نیمه عمر 2: قسمت 1

نام های جایگزین: نیمه عمر 2: قسمت 1

بازی نیمه عمر 2: قسمت 1 - بازی های کامپیوتری ایجاد شده توسط توسعه دهنده آمریکایی شیر شرکت از بلوو به عنوان یک تیرانداز از فرد 1 است و در ادامه از بازی معروف نیمه عمر 2 است. نسخه بازی کامپیوتر برای دانلود روی بخار شد و نسخه بسته بندی در اوایل تابستان 2006 در دسترس قرار گرفت این بازی، که در اصل به نام نیمه عمر 2: پیامدها، کاملا مستقل، می کند نصب و راه اندازی نیمه عمر 2 نیاز ندارند.

داستان نیمه عمر 2: قسمت اول بازی کامپیوتر به ارث تاریخ پیشینیان خود - بازی های اول و دوم نیمه عمر 2. قسمت یکی از بازی های کامپیوتر بر میگردد به زمانی که پرنیان در پوشش G. فریمن همراه با ونس است که برای فرار از Siti17، تا زمانی که تا ارگ اتحاد این شهرستان با او جرات به زمین نیست. و پس از آن است که قبلا شناخته شده G-انسان و شخصیت ما گوردون فرو به حالت سکون وجود دارد.

نیمه عمر 2: قسمت اول بازی دارای پنج فصل اصلی:

  • کانال. 1: زنگ اضطراری.
  • کانال. 2: مداخله مستقیم.
  • کانال. 3: محرومان.
  • کانال. 4: فرار از شهرستان.
  • کانال. 5: خروج 17.
  • اگر شما به نیمه عمر 2 تصمیم بگیرید: قسمت اول بازی، شما خواهید دید که این بازی تا به مخالفان زیر است:
  • Zombayn - اتحاد سرباز آلوده، که قادر به حرکت زامبی سریعتر ساده است، اما هنوز هم به عنوان زامبی های سریع نیست. در لباس پوشیدن جلیقه. غوغا خطرناک، پنجه قابل توجه است. خطرناک ترین دلیل آن می تواند یک نارنجک استفاده کنید.
  • برنامه ریزی مجدد توپ بمب گذاری های نظامی "خود رو" اتحاد ساز.
  • استاکر - افرادی که دانشمندان از اتحاد می تواند به سربازان نمی شود تبدیل شده است، و بردگان از آن ها سایبورگ. Stalker ها استفاده می شود برای حمله به پرتوهای لیزر است که تولید دستگاه های واقع در سر خود را.
  • شکارچی - اتحاد مصنوعی در سه پایه، که با استفاده از تفنگ پالس غوغا، و در صورتی که حریف در فاصله بسیار دور، شکارچی از بین برنده - دستگاهی است که جریان از ضد ماده منتشر می کند.

شایان ذکر است که این بازی نیمه عمر قسمت 1 ارمغان می آورد بسیاری از بهبود و افزایش بیش از سلف خود. به عنوان مثال، تکنولوژی HDR در قسمت اول در اتاق تاریک استفاده می شود، روشن تنها یک چراغ قوه، و همچنین الگوریتم های بهبود یافته برای روشنایی (قهرمان روشنایی ALYX ونس). همان شخصیت هوش مصنوعی بهبود یافته بود، و شخصیت حالات چهره bummed بهبود یافته است.

اگر شما هنوز تصمیم گرفته اند که آیا شما باید نیمه عمر 2 دانلود کنید: قسمت اول، و سپس درخواست خود را به اینترنت برای دیدن نیمه عمر 2: قسمت اول ویدیو. پس از بررسی این ویدیو، به شما خواهد آموخت که توسعه دهندگان بازی بسیاری از موسیقی اصلی اضافه شده اند - ده موسیقی متن جدید است. علاوه بر این فیلم، شما احتمالا می دانند که تیم کانادا «خرید برادران» در سال 2009 عقب نشینی یک فیلم کوتاه بر اساس بازی قسمت اول و در سال 2011 و 2013 دو قسمت آمد. تصمیم به دانلود این بازی شما این اطلاعات کمک خواهد کرد - نیمه عمر 2: قسمت اول از جایزه GameSpy برای "بهترین گرافیک" و "بهترین اقدام" و مقام سوم در میان ده igr2006 سال است.

اگر تمام این واقعیت ها شما را پیدا سنگین، به وب سایت رسمی از این بازی بروید و قسمت اول دانلود کنید. ما امیدواریم که شما با این بازی راضی است.

 

بازی همچنین