گوشت گاو

نام های جایگزین: Goviadina

به دنبال، امروز با یک بازی بسیار جالب و غیر معمول، که در آن هر کس قادر خواهد بود به ایستادگی کردن از گله - بازی آنلاین تلیسه گوشت، گوشت گاو و گوساله رقابت. این بازی مبتنی بر مرورگر است که در آن شما می توانید در تاریخهای به توسعه وانت مهارت های خود را.

قبل از اینکه شما را به نبرد عجله برای تعیین آنچه که ما نیاز به آرامش دعوت می بازی، و ما کمی نیاز - یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت و یک مرورگر با به روز رسانی نصب شده و هم کم است. بالاتر از همه، ما نیاز به ثبت نام.

آنلاین گوشت، گوشت گاو بازی پشتیبانی از ثبت نام با کمک بسیاری از شبکه های اجتماعی است. تاریخ در بازی گوشت، گوشت گاو باید شما را بیشتر از زمان زیادی نیست. شما می توانید جنسیت شخصیت خود را انتخاب کنید، سپس باید اطلاعات ثبت نام حداقل
را وارد کنید - و نه نام واقعی او - برای ورود
- ایجاد یک رمز عبور
ایمیل

Говядинаонлайнрегистрацияпозволяет igrucherez شما را به یکی از شبکه هایی مانند یوتیوب، فیس بوک، فیس بوک، جهان من بروید. بازی در حال توسعه و یک لیست کامل از شبکه های اجتماعی شما می توانید در وب سایت رسمی خود را ببینید.

و بلافاصله پس از شما را در این جهان پر از عشق و ماجراجویی وابسته به عشق شهوانی. ثبت نام در این گوشت گاو تقریبا انجام شده، در حال حاضر شما باید با بازی خود آشنا می شود.

آیا بازی گوشت، گوشت گاو بدون آموزش؟ - بله، اما هنوز هم ارزش خواندن، مسئول آنچه یک یا یکی دیگر از مشخصه است.
مشخصه اصلی تحریک. هیجان بیشتر در شخصیت خود، بالاتر shansypobedit خود قرار داده و به پره ها، و یا به جای ترک خسته. هنگامی که شما از هیجان اجرا شود، شما از دست بدهند.
مقاومت - مقاوم در برابر رضایت شریک و کمک می کند تا شما تحریک خود را نگه دارید، در حالی که حریف خود را صرف خواهد کرد.

قدرت رضایت آنالوگ - نشان می دهد که چقدر شور و هیجان شما می توانید حریف دفع.
گریس اجازه می دهد تا شما را به دشمن گول زدن و بدون آسیب رساندن به هیجان خود را به صرف حمله کنند. دقت اجازه نخواهد داد که حتی ساکنان ماهر ترین و زیرک Govyadinska شما طفره رفتن.

Buynost به شما فرصت برای کاشت، صرف رضایت دو برابر! این اجازه می دهد تا شما را به درک حساس و تحریک دشمن را شکست.
خنکی به شما کمک خواهد کرد تا رضایت دو برای یک حمله تنها. Govyadinaonlaynispolzuet بازی ارز - شیر، مروارید، طلا با کمک آنها شما می توانید هر چیزی را از اکسیر خرید قدرت خود را به لباس های جدید در یک بوتیک مرسوم، مد روز است که فقط به ذوب شدن هدایت آرامش و تلیسه ها در اطراف افزایش می دهد.

گوشت گاو بازی آنلاین تا به بسیاری از مکان های عجیب و غریب که در آن، سرگرم کننده مانند بازدید از منزل، که در آن جالب ترین و پیچیده دوستیابی غیر قابل پیش بینی، بوتیک که در آن شما می توانید همه چیز VIP که در آن بازیکن ذوق هنری بسیاری از زمینه های که در آن شما می توانید شل کنید خرید، جوانی از سر گرفتن چمن اندک اندک خوردن.
همچنین، همه ثبت شده در آمار بازدیدها، موفقیت شما. که در آن شما خواهد تلیسه، گاو نر راه بدر کردن و پیروزی با کمک خواهر خود را - شما می توانید در گله بپیوندید.

هر بازیکن در عکس های امتیاز انفرادی برندگان روزانه در صفحه اصلی منتشر شده شرکت می کند. بازی onlaynigru گوشت، گوشت گاو و آسان است. شما می توانید از raboteiliotdohnut slozhnoyzadachi در خانه شکسته شدن. به منظور chtobyigrat گوشت، گوشت گاو شما نیاز به مطالعه صدها صفحه از دستورالعمل ها، و طرح های ساده و سرگرم کننده است.

 

بازی همچنین