Hellgard

نام های جایگزین: Hellgard

Hellgard آنلاین - یک مرورگر مبتنی بر بازی MMORPG رایگان ساخته شده در سبک فانتزی، ساکنان obortni، خون آشام ها و inquisitors.

پس چه خواهد بازی را شروع، شما نیاز به ثبت نام Hellgard:

  • به خود را وارد کنید پست الکترونیکی و رمز عبور
  • برای انتخاب یک شخصیت
  • اختصاص یک نام شخصیت

با توجه به شخصیت در بازی Hellgard: سه نژاد، Inquisitors، werewolves و خون آشام ها وجود دارد. هر نژاد ارائه می دهد انتخاب جنسیت مرد یا زن.

کنیم در این مسابقه نگاه کنید:

Inquisitors - آنها شکار به انسان موجودات خطرناک و دارای قدرتهای مافوق طبیعی

Werewolves - موجودات شجاع و بی رحم که آماده مبارزه، با هر دو خون آشام ها و inquisitors، و با خود.

خون آشام - خون آشام ها، آنها عاشق خون است، اما برخی ترجیح می دهند انسان، و برخی کاملا حیوانی.

در بازی Hellgard، هر یک از شخصیت، پنج از پارامترهای مهم وجود دارد:

قدرت - تاثیر بر سکته مغزی برق؛

ساخت - تاثیر در افزایش در تعداد نقاط زندگی و زره پوش.

چابکی - بر فرار از پرداخت امکان پذیر است.

اطلاعات - تاثیر بر تعداد نقاط انرژی، دفاع سحر و جادو و حمله.

شانس - شانس اعتصاب حیاتی تاثیر می گذارد.

در آینده، این بازی را بازی آنلاین Hellgard، با هر سطح جدید و یا هر تجربه خاص، به شما انتخابی می تواند به افزایش این پارامترها، اما لازم است در نظر گرفتن آنچه در آن خواهد هر پارامتر تاثیر می گذارد و افزایش آن را یکی که لازم است را برای شما به پیشبرد پیروزی.

در هر یک از نژادها در بازی آنلاین Hellgard است، شهرستان منحصر به فرد خود را دارد و یک نوع منحصر به فرد از توسعه شخصیت، علاوه بر این، هر یک از شخصیت تا به سلاح های شخصی و راه حل، جهت خود را از توسعه و حرفه ای فرد (shahterstvo، rybalstvo، جمع آوری، تجارت ). به منظور بهبود تجربه در Hellgard بازی آنلاین، شما نیاز به شرکت در عبور مأموریت های متعدد و هیجان انگیز است، و انجام وظایف مختلف است. بازی آنلاین جهان Hellgard متشکل از بسیاری از مکان های زیبا، است که خانه را به موجودات و هیولا های مختلف. در اینجا برخی از بازنمایی مکان ها عبارتند از: آرامش دره، Serfirota انگشت، درست وزغ، مبارزه برای بقا، هزارتوی، Kameliard، شکارگاه Kameliarda، Teorot.

توسعه شخصیت خود را در این بازی بستگی به عواملی مانند تجربه شخصی و اقدامات انطباق در مورد اخلاق انتخاب نژاد. بنابراین Nellgard بازی شما باید با توجه به شهرت خود را پرداخت.

لازم به ذکر است که این بازی را بازی Hellgard آنلاین، شما منحصر به فرد خواهد شد، برای بازی های مانند این امکان را به خود حیوانات خانگی (حیوانات) که تا به استاد خود اختصاص داده است، که آنها مایل به مبارزه که کارشناسی ارشد خود را محافظت می کنند. خرید حیوان خانگی می تواند مربی را داشته باشد.

چند کلمه در مورد نحوه بازی Hellgard، شما می توانید کسب کنید. ماموریت تکمیل، جمع آوری افت ارزش، همه چیز بازرگانی، و با کمک دوستان خود (از طریق اطلاعات پخش): در اینجا برخی از گزینه های می باشد.

سیستم مبارزه در بازی Hellgard ساخته شده در زمان واقعی، که در آن علاوه بر مبارزه معمول، شما می توانید در جنگ های عظیم مرگبار است. برای آنچه که بازی Hellgard جالب بود، بازی است که توانایی به ایجاد قبیله.

در پایان بررسی، اضافه کردن زیر: این بازی است که برای دل ضعف نیست، به اندازه کافی سخت، با گرافیک خوب و طراحی صدا. تاریخ در بازی بعد از Hellgard، شما نمی خواهد پشیمانی که تصمیم به سعی کنید خودتان را در نقش یکی از نمایندگی از شخصیت در این بازی.

بنابراین، چک Hellgard در انتظار شما!

 

بازی همچنین