قهرمانان در آسمان

نام های جایگزین: قهرمانان در آسمان

قهرمانان بازی در آسمان - یک بازی چند نفره در سبک تیرانداز بازی است. قهرمانان در آسمان آنلاین در طول جنگ جهانی دوم، که در آن شما می توانید در کنار انتخاب لژیون بازی شما می فرستد.

در قهرمانان در آسمان شما می توانید در کنار نازی ها، و یا در کنار متفقین بازی یا. هر یک از آنها سپاه خود را از هواپیما داشته باشد.

به منظور بازی در قهرمانان در آسمان شما نیاز به نگه داشتن کامپیوتر خود را مطابق با سیستم های زیر مورد نیاز:

پردازنده: P 4 1. 6 گیگاهرتز

حافظه: 1024 MB

ویدئو: ویدئو 3 D 128 MB

سیستم عامل: برنده 2000 / XP / ویندوز ویستا

اینترنت: سرعت بالا.

در حال حاضر قهرمانان آنلاین در آسمان ثبت نام بسیار ساده است. شما تلاش زیادی لازم نیست برای پر کردن در موارد زیر است:

1) نام خود را وارد کنید. نام شما باید با حروف لاتین وارد شده است.

2) پست الکترونیکی خود را وارد کنید.

3) فکر می کنم و رمز عبور خود را ارسال.

4) ادامه در صفحه توافقنامه مجوز و اصطلاحات از بازی ها.

5) سپس در کادر مناسب است که شما را به شرایط و توافقنامه مجوز موافقت تیک تیک.

6) را فشار « بازی » .

پس از آن، شما می توانید با خیال راحت بازی را شروع کنم.

قهرمانان بازی در آسمان آنلاین به زبان انگلیسی نوشته شده است. نسخه روسی است.

قبل از اینکه در قهرمانان در بازی آسمان، شما نیاز به یادگیری همه چیز در مورد حالت های آن:

- حالت کمپین. در این حالت، شما نیاز به تصویب تمام کمپین های آزمون است که در جبهه اروپا و اقیانوس آرام است. این آزمایشات به شما به عنوان همراه با متحدان خود، و تنها غلبه خواهد کرد.

- حمله و دفاع از حالت. این یک حالت کلاسیک از هر تیرانداز بازی است. در اینجا شما مهم خواهد بود برای تکمیل کار: برای شکستن دشمن، دستگیری و یا از بین ببرد. کسانی که به دفاع از قلمرو خود، دفاع از طرح نیاز به درک و رسیدن به هدف ما.

- حالت زد و خورد. در این حالت، شما می توانید واقعا دست خود را امتحان کنید. شما چنین وضعیتی روبرو می شوند، به عنوان یکی در برابر همه. هدف شما این است - برای از بین بردن عنوان بسیاری از دشمنان.

- شغلی حالت جنگ. در این حالت، شما باید برای زنده ماندن از اشغال یک نبرد عظیم. در اینجا شما را با دوستان خود در کنار اقیانوس آرام و یا در مقابل اروپا می باشد. وظیفه شما این است که ثابت کند که شما قوی هستید. این حالت در نظر گرفته است قدرتمند ترین در قهرمانان در آسمان آنلاین.

- حالت حمله. حالت حملات بازیکنان با هم در چهار تیم از چهار. در این حالت، هدف - تا حد امکان به امتیاز در نبرد، و نه از حریف خود را. شما همچنین می توانید با دوستان خود را در برابر مبارزات انتخاباتی که توسط کامپیوتر خود بازی کند. اگر شما در رسیدن به پیروزی در این نبرد، شما به درستی می تواند خود را یک قهرمان از این بازی قهرمانان در آسمان آنلاین در نظر بگیرند.

بسته به سمت قهرمانان در آسمان که شما بازی، شما اجزای زیر است:

1) فاشیست . شما قادر به استفاده از پنج شاخه از هواپیما خواهد بود. و دیگر شاخه های هواپیما: آلمان، ایتالیا، ژاپن، توپچی و بمب افکن. این هواپیما ها به حق بیمه در نظر گرفته.

2) متفقین. شما می توانید در پنج شاخه از هواپیما استفاده کنید. برای هواپیما کلاس حق بیمه متفقین عبارتند از: اتحاد جماهیر شوروی سابق، انگلستان، ایالات متحده آمریکا، توپچی و بمب افکن.

به جنگ جهانی دوم خوش آمدید!

 

بازی همچنین