن سفارشات هنوز نرسیده است، یک عرق خوبی برای صادقانه انجام تمام وظایف واگذار شده به شما رهبر. و اجازه دهید زندگی مافیایی ماجراجویی خطرناک پر از حباب، در عین حال جالب است، با یک طعم و مزه خوشبختی واقعی و آزادی عمل است. کسانی که ناراحت به پیروی از مقررات از زندگی واقعی است و کسی که اشتیاق بازی permissiveness بحث و تبادل نظر Ganster قطعا به طعم، چرا که جنایتکاران بی انجام آنچه آنها در اینجا می خواهم. شما در بازار سیاه معامله، باعث دوئل بازیکنان دیگر برای شرکت در جنگ های باند بزرگ، طلا درآمد و صرف آن را با لذت به خرید اقلام از یک زرادخانه بزرگ کشنده باشد. بیا! ورود به بحث و تبادل نظر گانگستر در انتظار شما و آماده برای باز کردن یک جهان جنایی خیره کننده در تمام شکوه خود را!

نگران نباشید در مورد که شما می توانید بحث و گانگستر از کامپیوتر شما ندارد. حتی اگر PC شما از تنظیمات بالا را نداشته باشند، شما هنوز هم می تواند با خیال راحت به گیم پلی بازی را ادامه دهید، چرا که سیستم مورد نیاز برای بازی بیشتر از متوسط. اینترنت به علاوه می کند - و این که شما در حال حاضر در اطراف خیابان های بازی رو با یک اسلحه در دست اجرا کنید! و به عنوان برای ایجاد یک حساب جدید، آن وقت زیادی را نخواهد. من در بازی بحث و تبادل نظر گانگستر دو مرحله تیک بزنید. در ابتدا شما نیاز به ایجاد یک شخصیت است که به را انتخاب کنید ظاهر آن، جنسیت، نام و طبقه. پس از اقدام به پر کردن زمینه هایی مانند آدرس ایمیل، رمز عبور، و جهان بازی مورد نظر را انتخاب کنید. در پایان ثبت نام با قوانین موافقت تیک تاک و می تواند از اعمال بد خود حرکت می کند.

بازیکنان در خانواده است، که توسط خوانده به رهبری متحد. هنگامی که شما به قبیله را وارد کنید، شما را تبدیل به یک سرباز. با گذشت زمان، به سمت بالا می توانید کسب درآمد. مراحل بعدی زندگی حرفه ای خود را Capo رتبه. Capo برای اقدام از جمله: حملات، حمله ثبت نام / دفاع، فداکاری - شمش طلا. سپس شما می توانید از پدرخوانده کسب درآمد برای بهبود consigliere. این عنوان بدون در نظر گرفتن فرصت هایی که پیش از شما بودند، اضافه می کند که مسئولیت های زیر است: به اخراج Capo و سرباز کاهش Capo افزایش Soldatov، دعوت از بازیکنان برای مقابله با خرید جوایز (نقدی / واردات). چگونه شما را دنبال افزایش در سلسله مراتب - کسب و کار شما، نکته اصلی - نتیجه!

بازی بازی بحث و تبادل نظر گانگستر شما می توانید با استفاده از موضوعات مختلف. از این نوع سلاح در دسترس: زره بدن، مناظر مختلف (تلسکوپی تاکتیکی، مناظر تلسکوپی مادون قرمز و لیزر)، دود، نارنجک بی حس کردن، دینامیت تی ان تی، پرتاب چاقو، شورش سپر پلیس و بیش. برای کمک به سربازان و ارائه یک کیت پزشکی، که شامل باند، قرص، و دیگر خوبی. برخی از چیزهای مفید مانند پنهان سازی استتار، استتار، و دیگر سنسور پالس وجود دارد. علاوه بر قرض گرفتن شخصیت باید مواد غذایی نیروهای خود یعنی، قهوه، آب میوه، هویج، رشته فرنگی، شکلات استفاده کنید. چنین تنوع گیم پلی غنی و جذاب می سازد.

اما برای رسیدن به موفقیت در میدان نبرد است به اندازه کافی به سهام تا در همه افراد ذکر نشده است. از آنجا که شخصیت های دارای ویژگی های خاصی است، پس برای افزایش شانس برنده شدن، این پارامترها باید پمپ شود. موفق باشید، پشتکار و ویژگی های جنگ - اول، ما باید با توجه به سه ویژگی کلیدی پرداخت. پایان برای هر کلاس خاص است: برای Gopnik - نیرویی برای فریبکار - چابکی و تاکتیک برای - هوش.

به هر حال، در کلاس خود دارای تفاوت های میان خود. از آنجا که بازی بحث و تبادل نظر گانگستر فراهم می کند در آغاز به یک انتخاب بین سه کلاس موجود، شما باید بدانید که چه کسی است. پس دزد بسیار موذی هستند و اغلب دوست دارند به حمله به عقب، اگر آنها در مورد چگونگی اعمال خود صادقانه فکر می کنم نه خیلی زیاد. علاوه بر این، آنها کاملا قادر به جلوگیری از بازدید دشمن می باشد. تاکتیک، بر خلاف حمله دزدان منعکس ضعیف، اما قادر به محاسبه حمله خود را که مخالفان دریافت حداکثر تعداد سکته مغزی. اما اراذل و اوباش با سرسختی را در میدان جنگ مشخص. حسادت استقامت خود را هر. حتی خسته کننده ترین مبارزه با آنها را و یا در هر چیزی. شما می توانید کسی را انتخاب کنید که به نظر شما، مسابقات قهرمانی vyborot مناسب ترین و به دنبال در این جهان خشن! چرا شما تبدیل به یک پدر خوانده با نفوذ؟

در قدرت خود را باور - و همه درست است! آیا این فرصت را از دست ندهید همین برای نشان دادن خاموش! موفق باشید!

 

بازی همچنین