2 ﺰﻧﻮﮔ

نام های جایگزین: 2 ﺰﻧﻮﮔ

بازی ایرانیان 2 - ادامه بازی کامپیوتر جالب است. این بخش دوم از این بازی هیجان انگیز کره ای معروف ایرانیان است.

ایرانیان 2 آنلاین بازی مبتنی بر مرورگر هیجان انگیز است، که یک موتور فیزیک قدرتمند برای تیرانداز بازی به سبک، که در حال حاضر در هر بازی دیگر از این سبک نمی باشد.

از آنجا که 2 ایرانیان آنلاین در نظر گرفته بازی مرورگر، شما نیاز به تمرکز توجه خود را بر دسترسی به اینترنت می باشد. در این بازی به خوبی کار می کرد، بررسی پیکربندی بسته بندی خود را که شما خریداری زمانی که شما اتصال به اینترنت می باشد. برای این بازی، سرعت اینترنت باید به 100 مگابیت در ثانیه مطابقت داشته باشد.

اگر با این حال، در مورد این مسئله شما در حال تجربه مشکلات، پس از آن به طور مستقیم با توجه به ظرفیت کامپیوتر است. پارامترهای نباید کمتر از آن شرح داده شده در اینجا:

1. حافظه (RAM): 1 GB.

2. پردازنده: اینتل دو هسته ای (2. 0 GB)

3. کارت گرافیکی: جیفورس 6600

4. هارد دیسک (Vinchestr): حداقل 3 گیگابایت است.

در ایرانیان 2 ثبت نام هیچ تفاوت در توانایی برای ثبت نام در سایت دیگر وجود نداشته باشد. شما برای ثبت نام در بازی ایرانیان 2 به ارسال اطلاعات زیر را در یک قالب خاص:

1. نام کاربری شما.

2. رمز عبور مورد نیاز برای محافظت از حساب کاربری خود شوید.

3. آدرس صندوق پستی.

این نکات اصلی که در سایت پرسیده شده است. در حال حاضر امکان ثبت نام وجود دارد، اما شما می توانید سعی کنید از طریق شبکه های اجتماعی محبوب ثبت نام - توییتر و فیس بوک.

بازی ایرانیان 2 شما خواهد شد، به رسمیت شناختن اطلاعات زیر را در مورد این بازی:

- حالت بازی کلاس، فراهم می کند که انواع مهارت ها و بهره وری با چندین کلاس از سلاح، بنابراین شما می توانید ساخت و بالا بردن شخصیت از سبک تا یک گیم پلی اصلی.

- شما می توانید لذت بردن از این واقعیت است که شخصیت خود را می توانید آکروباتیک پیچیده تر اجرا جهش و پرش به جایی که شما فقط می خواهید تجربه می کنند.

- این بازی دارای یک کنترل سطح نور.

- تا چه حد ترفندهای مختلف ایرانیان 2 بسیار بالاتر نسبت به نسخه های که قبل آمد.

- این بازی با استفاده از توابع حدی.

- تعداد گسترده ای از سلاح های - دو نوع.

در ایرانیان 2 بازی می خواهد، مبارزه با شرکت های شیطانی، که تحت کنترل زیردستان هستند، با توانایی که در اختیار افراد عادی نیست. این موجودات هیچ خوب و آنها pritamanno بینی.

شما نمی توانید نگران باشید اگر شما فقط شروع به بازی به سبک - تیرانداز. این بازی بسیار ساده است که نیاز به هیچ توضیح است.

تا به امروز، این بازی این است که در عمل نیست. تاریخ انتشار برنامه ریزی شده برای اواخر سال 2013 است. علاوه بر این، معلوم نیست که آیا بازی ایرانیان 2 در روسیه نوشته شده است.

ایرانیان 2 آنلاین - بازی هیجان انگیز است که بسیاری از مردم در حال حاضر به مدت هفت سال انتظار. و این انتظار می رود باید انتظارات را برآورده کند. به زودی شما لذت را تجربه کنند. ما امیدواریم که شما را به صبر برای بازی ایرانیان 2 صبر و است که این بازی قطعا مورد توجه هر نظر پرنیان پیشرفته و فقط پخش کنجکاو برنده شوید.

 

بازی همچنین