ﺖﻘﯿﻘﺣ

نام های جایگزین: ﺖﻘﯿﻘﺣ

جدید چهره واقعیت بازی بی همتا از همه ی طرح های آنلاین دیگر برای منحصر به فرد آن متفاوت است. با توجه به همه کسانی که در حال حاضر یک فرصت برای دیدار با این بازی از یک در یک، آن را دارای پتانسیل عظیمی و تمام شانس را به نفع خود به نفع تعداد بیشتری از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان. این بازی نقش بازی کردن، ساخته شده در ژانر MMORPG ، در تعداد زیادی از کاربران محاسبه می شود. به عنوان یک پروژه مبتنی بر مرورگر، شما لازم نیست برای نصب هر گونه برنامه اضافی و یا فایل، و برای ابتدای بازی شما فقط باید تنها در واقعیت چهره های ثبت شده به صورت آنلاین.

همانطور که می دانید، شما انتظار می رود تعامل فعال با تمام کاربران ثبت نام شده از بازی ها. امروز تعداد زیادی از شرکت کنندگان ثبت نام وجود دارد، بنابراین برای تهیه و ملاقات با افراد جدید را با افراد همفکر. شما می توانید در دعوا و جنگ است که در لبه واقعیت را در زمان واقعی رخ می دهد نقش دارد. این بازی اجازه می دهد تا برای هر دو نوع فردی و گروهی در میدان جنگ، و، بر این اساس، شما قادر خواهید بود برای پیوستن به قبیله و اقدام علیه نیروهای ترکیبی از دشمن.

از آنجا که این پروژه آنلاین برای شروع بازی، همانطور که در بالا ذکر شد، چهره بررسی واقعیت، یک فرآیند ضروری است. رابط کاربری بازی کل اقتباس برای علاقهمندان به بازی روسیه، بنابراین مشکلات ثبت نام باید بوجود می آیند.

1. برای ثبت نام شروع شده است، شما نیاز به کلیک بر روی دکمه همان "ثبت نام" است، که در صفحه اصلی بازی ها.

2. بعد از آن شما در دسترس فرم ثبت نام، جایی که شما نیاز به پر خواهد بود، پس تمام راهنمایی ها و سیستم هدایت، تعیین نام کاربری و رمز عبور و انتخاب جنس از شخصیت. فقط در آن شما می توانید به بازی شروع چهره واقعیت.

اگر مورد نظر، هر مبتدی می تواند به سیستم با استفاده از حساب کاربری خود در یکی از شبکه های اجتماعی وارد شوید. لیست تمام شبکه های اجتماعی پشتیبانی می شود نیز در صفحه اصلی از این بازی نشان داده شده است.

از ویژگی های اصلی این بازی این است که دولت خود را به طور مداوم در تلاش برای حفظ ارتباط با هر یک از کاربران، تلاش برای برآورده کردن خواسته ها و تحقق حتی وحشی ترین ایده ها. بنابراین، هر هفته در بازی به روز شده مأموریت و وظایف بهبود گیم پلی.

بازی بازی لبه واقعیت شده، شما می توانید اصول اولیه چیز جادویی یادگیری و مهارت های جدید یاد بگیرند. این پروژه تا به ویژگی های پیشرفته کاراکتر نقش بازی کردن است که به بازی جذابیت خاص. در لبه واقعیت چندین کلاس عمده ای از شخصیت، از جمله وجود دارد:

1. شوالیه.

2. Berserkers.

3. افسانه شمال اروپا.

4. Nosferatu.

همانطور که می بینید، شما یک انتخاب خوب است. زمین، آب، هوا و آتش: همچنین، هر بازیکن در دسترس همه عناصر اساسی خواهد بود.

لذت بخش ترین این واقعیت است که واقعیت چهره آزاد هر کسی می تواند بازی کند. پیروزی در این بازی دستیابی به خوبی سزاوار است و نه روند proplacheny است.

 

بازی همچنین