گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت

نام های جایگزین: گرانادو اسپادا، ارقام از سرنوشت

امروز تو سفر به دنیای پر از ماجرا ها و معبد رستاخیز به دلیل گرانادو اسپادا: تماس بگیرید سرنوشت بازی آنلاین در روح رمانتیسم قرن XVII. نبرد هیجان انگیز در این بازی به لباس مبدل در امدن خونین تبدیل شود. فرض کنید شما از سر تا پا با زره های فلزی محافظت می شود، بلکه در مد از آن زمان شما می توانید نگه دارید تا. قهرمانان تزئین از بازی پر از لباس های با شکوه از آن زمان به عنوان یک پیراهن زنانه یا لباس بانوی با شکوه. در داستان پخش شده است فرستاده شده به بررسی یک قاره فرضی تازه کشف شده (به صورت غیابی می توانید حدس بزنید که این دنیای جدید). همراه با گرافیک چشم نواز، شنوایی خود را به موسیقی کلاسیک بی کلام، که تنها به غوطه ور کمک به جهان از ماجراهای هیجان انگیز نوازش.

برای بازی گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت نیازهای مشتری بازی، که می تواند در سایت اصلی گرانادو اسپادا دریافت کنید.

: سیستم مورد نیاز برای بازی شبیه به این

سیستم عامل: ویندوز XP، WINDOWS2000، ویندوز ویستا

حداقل: پنتیوم III با سرعت 1GHz، RAM 512MB، VGA GeForce2 MX400 64MB، از DirectX 9. 0C

بهینه: پنتیوم 4 2 گیگاهرتز، RAM 1GB، VGA کارت گرافیک GeForce FX 4Ti / Radeon9000، از DirectX 9. 0C.

بدون موانع به شیرجه رفتن به جهان از ماجراجویی شما اول نیاز به یک اتصال اینترنتی پایدار، هر مرورگر مناسب و در بازی گرانادو اسپادا بررسی: ندای سرنوشت است، که نه دشوار خواهد بود به تصویب. اول، در بخش "ثبت نام" شما نیاز به ورود داده ها بازی های جدید خود را

1. شما باید وارد شوید - فکر می کنم مورد نظر نام شخصیت برای آنها که شما بازی.

2. رمز های جدید بازی.

سپس "را وارد کنید" را فشار دهید و دریافت یک پیام در مورد اتصال موفقیت آمیز به سرور از بازی ها.

ممکن است برای مدتی صبر کنید اگر سرور غیرمنتظره است، چرا که در حال حاضر جهان گرانادو اسپادا هزاران نفر از طرفداران. پس از بازی گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت آنلاین نیاز به زمان برای بارگذاری. برای ثبت نام گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت و بوت دیگر را در بازی به سرعت توصیه شد به خاموش کردن تمام برنامه ها بر روی کامپیوتر شما، به خصوص آپلود فایل های دیگر از اینترنت (تورنت مشتریان و دریافت). همچنین در این بازی سرور پیشگیری بارگیری در این هفته. تعیین فعالیت های آن را می توان وضعیت شاخص از سرور است که در صفحه اصلی سایت - در گوشه سمت راست بالا.

هنگامی که اتصال به سرور بازی گرانادو اسپادا آنلاین راضی، شما خواهد شد باعث به نام خانواده مجازی خود را وارد کنید. این نام برای همه شخصیت های که در محل در حساب شما فعال خواهد شد. تغییر نام نیاز شما را به حذف تمام شخصیت های قدیمی است، بنابراین به دقت فکر می کنم قبل از انتخاب.

وقتی ثبت نام کامل است که شما را در یک ماجراجویی که باز می شود را برای شما بازی آنلاین گرانادو اسپادا سوار شو: ندای سرنوشت است. بازی در ابتدا شما را حمل به سربازخانه. آنها پایه ای برای شخصیت های خود می باشد. شما در حال ایجاد قهرمانان خود را به جهان گرانادو اسپادا و تشکیل یک گروه نبرد سه شخصیت. به منظور ایجاد یک شخصیت جدید در بازی گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت آنلاین همیشه دکمه "ایجاد یک شخصیت."

