بزرگ فانتازیا

نام های جایگزین: بزرگ فانتازیا

بزرگ فانتازیا آنلاین - چند نفره بازی MMORPG، به ترکیب فانتزی و انیمیشن سبک به طور همزمان. توسعه دهندگان بازی ها - بازی Aeria. سازندگان هیچ حتی جزئیات خرده از گیم پلی بی اعتنایی نیست. پروژه و متعادل کننده شده، کاملا طراحی شده، واضح و به یاد ماندنی. همه شما در اینجا انجام خواهد داد، را به لذت وصف ناپذیر! بازی بزرگ فانتازیا - این نبرد در برابر یکدیگر، و جنگ های عظیم، و تجارت موارد مفید و جمع آوری حیوانات خانگی و تخریب رئیس های بد، و سفرهای خطرناک در زندان ها، و مطالعه مکان های رنگارنگ بازی فاصله است. حتی بنای تاریخی بازیکن خود قادر به بالا بردن، به ذکر جمله چيز جزئي نه به عنوان نصب تابلو. امکانات خود را تقریبا بی پایان! شروع راه معمولی تازه کار، شما نه تنها راهی است که توسط بسیاری دیگر قبل از شما به دنبال داشت گذر، بلکه جمع کردن به مسیر سرنوشت خود را. پس از رسیدن به یک سطح معینی از توسعه، شما می توانید شخصیت خود را به فرد! هر کس حق دارد که منحصر به فرد، خاص و مورد احترام زندانیان دیگر است!

از آنجا که بازی آنلاین بزرگ فانتازیا یک مشتری است، شما باید آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. تاریخ در بازی بزرگ فانتازیا اجازه می دهد که مشتری به شروع به دانلود. با ایجاد یک حساب، یک آدرس ایمیل را وارد کنید، ایجاد یک رمز عبور و تاریخ تولد خود را وارد کنید. با ثبت نام نشان می دهد پذیرش کامل خود را از قوانین از پروژه. با فشار دادن این دکمه، شما برای باز کردن درب به کشف دنیای جدید از نفس! بزرگ فانتازیا بررسی - یک نوع از اقامت در این جهان است. در حال حاضر شما را تبدیل به یک ساکن این سرزمین افسانه از نظر قانونی! با این حال، شما نباید فراموش کرد که یک بازی خوب در حال اجرا نیاز به حداقل سیستم مورد نیاز:

- سیستم عامل ویندوز ( R ) 98 / XP / 2000 / ویندوز ویستا

- 2 پردازنده. 4 گیگاهرتز اینتل پنتیوم 4؛

- فضای رایگان بر روی دیسک سخت خود 2 GB

- ویدئو انویدیا جیفورس FX 5200 و یا کارت گرافیک Radeon ATI 9600

- صوتی سازگار با DirectX 9. 0C.

- RAM 512 MB

- آنلاین 56 کیلوبیت بر ثانیه مودم یا DSL / کابل.

تنها در صورتی که PC دارای تنظیمات مورد نیاز، شما قادر خواهید بود به طور کامل لذت بردن از بازی بازی وجود دارد بدون نقص باشد.

هر کسی که در یک جهان فانتزی عطا، در بزرگ فانتازیا جزیره Siwa تازه کار ساده بازی خواهد کرد. در این جزیره شما راحت است، و همچنین به دست آوردن دانش لازم است. و همانطور که ما حرکت رو به جلو شما به خودتان باز تا این امکان را به یکی از کلاس های انتخاب کردن. شما می توانید تبدیل به یک جنگنده، و قدرت خود را، اما شجاعت به هانتسمن، به مقابله با ماموریت های مبارزه بزرگ را از مسافت های طولانی، راه را خواننده را انتخاب کنید و قادر به شرکت در شفا نیاز و یا تبدیل شدن به یک افسونگر و دارای قوی ترین جادوها سحر و جادو مشهور است. هر کلاس دارای مهارت های خاص خود را و مسیر از پیش معین از توسعه است. اما او شاخه به اندازه کافی، پس انتخاب همیشه مال تو. به عنوان مثال، با 15 سطح کاستور در حال حاضر تبدیل شدن به شعبده باز، و رسیدن به سطح 30، بین راه از استاد یا ساحر را انتخاب کنید. هنگامی که شخصیت های سطح 65 برسد، آنها فقط می تواند پرورش و توسعه خود را به درآمد حاصل را به یک روش منحصر به فرد.

برای شخصیت های مختلف و سلاح های مختلف در دسترس است. اما هنوز هم اشیاء مرگبار داشته باشد هدف کاربردی زیر است: سلاح گرم و سلاح های پشتیبانی، و Inflicts خسارت. علاوه بر این، یک سلاح با یک دست، و dvoruchnoe برای راست یا دست چپ وجود دارد. تجهیزات خوب - موفقیت در نبرد! نگاهی هم به مراقبت از او را!

اما اسلحه و زره پوش تنها چیزهایی که با آن بزرگ فانتازیا بازی خواهد کرد نیستند. در بسیاری از موارد مفید است که شما هم می توانید پیدا کردن و یا خرید وجود دارد. این عناصر مورد نیاز برای تلاش، و اقلام عمومی ویژه می باشد. به هر حال، خرید می تواند در NPC ساخته شده، که از صاحبان مغازه ها می باشد. تجارت در این بازی در تمام خوبی توسعه یافته و شما حتی می توانید معاملات با بازیکنان واقعی.

A واقع قابل توجه در بزرگ فانتازیا کاربران آنلاین: حیوانات خانگی است که همراه شما در هر زمان، هر کجا. مهم نیست که چگونه شما به آنها آموزش، که بستگی به بازده است که می تواند از آنها به دست آمده. این حیوانات نه تنها به عنوان یک رانندگی حمل و نقل استفاده می شود، بلکه کمک به جمع آوری منابع با ارزش است. تقویت و رشد روحانی شما علاوه بر این که قادر به توسعه و دیر یا زود می آید به خط تکامل. این خوب است که شما در نهایت می توانید چند جن و زندگی شما را بسیار ساده تر!

بازی بازی بزرگ فانتازیا آنلاین می تواند به شما به عنوان شخصا دوست دارم! پس از همه، از quests برای عبور تنها، کارهایی است که نیاز به یک تلاش تیم، و همچنین سفارشات که بر روی دندان ها می شود فقط دادن وجود دارد. تبدیل به یک عضو تیم - معنی برای کشف فرصت های اضافی. بنابراین، شما می توانید در جنگ توده بزرگ آن محل تنها نمی توان شرکت می کنند. تصمیم بگیرید که برای خودتان!

بشتابید عضو انجمن سرگرم کننده و لذت بردن از تمام علامت + پروژه هیجان انگیز! ناامیدی تهدید نمی شود، آماده برای شگفتی لذت بخش جامد را دریافت کنید! موفق باشید! اجازه دهید که لبخند هرگز صورت خود را به سمت چپ!

 

بازی همچنین