بزرگ سفر

نام های جایگزین: بزرگ سفر

بازی بزرگ سفر - تم قرون وسطی مبتنی بر مرورگر رایگان و استراتژی نقش بازی کردن با شخص سوم. توسعه دهنده پروژه - شرکت Ngames. ایجاد کاربران و حمل و نقل را به یک دنیای فانتزی و رفتن در سفرهای هیجان انگیز است، و همچنین به شرکت در تجارت و به مقاومت در برابر رقابت شدید در میان همان که شما گرسنه و بازرگانان ثروت سریع می باشد ارائه دهد. و با این حال بارها و بارها در مبارزه شرکت کنند، زیرا اراذل بسیاری از کسانی که می خواهند به دور خوب شما وجود دارد. قرون وسطی به طور کلی بی قرار بود و شما باید این را به حساب زمانی که شروع به بازی بزرگ سفر کنند. دزدان دریایی نمی خواهد در اینجا باشد، اما جنگ بین مخالفان تجارت کمتر شدید. شما کاملا باید برای نبرد آماده، اما آن را نیاز به توسعه ناوگان خود را. در ابتدا شما یک قایق اولیه داشته باشند، اما در نهایت تبدیل به خوب بکار بردن ناوگان تجاری بزرگ. اگر شما به بازی های مشابه را به خود جلب، به شما خواهد شد بزرگ سفر خوشحال آنلاین. علاوه بر این به صدا در بخش های اقتصادی این پروژه تا به بسیاری از مزایای. این گرافیک زیبا، چشم نواز، و فرصت های موجود برای بازیکنان می باشد، و به صورت پویا تغییر قیمت ها در بازار، و تعداد زیادی از مشاغل که برای یک قرص نان خوب به حساب.

همه شما نیاز به بازگشت به دوران اواخر رنسانس - از آن معمول است ثبت نام بزرگ سفر. شما فقط چند دقیقه را صرف پر کردن یک فرم خاص، و پس از آن قادر به جامعه بازی و پیوستن به انجام کسب و کار فوری که به سرعت به حمله با چنگال تمام دسته. نیروی دریایی نقش مهمی را ایفا می کند، یعنی که در آن دولت است. به ناوگان خود boesposoben شد شما باید به طور مداوم آن را توسعه، آموزش، گسترش دهند. کشتی می تواند خود را ایجاد کنید. انتخاب عظیمی از مدل های. ابتلا به ساخت یک کشتی دیگر، آن را به ارزش به خاطر سپردن سلاح قابل اعتماد. بله، در ابتدا شما فقط کاپیتان، یکی از بسیاری را در این جهان است. اما هر فرصتی از تبدیل شدن به یک شخصیت افسانه ای و مشهور برای دستاوردهای خود را وجود دارد.

تمرکز بر عملیات تجاری. که تجارت مرکزی به زندگی شما است. در حالی که این روند می تواند بسیار خطرناک باشد. قیمت های بازار توسط بازیکنان خود تشکیل شده است. در قدرت خود را برای تاثیر گذاری در وضعیت. مبارزه برای ارزش تجاری در سراسر گیم پلی همچنان ادامه دارد. اگر شما یاد بگیرید چگونه می توانید رقبا، موفقیت و پیشرفت خود را ارائه شده است. با هر سطح جدید به بازی بازی بزرگ سفر تبدیل جالب است. و هنگامی که زمان برای شروع معاملات دادن آن می آید و مثل یک مرد ایستاده بصورتی پایدار و محکم روی پای خود را در این دنیا غیر قابل انعطاف احساس.

تبدیل به یک آس از مسائل تجاری، برای دفاع از منافع خود را در جنگ گرم، ساخت حرفه ای به سرعت و به سرعت - و اجازه دهید چشمان پر اشتیاق نگاه خشم ناتوان حسادت! رایگان بزرگ سفر می دهد پارسه دریایی از شادی. سعی کنید برای روشن کردن اوقات فراغت سرگرمی های خود را، و این است که خودتان را!

 

بازی همچنین