GTA: وایس سیتی

نام های جایگزین: GTA: وایس سیتی

افسانه ای GTA بازی: قائم شهر - یک چهارم از رسمی پروژه بزرگ سرقت خودرو. تا به امروز، این بازی برای هر دو کنسول و کامپیوتر است. به عنوان توسعه دهنده پروژه بی چون و چرای Rockstar شمالی بودند. اولین ارائه رسمی از این بازی در 2002، با این حال، تا به امروز به آن استاندارد باقی مانده است به دنبال برای بسیاری از توسعه دهندگان امروز. این پارسه که جذب قائم شهر بلافاصله پس از ورود به "نور سفید"، تحسین او را به این روز. بازیکنان جوان نیز به این پروژه شرکت کنند.

GTA: وایس سیتی PC - بازی های بزرگ، ساخته شده در سبک ماجراجویی اقدام، که شامل برخی از عناصر سوم شخص شوتر. صریح و روشن مشخص خط از ویژگی های - شبیه ساز ماشین کاملا متوجه - کنترل ماشین از بازی - لذت. ساده و مقرون به صرفه بازی مدیریت به راحتی می توانید هر دو بزرگسالان و کودکان یاد بگیرند. قسمت جدیدی از این پروژه ادامه منطقی از پیشینیان خود است. فقط به عنوان یک بار (مگر اینکه شما در حال حاضر با حداقل یک قسمت از GTA آشنا هستید)، شما باید برای انجام وظایف که بر خلاف کلام قانون و مرز جرم و جنایت است. شما وظایف از شخصیت های مختلف دریافت می کنید، در این دوره از گیم پلی مواجه می شوند.

برای این بازی آغاز شده، اول از همه، شما به GTA نیاز: دانلود معاون شهر. از آنجا که این بخش از پروژه شده است به درستی در نظر گرفته شود یک هنر geymerskogo کهنه، سیستم مورد نیاز خود را برآورده کاملا تمام کامپیوتر های مدرن و لپ تاپ. رفتن به بازی، شما با شهر قدیمی جدید به نام وایس سیتی دیدار خواهد کرد. بله، در حال حاضر شما در GTA اند: معاون شهر بازی، سفر در سراسر وسعت از آگهی های بازرگانی 80s در شهرستان است. با توجه به سنت، برای قهرمان بازی شما را با مشکلات آغاز می شود. سانی Forelli در مورد وارد است، و او مقدار یک بار قرض گرفته شده از پول هنوز حتی شروع به جمع آوری.

بازی GTA: VC تا حدودی اصلاح شده نسبت به پیشینیان خود. قطعات جدا از شهرستان به طور قابل توجهی افزایش یافته است. حداقل، آنها را نگاه بزرگتر از یک مورد علاقه از علاقهمندان به بازی در لیبرتی سیتی. توسعه دهندگان نیز تصمیم به تغییر سلاح ها و زرادخانه - در این بازی، اسلحه های جدید، اسلحه های دستی و انواع بی شماری از اقلام موجودی خانگی.

در اتومبیلدزدی بزرگ: وایس سیتی و تغییر ناوگان سنتی. قدردانی از نوآوری می تواند طرفداران دو چرخ - پروژه یک بار دیگر در حال حرکت با موتور گازی و موتور سیکلت که مدیریت سزاوار بالاترین ستایش است.

آه، بله، من تقریبا فراموش کرده، در حال حاضر GTA پشتیبانی از فرمت های MP3، بنابراین کسانی که روز و شب بازی را در زیر "بی باک 80" را دوست ندارد، قادر خواهد بود برای ایجاد لیست پخش خود را. علاوه بر این، توسعه دهندگان موفق شده اند برای اضافه کردن به پروژه تعداد زیادی از نوآوری های کوچک و پیشرفت، در حالی که حفظ طرح و گیم پلی در سطح مناسب. آشنا خود را با ویژگی های از بازی، شما می توانید به GTA نگاه: معاون شهر تریلر ویدیو.

 

بازی همچنین