زمین - یونان باستان

نام های جایگزین: زمین، gripolis، یونان باستان

زمین بازی آنلاین - یک استراتژی مرورگر است که همه از آن می گیرد در یونان باستان. در آن روزها وقتی که یک مکان خوب کلید خدایان المپیک از موفق باشید و رفاه، زمانی که قهرمانان دوران باستان اعمال بزرگ انجام شد، شما زمام یک روستای یونانی کوچک داده می شود. بازی زمین جالب خواهد بود. شما با یک شهر کوچک شروع کنید، اما آن را در قدرت خود را به او یک قدرت عظیم را.

بازی برای بازی زمین نیاز به تصویب ثبت نام رایگان. ثبت نام بازی آنلاین زمین می کند زمان زیادی نمی کنند. اما بعد از چند دقیقه شما تبدیل خواهد شد تنها حاکم از یک شهر کوچک، که به کمک شما نیاز دارد!

ثبت نام در ابتدا شما خواهد شد انتخاب سرویس دهنده داده شده، که هر کدام محدودیت های آن است. بنابراین، سرویس دهنده مو، تا حد 150 بازیکن در اتحاد. این سرور با استفاده از یک سیستم مبارزه جدید. سرور کاپا ارائه می دهد با سرعت بالاتری از بازی، اما حد اندازه 100 بازیکنان اتحاد می باشد. انتخاب یک سرور بستگی دارد گزینه برای کسب تجربه بازی - مشارکت در pvp-جنگ و یا بازی در بالاترین سطح دشواری.

زمین آنلاین در وظیفه اصلی شما خواهد بود که توسعه و تحول این روستای کوچک در سیاست غنی است که عظمت آن را واگذار حتی آتن و میکونوس. به نوبه خود شهر خود را به یک امپراطوری قدرتمند، شما را به مراقبت در مورد وضعیت اقتصادی در دهکده شما، ساخت یک ارتش شبه نظامی و نیروی دریایی، که برای فتح سرزمین های جدید مورد نیاز - نزدیکترین همسایه جزیره است.

شیرجه رفتن به جهان شگفت انگیز از یونان باستان، به این معنی که شما همه به نفع خدایان المپیک و مشارکت موجودات افسانه ای را احساس می کنید.

اولین گام است که شما باید انجام دهید این خواهد بود که سازمان از منابع تولید برای اطمینان از مواد غذایی روستای خود و مصالح ساختمانی. در بازی آنلاین منابع اساسی زمین است چوب، سنگ و نقره. برای استخراج از این منابع برای ساخت یک کارخانه اره کشی، معدن و نقره معادن. راه دیگر استخراج منابع - غارت روستاهای دیگر. برای استفاده از منابع شما برای ساخت و ساز ساختمان در شهرستان است مورد نیاز برای بالا بردن سطح زندگی.

با این حال، منابع اصلی رحمت از خدایان است. هر شهرستان تا خدای حامی خود را، که ممکن است، به عنوان ساکنان سبب نفع خود، و انتخاب او را تا. حامی شما ممکن است آتنا - الهه جنگ، خدای دریا - خدای دریا، هرا - همسر زئوس، هادس - خدای عالم اموات، و یا حتی زئوس با شکوه - در میان همه خدایان کوه المپ در مقدونیه ارشد. با خدایان به نفع شما می توانید برای کمک از موجودات مختلف افسانه ای تماس بگیرید. این می تواند سنتاور یا سایکلوپ، هیدرا یا جانوری که نیمی از بدنش گاو ونیم دیگرش انسان بودن، و بسیاری دیگر.

به منظور پرستش و ارائه هدیه به خدا خود را به ساخت معابد لازم است. از انتخاب حامی الهی شما بستگی دارد چه منطقه از شانس شما را بیشتر همراه باشد. خدای دریا، به عنوان مثال، قادر به سبب بر شما نعمت در جنگ دریا است، و آتنا در شهرستان را از بلایای طبیعی - زلزله و رعد و برق.

در این استراتژی، اموال خود را به یکی از شهرستان های محدود نمی شود. شما قادر خواهید بود به ایجاد شهرستان جدید، محافظت از آنها را از دشمنان خود. همچنین شما می توانید دیگر سرزمین های تسخیر و انجام جنگ در زمین و در دریا.

توجه خاص باید به توسعه نیروهای نظامی خود را پرداخت می شود. قبل از جنگ، شما نیاز به کشف کردن همه نقاط قوت استراتژیک و ضعف به خوبی وزن توازن قوا. برای دیدن سناریو به احتمال زیاد در جنگ، شما می توانید جنگ شبیه ساز استفاده کنید. اما فراموش نکنید - که جنگ واقعی از شانس وجود دارد و تعادل همیشه در کنار تعظیم خود را ندارد.

همچنین، این بسیار مهم است برای ارسال جاسوس خود را به اکتشاف در شهرستانها دشمنان به اندازه از نیروهای دشمن و برنامه های نظامی دشمن می دانم.

همچنین مهم توسعه ناوگان است. یونان - قدرت نیروی دریایی، که در آن تعداد زیادی از جنگ را در محل در دریاهای آزاد. علاوه بر این، به خوبی آموزش دیده ناوگان و نیاز به تجارت. در اختیار شما خواهد شد با bireme با سرعت بالا و کشتی جنگی روم و یونان باستان، "کشتی های آتش" و کشتی های حمل و نقل ثابت ارائه شده است.

 

بازی همچنین