جایزه بزرگ مسابقه

نام های جایگزین: جایزه بزرگ مسابقه

اگر می خواهید به یک F1 رئیس تیم، در بازی های آنلاین است که اجازه می دهد شما را به اجرای تیم خود را در فرمول 1 وجود دارد، و یکی از آنها بازی جایزه بزرگ مسابقه آنلاین و یا بازی GPRO است. در حدود 300.000 مدیران فعال مسابقات آنلاین است که اعتیاد آور و وقت گیر وجود دارد. اما اینکه آیا یا نه برای رد چنین سرگرم کننده را به تلاش برای مدیریت تیم برنده جام جهانی؟

قبل از بازی جایزه بزرگ مسابقه آنلاین، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. ثبت نام جایزه بزرگ مسابقه آنلاین می کند بسیاری از وقت خود را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه "ثبت نام".

2. را نام شخصیت خود را.

3. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

5. نام و نام خانوادگی خود را، کشور محل اقامت و تاریخ تولد را وارد کنید.

5. "ثبت نام" را انتخاب کنید.

جایزه بزرگ مسابقه آنلاین 100٪ رایگان بازی است. توابع اضافی برای که شما می توانید با تبدیل شدن به یک حامی پرداخت وجود دارد، اما ما به آنها بعد دریافت کنید. اساسا، نقطه بازی جایزه بزرگ مسابقه آنلاین به جذب درایور های تیم شما و تیم مدیریت برای 17 فصل از مسابقه، که، به طور متوسط، به مدت دو ماه می باشد. وجود دارد دو نژاد در یک هفته در جایزه بزرگ مسابقه آنلاین، و در بین نژاد از این فرصت برای ارتقاء ماشین خود را به شما، و شما می توانید تست و بهبود امکانات نژاد خود را.

آیا شما بودجه در هر فصل 30 میلیون دالر در جایزه بزرگ مسابقه بازی آنلاین است که شما نیاز به استخدام راننده و او را تحت قرارداد پرداخت، قبل از رفتن به مسابقه. اضافه کردن به این ضایعات از بودجه برای ارتقاء ماشین خود را به قطعات گران تر در بازی GPRO، که باعث بهبود عملکرد خودرو و ساخت و ساز از تیم خود را در مرکز فن آوری مک لارن، و سپس حساب بانکی خود را به سرعت می تواند خالی شود. خبر خوب در جایزه بزرگ مسابقه آنلاین در مورد پول خود را به این واقعیت است که بهتر است که شما انجام ماموریت، پول بیشتری به شما بعد از هر مسابقه دریافت کنید. شما همچنین می توانید یک اسپانسر پیدا کردن و امضای قرارداد با آنها را برای این فصل است. در واقع، لحظات کلیدی از بازی جایزه بزرگ مسابقه آنلاین مدیریت امور مالی خود و دلبستگی درست است.

البته، بازی دلیل واقعی - یک مسابقه در جایزه بزرگ مسابقه آنلاین. هنگامی که راننده و امکانات رفاهی ایجاد شده برای بازی خود، شما نیاز به سنگ تیز کردن مهارت های خود و کسب حق شرکت در مسابقه. شما در بازی آنلاین جایزه بزرگ مسابقه برای هشت دور از عمل قبل از واجد شرایط برای دریافت دو واژه، که سپس با هم ترکیب زمان برای شبکه (دوم دامان مقدماتی خود را انجام داده و با ذخیره سوخت در مسابقه) در حال حاضر.

به عنوان یک مبتدی که شما شروع به بازی جایزه بزرگ مسابقه آنلاین در لیگ تازه کار، و اگر شما را مدیریت به چهار بالا (با تعادل مثبت از پول) دریافت کنید در پایان فصل، شما را به سطح بعدی پیش: "آماتور" «نرم افزار» و «تسلط». هدف نهایی این است برای رسیدن به یک سطح از "نخبگان"، که در آن تنها چهل در دسترس بودن در هر فصل وجود دارد.

برای مبتدیان، یک "راهنمای مبتدی" برای کمک به شما، و همچنین به عنوان بخش بسیار راحت "پرسش و پاسخ" وجود دارد. در بازی ما GPRO شما می توانید با دیگر مدیران دیدار و ملاقات با آنها به دنبال کمک و کمک دریافت کنند.

شما همچنین باید این گزینه به پرداخت پول برای تبدیل شدن به یک "حامی" در جایزه بزرگ مسابقه آنلاین داشته باشد. این به شما مزایای اضافی، از جمله توانایی برای اجرای تیم خود فرصت های بیشتری در آمار، و توانایی برای پیدا کردن بهترین درایور برای شما در هر بازی فصل GPRO دهد.

 

بازی همچنین