HellBlades

نام های جایگزین: HellBlades

HellBlades آنلاین - بازی جدید آنلاین رایگان مرورگر را از توسعه دهنده مشهور - شرکت BigPoint. این استودیو تا زمان خود را به عنوان یک توسعه موفق و ناشر از پروژه های آنلاین با کیفیت بالا و متنوع ترین افراد ثابت بود. در بازی جدید خود، BigPoint ارائه می دهد احساس می کنم مثل یک خلبان این هلی کوپترهای و شرکت در نبردهای هوایی در مقیاس بزرگ.

این یکی دیگر از ویژگی های خوب از این بازی است - در روز تولد خود را هر بازیکن می شود برخی از جایزه ویژه و یا هدیه. همانطور که می بینید، HellBlades بازی از ثبت نام به عنوان ساده که ممکن است، به دور از بازیکنان زمان زیادی. ثبت نام HellBlades شما را از قدرت از چند دقیقه، پس از آن شما قادر خواهید بود به بازی بازی HellBlades آنلاین.

گیم پلی که ما را دعوت به بازی HellBlades آنلاین قادر به لطفا حتی پارسه دقیق ترین و بد اخلاق. در ابتدا شما باید انتخاب کنید یکی از ده ها هلیکوپتر برش لبه، در راس و می توانید انواع کارهای بازی انجام و ریز ریز کردن دشمنان. در حالی که همه در مدل های بازی از ضد واقعی، اگر چه توسعه دهندگان هنوز هم می تواند مشخصات نظامی به شدت تاب و ظاهر مدل های بسیاری از وسایل نقلیه نظامی مقاومت در برابر نیست.

HellBlades بازی آنلاین به ما ارائه می دهد گزینه های مختلف برای گیم پلی - می توان آن را به عنوان نبرد با کامپیوتر رقیب است که دارای یک زرادخانه قابل توجه از بیست و هلیکوپتر و انواع سلاح و مبارزه با مخالفان واقعی باشد. با توجه به محبوبیت آنها HellBlades امروز بازی آنلاین، مشکلات مربوط به خودت را جذاب حریف غیر کامپیوتری نباید رخ دهد.

بازی نه مکان های بزرگ پر شده با طیف گسترده ای از سازه ها و موانع، که در آن دشمن ممکن است در انتظار شما به معنای واقعی کلمه در همه جا: در روی زمین، در هوا و حتی در زیر آب. پرتاب در شرایط مختلف آب و هوایی در هر مکان، که اصلاحات قابل توجهی به بازی، توانایی برای بهبود طیف گسترده ای از ویژگی های کوپترهای خود را و شما را درک و چرا از آن بسیار آسان است برای پیدا کردن مایل به بازی بازی HellBlades آنلاین. با دقت طراحی شده و بسیار دقیق گرافیکی، فرصت های غنی برای عملیات های تاکتیکی، انواع بسیار متنوعی از بهبود تکنولوژی و فراوانی از دشمنان - که راز موفقیت از این بازی است. هر کس که تا به حال دست خود را به عنوان یک خلبان gunship هلیکوپتر تلاش و صرف حداقل یک زن و شوهر از نبردهای هوایی با موفقیت تایید - HellBlades بازی شگفت آور سرگرم کننده و هیجان انگیز است. سعی کنید آن را و شما HellBlades بازی، چرا که این بازی هر کسی بی تفاوت نسبت به طرفداران خود را از شبیه سازی هوا را ترک کنید.

 

بازی همچنین