قهرمانان شمشیر

نام های جایگزین: قهرمانان شمشیر

قهرمانان از شمشیر آنلاین - رایگان مبتنی بر مرورگر بازی های چند نفره با جنگ در زمان واقعی است. مخالفان خود را بازیکنان زندگی می کنند. در نقش یک جنگجوی شما خودتان را در این شهرستان از جزایر پرواز، جایی که او خود را در تمام شکوه خود را نشان دهد. حرکت کردن نقشه بازی، شما دشمنان را در راه خود را از بین ببرد، که با میل برابر طلب مرگ خود را. علاوه بر این انواع مختلفی از گیم پلی پر از وظایف. ماموریت فرصت برای به دست آوردن پول برای خرید سلاح و دوره. در این RPG شما سطح پس از سطح تسخیر، بررسی هر یک از آنها، و در زمان قوی تر می شود. قهرمانان بازی از قدرت می دهد فرصت برای تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی است، بنابراین فراموش نکنید از این فرصت منحصر به فرد است!

جالب توجه است، سعی کنید به بازی قهرمانان از شمشیر می توانید به عنوان مهمان. این است که، بدون ایجاد یک حساب کاربری. اما در این مورد، دستاوردهای خود را ذخیره نخواهد شد. اگر می خواهید به ادامه نیاز کسب و کار را آغاز کرده قهرمانان از شمشیر ثبت نام، که من باید بگویم کاملا ساده و سریع می باشد. شما باید در چند زمینه ها در یک فرم ویژه را پر کنید: نام بازیکن emeyl، رمز عبور، تکرار رمز عبور، تاریخ تولد. اما اول باید انتخاب کنید شخصیت شما می خواهید به کنترل. به خاطر داشته باشید که ثبت نام و شرایط توافق نامه را بپذیرد. بنابراین لازم است قبل از خواندن قوانین. سیستم مورد نیاز نمی توانید نگران باشید، چرا که این پروژه کاملا خیالی در این موضوع و برای گیم پلی شما پیکربندی کامپیوتر به طور متوسط ​​معمولی ترین نیاز دارید. هفتگی به شبکه جهانی وب متصل شوند. اینترنت واقعا کار شگفتی و شما در خانه نشسته، قادر به شیرجه رفتن به جو هیجان انگیز Rubilovo، زنده کرده همه DIN از احساسات، که قادر به تجربه یک جنگجوی واقعی.

قهرمانان از شمشیر شما با سلاح های بازی خواهد کرد. با این حال، بر خلاف بازی های مرورگر مشابه، نوع گلوله وجود ندارد. برای کمک به بازیکن سلاح تنها لبه داده می شود. یعنی، شمشیر، تبر، چکش، باشگاه، syurikeny. در آغاز، شما فرصت به انجام آموزش به درک چگونگی رفتار با سلاح داده می شود. همچنین اسلحه های موجود برای استفاده از جادوها و مصنوعات. و همه این است را انتخاب کنید و سفارشی می توانید انجام دهید! بازدید از یک آهنگر، به شما خرید یک سلاح قدرتمند است، و اگر شما موفق به رسیدن به برج سحر و جادو در اینجا بیش از حد شما مصنوعات مختلف جادویی و جادوها (باد، آب، آتش، رعد و برق و مرده) دریافت کنید.

در قهرمان بازی های پمپاژ شده و پیشرفت می کند. مشخصات یک توزیع امتیاز دستاورد را در جنگنده مهارت است. پارامترها مانند چابکی، حفاظت، سلامت، سحر و جادو، قدرت و شانس تمایل به بهبود.

بله، قهرمانان از شمشیر بازی - دنیای ماجراجویی جهان خروشد که در آن خطر کمین در همه طرف . چرا فقط درگیری بین مخالفان ثابت قدم در عرصه می باشد. باعث تنوع گیم پلی و حضور چندین حالت: تک نفره، دیوار به دیوار، یا تسخیر پرچم. شما می توانید خود را در هر یک از آنها را امتحان! اما علاوه بر این دعوا به یاد ماندنی، قهرمانان از شمشیر به رخ کشیدن آنلاین قادر به داشتن یک چت خاص است که در آن مردم خود را پیدا اصحاب به عنوان لذت بخش، پس و همراهان صمیمی است. هر شرکت کننده حق ارسال پیام های چت برای بیان افکار خود را در هر موضوع است.

طرفداران عزیز از لرزش، شما بسیاری از چیزهای جالب پیدا کنید. نکته اصلی - مطمئنا به هدف رفتن، راه پیروی از مبتدی تا جنگجو با تجربه و دریافت بسیاری از احساسات دلپذیر است. ما فقط می توانیم برای شما آرزو موفق باشید و یک تجربه دلپذیر!

 

بازی همچنین