قهرمانان از گایا

نام های جایگزین: قهرمانان از گایا

این استراتژی - شاهکاری دیگر از بازی Aeria. بسیاری از بازیکنان می گویند که قهرمانان بازی از گایا تا حد زیادی به کار با علاقه از سری پارسه شاگردان، اما، در واقع، این پروژه دارای جذابیت های فردی و منحصر به فرد خود را دارد. بازی بسیار جالب و قادر به از دقیقه اول به شما جلب با طرح آن است. گرافیک قشنگ و اعدام اما می تواند تحسین و کیفیت گیم پلی بازی فقط دو برابر لذت. به طور خلاصه، اگر دوست دارید آنلاین استراتژی، پس از آن این بازی - آنچه شما نیاز دارید.

با قهرمانان گایا آنلاین شما قادر خواهید بود به اکتشاف سرزمین های جدید و جذب آنها را به عنوان آنها قلعه ها و ساختمان های خود را در ساخت باشد. ساخته شده از منابع شما به طور منظم می تواند سود را، حتی زمانی که شما نمی خواهد در این بازی بود. شما قادر به جمع آوری منابع خواهد بود بلافاصله پس از ورود مجدد به بازی. شما باید برای ساختن امپراتوری خود را، که مجرد. است که، پشت خود را نمی خواهد یک ارتش بزرگ، و تمام دستاوردهای خود را صرف به شایستگی شخصی شما. باشید جنگجو محتاط و عاقلانه، همیشه سعی کنید به بهترین روش به دشمن. شما باید برای انعقاد معاهدات صلح و اتحاد، برای ادامه جنگ و نبرد با دشمنان - همه را به خاطر یک روز صحبت کردن در مورد شما به عنوان امپراتور شجاع ترین و قدرتمند.

این یک بازی آنلاین است، بلکه به این دلیل شما در حال حاضر باید برای این واقعیت است که قهرمانان از ثبت نام گایا مورد نیاز خواهد بود برای شروع آماده می شود. رابط کاربری بازی هنوز برای کاربران انگلیسی زبان سازگار نیست، اما شما اشتباه این واقعیت نباید - کنترل بازی بسیار ساده است که شما قادر خواهید بود آن را کشف کردن، حتی بدون کمک از فرهنگ لغت، از جمله یک فرم ثبت نام تکمیل شده است. توجه داشته باشید، با این حال، که قبل از بازی، شما را به دانلود و نصب وحدت وب سایت های پخش، که بیشتر به شما کمک خواهد کرد تا بدون هیچ مشکلی حق را از مرورگر خود بازی باید.

برای شروع ثبت نام، دکمه «زمینهسازی رایگان»، که در پایین صفحه بازی قرار گرفته است.

قبل از اینکه فرم ثبت نام شما برای باز کردن، پر کردن آن، شما می توانید شروع به بازی قهرمانان گایا. از همه باعث این سیستم را پر کنید و در تمام زمینه ها در جهت (شما نیاز به مشخص کردن یک نام و رمز عبور برای ورود به دفتر، و نوشتن آدرس یک جعبه الکترونیکی).

اگر می خواهید، شما می توانید مراحل ثبت نام، مجاز در این پروژه دور زدن، با استفاده از داده ها را از صفحه خود را در فیس بوک. و اگر این حداقل یک بار شما بازی را از Aeriya بازی، و سپس شما نیاز به ثبت نام - شما هنوز در اولین دیدار با این پروژه انجام می شود با این.

قبل از اینکه شما شروع به بازی قهرمانان بازی از گایا، شما نیاز به انتخاب یک سرور بازی. وظیفه اصلی شما - به پمپ و توسعه شخصیت او، برای گرفتن امتیاز پیروزی. این بازی دارای چند نژاد اصلی شخصیت:

مردم.

الف.

اورک ها.

ارواح .

این پروژه در انتظار شما بیش از 40 میلیون بازیکن در سراسر جهان. عجله کنید و شما خود در میدان جنگ به اثبات برساند. آیا می توانم در حال حاضر آن را انجام دهد، چرا که به بازی قهرمانان گایا رایگان!

 

بازی همچنین