3 ﻭﺩﺎﺟ ﻭ ﺮﺤﺳ ﻭ ﯽﯾﺎﻧﺍﻮﺗ ﻥﺎﻧﺎﻣﺮﻬﻗ

نام های جایگزین: 3 ﻭﺩﺎﺟ ﻭ ﺮﺤﺳ ﻭ ﯽﯾﺎﻧﺍﻮﺗ ﻥﺎﻧﺎﻣﺮﻬﻗ

قهرمانان قدرت و جادو 3 - روشن کردن کامپیوتر بازی با عناصر نقش بازی کردن است. این بازی یک استراتژی فانتزی فرقه است. انتشار به عنوان بخش سوم از مجموعه ای از بازی های قهرمانان ممکن است و سحر و جادو، در سال 2000. در اینجا شما خودتان را یک قهرمان واقعی را احساس کنید، قرار دادن این تلاش و با استفاده از مهارت. همچنین، به شما کمک خواهد کرد که تمام انواع گزینه های بازی برای بهبود ویژگی های مختلف. بازی قهرمانان III برای تکمیل ادامه داستان طراحی شده بودند. اگر شما از طرفداران این سری از بازی ها، شما تغییرات ایجاد شده در بازی قهرمانان III را ببینید.

به نظر شما این بازی را بازی HOMM3، در اصل، هر بازی کامپیوتر، شما نیاز به دانلود قهرمانان قدرت و جادو 3 در سایت. اما قبل از آن، ما به شما توصیه می کنید با این بازی آشنا، فهرست فیلم ها در اینترنت در بررسی از بازی های برجسته، و پایان خواندن این بررسی.

قهرمانان سوم شبیه به دو قسمت اول بازی گیم پلی. شما بازی شخصیت های مختلف، از قهرمانان - فرماندهان ارتش موجودات افسانه ای متفاوت است. قهرمانان بازی 3 دنیای بازی دو بعدی، و یا نقشه و نه استراتژیک است.

شما می توانید یک بازی را از دو جزء: استراتژیک - سرگردان بر روی کارت اصلی بازی، به منظور جذب اشیاء تاکتیکی - تست شده بر روی خصومت نقشه های مختلف. این است که، حتی اگر شما را بر روی نقشه استراتژیک می رسند و سپس بر روی دشمنان راه خود را که وارد نبرد شما به طور خودکار در نبرد را بر روی نقشه های تاکتیکی به ارمغان آورد. او تا به چیزی در فضاهای عمومی که در آن شما را ملاقات کرد.

در قهرمانان 3 شما را در توسعه شخصیت خود تمرکز کنید. شما می توانید پیشرفت در بسیاری از رسیدن به: از طریق پیروزی در جنگ ها، هنگامی که از کشف منابع و یا شی ء. نکته اصلی برای شما یک شهرستان با ساختمان است. شهرستانها شما هیچ توانایی تغییر دهید، اما شما می توانید ساختار جدید ایجاد کنید.

همچنین در قهرمانان بازی ممکن است و سحر و جادو 3 برای استخراج منابع مهم است. در هر شهرستان تنها یکی از انواع منابع می تواند تولید: طلا، چوب، سنگ، جیوه، گوگرد، کریستال و سنگهای قیمتی.

در بازی قهرمانان قدرت و جادو III شما باید بسیاری از انواع سلاح. اما سحر و جادو اصلی. وجود دارد تمام انواع گروه از جادوها، اما هر کدام با ویژگی های خود را دارند: طلسم - برکت و رحمت، لعنت، حمله و پشتیبانی می کند. بر اساس چهار مدرسه سحر و جادو اختصاص داده شده به عناصر - آب، آتش، هوا و زمین است.

در قهرمانان 3 شما خصوصیات فردی خود را بازی مطابق با تخصص خاص:

• قابل ملاحظه ای

• مهارت بر اساس

• با جادوها.

• منابع مبشر.

• تک تیر اندازها.

• جادوگران.

• سرعت.

• آتش سحر و جادو.

اساسا - یکی شدن سرعت فراهم می کند.

مهارت بر اساس - تکرار یکی از مهارت های ثانویه.

با جادوها - با افزایش قدرت را افزایش می دهد طلسم.

آورنده منابع - هر روز به ارمغان می آورد منابع اضافی.

تک تیر اندازها - فقط Gelu.

جادوگران - فقط برای قهرمان اژدها.

سرعت - فقط سر مولن.

آتش سحر و جادو - برای قهرمان هادریان.

به طور کلی، بازی قهرمانان است 3 تغییرات در برنامه رنج می برد. این تبدیل شده است بسیار بهتر است.

پس عجله در دانلود قهرمانان 3. موفقیت شما بازی!

 

بازی همچنین