بازی بازی گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت آنلاین و ساختن حزب خود، شما را از کلاس شخصیت مانند است

1. جنگجو: عطا با قدرت بدنی بزرگ است. زره غوغا قوی و تشکر می توانید نگه دارید از به اندازه کافی طولانی است. بنابراین لازم است برای استفاده از این کلاس برای پوشش دادن بقیه گروه، که از راه دور حمله.

2. تفنگ دار: اسلحه ی گرم متخصص در بلند مدت تخریب، که می تواند تغییر یافتهاست.

3. دیده بان: جدا کمکی با هدف بهبود، تقویت متحدان با استفاده از معجون سازی و تضعیف دشمنان تله.

4. مجله: متمرکز بر استفاده از جادوها آسیب گسترده از فاصله تحت پوشش از متحدان. آیا می توانم طلسم "معراج" صرف و رویین تن به غوغا تبدیل شده است.

5. Elementalist: شعبده باز همه کاره که عناصر رانندگی ممکن است باعث آسیب گسترده، و همچنین القای جادوها محافظ در نیروهای متحد اعمال می شود. نقطه ضعف - دفاع بسیار ضعیف است.

همانطور که می بینید، هر کلاس دارای ویژگی های خاص خود، نقاط قوت و ضعف آن است. بازی آنلاین گرانادو اسپادا فراهم می کند را برای شما به انتخاب نام و جنس از شخصیت. اول، شما تنها می توانید یکی از شخصیت ها ایجاد کنید، اما پس از رفتن را از طریق برخی از ماموریت آموزش ساده به شما در ایجاد چند. دیگر شما این بازی را بازی آنلاین گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت، شخصیت های جدید تر با توانایی های منحصر به فرد، سلاح و ظاهر اصلی، شما می توانید در بازداشتگاه خود را ایجاد کنید.

پس از ایجاد اولین شخصیت خود آن را تبدیل به تیم ملی. در حال حاضر مناسب به بازی گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت است. برای مشاهده مهمات شخصیت خود را، بر روی "تجهیزات نمایش." برای هر کلاس در بازی مشاهده مهمات واقعی خود را. برای تفنگدار اسلحه گرم اساسی، برای یک جنگجو - شمشیر و زره پوش. تجهیزات می تواند در مبارزه با هیولاها و یا خریداری شده با پول است.

بهترین راه برای پول در این بازی پس از جنگ های اصلی سه گانه در بازار فروش مصنوعات ناخواسته خود را. بنابراین سعی کنید به صرف دقت رفت و برگشت گنجینه های پس از مبارزه و بیشتر را حمل کنند. اجازه دهید که اکثریت از این آیتم ها در مفید آمده است، اما آنها سودآوری می تواند به فروش برساند.

در شهرستانها شما بازرگانان های مختلف که خود را باریک تخصص پیدا

1. سلاح گرم مرچنت - در اسلحه فروش، تفنگ، گلوله و مهمات برای تفنگدار.

2. دلالان اسلحه - فروش اسلحه به سربازان شمشیر، زره، کلاه، و غیره

3. تاجر ابزار جادویی - دارای محصولات برای جادوگران و Elementalists: دسته سحر و جادو، طلسم، و به همین ترتیب دامنه

4. ابزارهای مرچنت - به فروش می رساند معجون برای دوباره پر کردن سلامت و مانا. همچنین به فروش می رساند پوسته و موارد دیگر مورد استفاده شخصیت.

5. اسلحه - سلاح ها و زره پوش در طول مسابقات جنگی فرسوده، به طوری که آنها نیاز به تعمیر.

در گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت بازی سرگرم کننده و خسته کننده نیست. یک تیم سه نفره - شما می توانید در ماجراهای هیجان انگیز است که شما به عنوان بخشی از خانواده ایجاد کنند. چالش اصلی در ایجاد یک خانواده است که اطمینان حاصل جهان شمولی آن است. به این معنا که هر یک از اعضای خانواده باید مکمل به کناره گیری از بستگان خود باشد. مدیریت از جمله جدا شدن بسیار ساده است. شما کنترل تنها یک شخصیت قابل پخش و فرصت ها به جای دیگری است و اعضای باقی مانده از تیم ملی را دنبال کنید.

ماجراهای و ماجراجویی در روح رمانتیسیسم، می دهد که بازی گرانادو اسپادا: ندای سرنوشت است، در انتظار شما هستند.

 

بازی همچنین