جنگ های شهری

نام های جایگزین: جنگ های شهری

جنگ آنلاین شهری - آزاد MMORPG استراتژی مبتنی بر مرورگر، طرح که نشان دهنده حوادث واقعی به امروز. این شبیه ساز جنگ که در آن شما باید به مبارزه برای زنده ماندن، نه فقط نشان دادن ظلم و ستم، با استفاده از چنین استدلال قوی به عنوان یک مشت و نشان دادن ابتکار و خلاقیت قابل توجه است. شروع به بازی در جنگ شهری، شما می توانید بازیکن دیگر حمله، را سرقت جسورانه عبور شهروندان برای شرکت در brawls توده ها، مغازه ها بازدید ها، رستوران ها و حتی شروع به کسب و کار خود را دارند. و اگر شما تصمیم به پیوستن به قبیله، پس از آن شانس شما خواهد بود حتی بیشتر است. حداقل، به عنوان مثال، جنگ ارضی هیجان انگیز شرکت می کنند که در آن شما می توانید با همسالان خود. اگر زندگی طوفانی به سلیقه خود و ایده ایجاد تیپ خود را نه فقط به ذهن می آیند - جنگ شهری بازی مرورگر فقط برای شما ایجاد شده!

دانلود و نصب به ندارد. شما می توانید ماجراهای هیجان انگیز در سمت راست پنجره مرورگر لذت ببرید. تمام آنچه که مورد نیاز است که قادر به ورود به بازی - رکورد جنگ شهری. از سیستم مورد نیاز اصلی به نصب ادوبی فلش پلیر. پارامترهای باقی مانده کم است، پس بیا پایین و پیکربندی کامپیوتر به طور متوسط. فرآیند ایجاد حساب است وقت گیر نیست. شما باید انتخاب کنید که به سمت شما می خواهید بازی جنگ شهری. شما می توانید تبدیل به یک حامی قانون و یا وارد باند به عنوان هرج و مرج می گویند. بعد از این، نام بازی، آدرس ایمیل و کلمه عبور را وارد کنید. حالا شما می توانید "بازی" را فشار دهید و شیرجه رفتن به گرداب حوادث از جا در رفته.

از آنجا که ساکنان این شهر فوق العاده ای به دو جناح تقسیم شده است، باید بهتر با آنها آشنا می شود. قدرت مشروع مبارزه می کند جرم و جنایت، اما گاهی اوقات آنها مخالف نیست به پول نقد در شهروندان صادق باشید. آنها همچنین اغلب در racketeering دیگر کسب و کار، که به خودی خود یک درآمد خوب به ارمغان می آورد مشغول اند. گروه های جنایتکار مجموع زحمت نمایندگان از قانون، چرا که برای آنها، ضرب و جرح و سرقت - یک چیز معمول، از آن چیزی است که آنها نفس بکشم. هر کس شما را تبدیل، قبل از به طور جدی می تواند کسب و کار خود را انجام دهد، باید تحت مسابقه تست اتوماتیک. به این دلیل شما راحت هستند و درک اصل مبارزه با سیستم. بعد از آن شما می توانید شروع به پمپ ویژگی های خود و شرکت در دوئل با بازیکنان واقعی است.

موفقیت در جنگ به شانس، بلکه به عواملی مانند ویژگی های شخصیت بستگی دارد نه تنها. بهتر پمپ سلامت، قدرت، استقامت، چابکی، عکس العمل - شانس بیشتری برای شکست دادن دشمن. همچنین با توجه به تفاوت در سطح یک رقیب بالقوه پرداخت. همچنین این اقدام به عنوان یک منبع انرژی تماشا کنید. بدون ذخیره سازی انرژی غیر ممکن به بازی جنگ شهری آنلاین، چرا که شما هر کسی که به حمله بپرسید. از دست داده انرژی در طول زمان بهبود، اما شما می توانید این فرایند با در نظر گرفتن قدرت سرعت.

هر پیروزی شما به ارمغان می آورد تجربه به ارث برده و پول است. اما صرف وجوه انباشته خواهد شد و در آن، و چه. بازی TownWars ارائه می دهد دسترسی به بوتیک و مرکز خرید که در آن شما می توانید تجهیزات، سلاح، لباس، و طیف گسترده ای از لوازم جانبی خرید. همچنین قرار دادن مرکز یک رستوران که در آن شما به نظر نمی آید دور به عنوان وکیل و جرم شناسان. علاوه بر این یک فروشگاه DIY، که در محل در منطقه صنعتی وجود دارد. در اینجا نقشه های مورد نیاز برای تولید خریداری شده است. تمام آنچه که در فروشگاه و بوتیک با دستیابی به سطح 10 خواهد شد را می توان در کارگاه آموزشی بهبود یافته است.

جنگ شهری بازی آنلاین است یکی دیگر از ویژگی - توسعه کسب و کار. در آغاز چادر خود را با سگ داغ است. حتی اگر آن را کوچک، اما هنوز هم این شرکت است و به دست آوردن سود آن را اجرا کنید. در حال توسعه و مرد ثروتمند، شما در نهایت به دست آوردن یک شرکت دیگر، بهبود آنچه که در حال حاضر خود، قادر خواهد بود به سرعت بخشیدن به تولید است. چهار سطح از رسانه های خرده فروشی وجود دارد و پس از هات داگ به دنبال Souzpechat، آب میوه، آب و کوفته. در دسترس بودن یک کسب و کار می کند در چه چیز دیگری است در سطح بستگی ندارد.

در نهایت آن را به ارزش است که می گویند که بازی جنگ های شهری فراهم می کند یک لیست از روش های مفید را فعال کنید. تکنیک های در رستوران برای CRP به دست آورد، و یا استخراج شده در موسسه در منطقه صنعتی. در اینجا نه تکنیک که در طول مبارزه ها بسیار مفید هستند عبارتند از: برآورد او، مرثیه، خون برای خون، شفا، Counterstrike، اعتصاب یک تکنیک ترفند اب زیر کاه تشنه به خون و دسته کوچک موسیقی جاز.

برای ارزیابی پتانسیل از این بازی شما می توانید تنها زمانی که خود را برای گیم پلی zasyadet. سعی کنید آن را - و شما آن را دوست دارم! موفق باشید!

 

بازی همچنین