HeroesLAND

نام های جایگزین: HeroesLAND

اگر تا به حال شما به طرز ناامید کننده ای گرفتار "قهرمانان قدرت و جادو"، به ویژه در بخش سوم، در حالی که قهرمانان بازی آنلاین زمین دوباره آن را انجام خواهد داد. در این استراتژی به نوبه خود مبتنی بر برای به اشتراک گذاشتن در میدان جنگ به اندازه کافی از سفر و ماجراجویی کامل، شخصیت خود را با هیولا، با مخالفان و مسابقات با بهترین رزمندگان مبارزه می کند. مهمان می تواند زندگی اجتماعی در کسری و یا قبیله، که در آن شما می توانید افراد همفکر پیدا انتظار می رود، به خودش ثابت کند یک دیپلمات، برای پیدا کردن دوستان واقعی است.

تاریخ در بازی قهرمانان زمین کاملا ساده است - شما باید نام و نام خانوادگی شخصیت و آدرس ایمیل، رمز عبور و سوال امنیتی مشخص (اگر به طور ناگهانی قهرمانان ثبت نام خود را زمین نیاز به بازسازی)، سپس کد تایید را وارد کنید و مورد کاربر را بپذیرید.

و چنین لحظه ای - که شما قهرمانان زمین آنلاین ثبت نام فعال شده است، اما کاری می کند بار در علاوه بر؟ بررسی کنید در صورتی که دارای نسخه به روز شده از نرم افزار Adobe Flashplayer، احتمالا به این دلیل است که.

بنابراین در حال حاضر کار می کند، شما می توانید شروع به ایجاد یک شخصیت، و یا به جای شخصیت ها - انجمن بازی زمین آنلاین اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد و کنترل تا نه حرف از نژادها و گروه های مختلف. تنها "اما" - آنها امکان پذیر نیست را به ارتباط برقرار. خوب، سوال در مورد تعداد سوال - در مورد کیفیت. خود را به منظور ایجاد یک شخصیت منحصر به فرد شما فرصت های زیادی ارائه شده - جناح انتخاب، طبقه، حرفه ای، و البته، ایجاد تصویر. اجازه دهید با کسری، که در جهان از قهرمانان زمین زندگی آنلاین و در برابر مقدار استاندارد شروع - آنها را به سه و کلاسیک در رزمندگان و ماگس تقسیم شده است.

اولین مسابقه - نمایندگان جهانی: شوالیه، پریان و جادوگران.

مسابقه دوم - نمایندگان تاریکی: ساکنان جهنم، احضارکنندگان ارواح، warlocks.

مسابقه سوم - شخصیت اشغال بی طرف: باتلاق ساکنان و وحشی "elementalists."

بعدی، اختصاص یک نام به شخصیت انتخاب شده و توسعه پرتره نژاد مناسب است. در اینجا، شاید، ما هم اکنون می توانید بازی قهرمانان زمین.

یکی از ارزش های اصلی شخصیت خود را در این جهان افسانه ای و غیر قابل پیش بینی، آن را "تجربه"، که در هر دور عبور از بیشتر می شود. همچنین یکی از ویژگی های مهم تر برای کسانی که مایل به بازی بازی قهرمانان آنلاین زمین به عنوان یک استراتژیست نظامی - «کاریزما» است. پس از آن به مقدار زیاد، شما می توانید تعداد واحد دریافت و تشکیل یک ارتش شایسته رهبر خود. به هر حال، خرید سربازان مزدور به سرمایه گذاری به جای سود از پول زیرا آنها می توانند او را بکشند، اما فقط برای مدتی به خارج از بازی.

قهرمانان زمین بازی آنلاین، که می تواند یک حریف شایسته برای مبارزه با یک در یک و در جنگ های گروهی و مسابقات سازمان یافته (کنجکاو قابلیت PvP است محلی - که می تواند به رقابت فورا مجبور چهار بازیکن). برای قهرمانان استراتژیست های صلح آمیز زمین بازی به همان اندازه هیجان انگیز است - شما می توانید منابع را جمع آوری، ساخت قلعه ها، شرکت در بازی ها و یا اقتصاد برای تبدیل شدن به یک مسافر. متحد در گروه و به جهان، مبارزه با هیولا، اژدها لانه خرگوش و غیره به دنبال کردن و تولید مصنوعات منحصر به فرد. لطفا توجه داشته باشید که teaming تا با بازیکنان دیگر، شما این فرصت برای پیشبرد به مقایسه و تجزیه و تحلیل آنها و بهترین / سمت مشکل خود را برای ایجاد پشت سر هم موفق هستند.

در نهایت، توجه داشته باشید که به بازی بازی قهرمانان آنلاین زمین - است بیش از یک ادای احترام به معشوق توسط میلیون ها نفر «ممکن است و سحر و جادو III» است، روح او و قوانین او وجود دارد، در اینجا شما را پیدا خواهد کرد و حتی بیشتر پرماجرا و جالب ملاقات با موجودات افسانه ای از این جهان مرموز و فوق العاده.

 

بازی همچنین