گوتیک 3

نام های جایگزین: گوتیک 3

بازی گوتیک 3 یک بازی کامپیوتری که در آن اقدام پس از حوادث قسمت دوم از گوتیک توسعه است. عملیات در بازی در سرزمین اصلی میدلند توسعه یافته است. در اینجا شما مجبور به انتخاب این حزب برای آنها شما بازی کنند، از انتخاب خود را خواهد کرد در نتیجه حوادث بستگی دارد.

دانلود گوتیک 3 شما می توانید در وب سایت رسمی بازی و یا هر سایت دیگر که این دسترسی را فراهم می کند. همچنین بازی کامپیوتر گوتیک 3 شما می توانید آن را از طریق تورنت، دانلود فایل های رایج دانلود کنید.

گوتیک 3 بازی به شما ارائه می دهد سه گزینه برای بازی عبور:

1) برای بی گناه - در این صورت، شما هم از این طرف شورشیان. اردوگاه آنها در آن قرار دارد در سراسر این قاره، و آنها را در جنگ با اورک ها می باشد. آنها زمین های خود و به هدف خود در زمان را به آنها برگردانید.

2) برای Beliara - در این مورد شما را از طرف تروریستها. این مردم بسیار غنی است. آنها در نظر گرفته رزمندگان بسیار خوب دارای انواع مختلف سلاح ها در خاک خود را بهترین عرصه برای مبارزه با.

3) برای Adanosa - انتخاب Adonasa، شما را به سمت اورک ها. در بازی گوتیک 3 اورک ها نفر جنگجو، که می خواهد برای گرفتن تمام سرزمین هستند. آنها به دنبال به تصرف خود در شهرستان پس از شهرستان.

همچنین در بازی گوتیک 3: خدا رها کرده ام، فراکسیون های دیگر (فرعی):

1) Nordmartsy - ساکنان زمین Nordmar. آنها در نظر گرفته رزمندگان عالی و آهنگران. معدن جادویی خود را از اورک ها اسیر و انجام می دهند همه چیز ممکن است برای بازگشت او. در این سایت شما می تواند شخصیت دانش مفید، مانند این که چگونه برای ایجاد سلاح به دست آورید.

2) واندررز - مردمی که در آنجا زندگی می Myrtana جنگل. آنها ماهیت عشق و نفرت اورک ها، که در راه همه را نابود کرد. رهبران آنها druids که فقط زبان از طبیعت می دانم. تنها druids می تواند سحر و جادو شخصیت خود را آموزش می دهند.

3) عشایر - افرادی که در بیابان ساکن شود. آنها حمله به کاروان، معادن و فلزات و برده ترور شده اند.

قبل از بازی شما باز خواهد شد و یا نزدیک به مأموریت های مختلف، در صدای راه حل از اقدامات خاصی ظاهر می شود. و همچنین شما می خواهد در چه حرف شما دوستان و دشمنان هستند بستگی دارد.

در بازی گوتیک 3 سلاح nordmartsy تولید شده باشد. آنها یا شخصیت می توانید این مهارت را یاد بگیرند.

در بازی های کامپیوتری گوتیک 3: قلمرو ترک خدایان به سه منطقه تقسیم می شود:

1) Nordmar - این منطقه پوشیده از برف با آب و هوای خشن.

2) Varant - آن را به یک منطقه گرم، بیابان جامد است.

3) Myrtana - این منطقه زیبا ترین nestled در سبزه با شکوه تمام، جنگل ها است. آن را پر از آبشارهای زیبا و رودخانه ها است.

در قسمت سوم از بازی شما گوتیک سیستم مبارزه جدید پیدا کنید. همه رویدادها، تنها بر شما بستگی دارد. همچنین شما در راه خود را صد شخصیت های جدید را ملاقات کنید و ببینید که چه بازی جهان بزرگ باشد.

شما باید برای انجام تعداد زیادی از مأموریت های پیچیده و ساده است. همچنین بسته به انتخاب خود را از پایان دادن توجه داشته باشید که.

در جهان باور نکردنی از گوتیک 3 فرو ببرید، که شما را به شخصیت های جدید، حیوانات، هیولا معرفی و شما را در یک سفر هیجان انگیز ارسال کنید.

کشف این جهان!

 

بازی همچنین