خاکستری ماده. ارواح ناخودآگاه

نام های جایگزین: خاکستری ماده. ارواح ناخودآگاه

پردازنده: پنتیوم 4/Athlon 1. 4 گیگاهرتز

RAM: 512 MB

ویدئو: 128 MB

فضای دیسک: 5. 5 GB

خاکستری ماده. ارواح ناخودآگاه - تلاش عرفانی، نویسنده فیلمنامه که کسی که برای کار خود را در یکی دیگر از مجموعه تلویزیونی محبوب در سبک ماجراجویی گابریل شوالیه شناخته شده شناخته شده در دنیای بازی. بازی خاکستری ماده. ارواح از استفاده های ناخودآگاه محاکمه و سیستم با دو شخصیت اصلی آزمایش، هر یک از آنها ویژگی های خاص خود را داشته باشد، چشم انداز خود را از جهان که شما بیش از یک بار در پازل سرنخ بعدی کمک خواهد کرد.

بازی پلات

طرح داستان، روایت در بازی خاکستری ماده، یک اصالت زیادی متفاوت است. شخص خاص، به یک کشور دیگر نقل مکان کرد، در شهرستان های کاملا متفاوت برای پیدا کردن کار. تغییر ناگهانی محیط و ارسال شخصیت در محیط نا آشنا چیزی جدید است، اما جالب ترین شروع در. رانده شده توسط یک رویا به مکه واقعی همه شعبده بازان جهان دریافت، لندن "باشگاه ددالوس" شخصیت سام اورت و آمدن به انگلیس، اما مجموعه ای از وقایع به ظاهر تصادفی او را به یک محل کاملا متفاوت، یعنی از دانشگاه آکسفورد می شود. آشنایی با یک خانم جوان که در یک مصاحبه آمد به یکی از استادان معروف ترین دانشگاه برای رسیدن به پست از دستیار او، سام حتی نمی توانست تصور رویدادی چگونه روشن برای او. مدعی جوان، در آخرین لحظه تحمل نمی ولتاژ و استاد با عجله بازنشسته از کابینه، و سام به عنوان تنها soiskatelnitsy برای ارسال، و به او برنامه ریزی در گرفتن. بدون انکار این حادثه خوشحال به یک کار در روز اول اقامت خود در لندن، سام و جو در زمان یک هدیه از سرنوشت، و با آن مرتبه اول از استاد - پیدا کردن شش داوطلب برای برخی از آزمون. اما همه کسانی که شنیده ام به نام عصب استیلز، فرار در جهات مختلف، و آن را غیر ممکن بود به فریب حتی پاداش نقدی را اداره کنند. چه پشت استاد تحقیقاتی بیولوژی اعصاب نهفته است و شما را دعوت به پیدا کردن بازی گری ماده.

شخصیت

قهرمان اصلی داستان خاکستری ماده. ارواح ناخودآگاه، البته، سامانتا اورت، یک شعبده باز که با یک هدف به لندن آمد، به خلوتگاه درونی illusionists و جادوگران از تمام جهان بدست آوردن "باشگاه Daedalus." حتی این واقعیت است که او در این تحقیقات از استاد فعالیت عجیب و غریب از بیولوژی اعصاب در دانشگاه های محلی، که تحت پوشش از آزمایش چیزی غیر قابل تصور کار کرده بود، آن را از هدف مستقیم خود را که آن را در واقع به پایتخت UK آمد متوقف نمی شود. شخصیت از سازندگان بازی گری ماده بیشتر از جذابیت های شکست خورده و شما نه تنها از شنیدن تفسیر طعنه آمیز و موجز در مورد موضوعات عمل می کنند و فقط به فکر دختر جوان. شخصیت های دیگر که به بازی دادگاه ما خاکستری ماده فراهم می کند. ارواح ناخودآگاه، دکتر استیلز، مجذوب شده توسط برخی از آزمایش های شیطانی در مغز، کمتر جالب توجه است، مشاهدات خود و استدلال منطقی در مرز بین عقل و جنون، و نه فقط تعجب جدی است، و برخی ممکن است مات و متحیر کردن. تمامی زمان بازی گری ماده شما را در تاریکی قبل از نوبت بعدی از وقایع را حفظ خواهد کرد، و شما قدرت به چالش کشیدن پازل و مکان های بزرگ نظرسنجی در جستجوی موارد لازم، تجربه اما بیمار و پایدار، خواهد شد بر اساس شایستگی غیر منتظره تاب طرح و پایان گیج کننده تعلق می گیرد.

 

بازی همچنین