HoMM 4

نام های جایگزین: 4 ﻭﺩﺎﺟ ﻭ ﺮﺤﺳ ﻭ ﻥﺍﻮﺗ ﻥﺎﻧﺎﻣﺮﻬﻗ

قهرمانان قدرت و جادو 4 - بازی های کامپیوتری در سبک نوبه خود مبتنی بر استراتژی. قهرمانان بازی IV به عنوان فانتزی نقش بازی ارائه شده است، به عنوان بخش چهارم از سری از بازی های قهرمانان قدرت و جادو. توسعه دهندگان در این بازی قدرت و روح به اندازه کافی سرمایه گذاری. و در نهایت بهتر از قبل معرفی شده اند. تجدید نه تنها از گرافیک است، اما geymp.

بنابراین قهرمانان بازی IV قابل توجه نه تنها طرفداران است، اما همچنین مبتدیان.

هنگامی که بالغ، که قهرمانان بازی را شروع 4 بازی، ما به شما توصیه می در بازی های ویدیویی اینترنت بررسی HoMM 4 نگاه کنید و با دقت بخوانید و از طریق این بررسی. در اینجا پس از آن می توانید دانلود قهرمانان قدرت و جادو 4 عجله. که به زودی آغاز خواهد شد.

در بازی قهرمانان 4 داستان های زیادی را در مقایسه با قسمت اول را تغییر دهید. همچنین شما در حال سفر در سراسر جهان و تسخیر شهرستان. گذر تمام راه را در ماجراهای نقشه، تا تا زمانی که شما به نبرد بپیوندند. مبارزه به ارمغان می آورد شخصیت های بر روی صفحه نمایش نبرد. اما وقتی که من به شهرستان دریافت کنید، یک صفحه نمایش کاملا جدید شهرستان وجود دارد. کاراکتر های سه بعدی، اما همه در اطراف، هنوز در دو بعدی باقی مانده است. اما این مهم است، و طرح نیست.

همچنین خشنود 4 قهرمانان به روز رسانی بازی است و همه شخصیت ها در نبرد درگیر و کشته شوند. و، بر این اساس، معلوم است که قهرمان می توانید در سراسر نقشه را بدون ارتش و بدون قهرمانان آن حرکت می کند، و ارتش.

البته، نه بدون منابع در هر شهرستان شما می توانید یک منبع خاص را دریافت کنید و در نتیجه بهبود عملکرد.

و در جایی که بدون یکی از سلاح های اصلی خود را انجام دهد - جادوها. پس از همه، کل نیروی سحر و جادو. قهرمانان بازی ممکن است و سحر و جادو IV ویژگی های پنج مدرسه

• سحر و جادو روش.

• سحر و جادو هرج و مرج.

• سحر و جادو عمر؛

• سحر و جادو مرگ.

• سحر و جادو از طبیعت.

سحر و جادو سفارش - به طور قابل توجهی سحر و جادو ذهن را تحت تاثیر قرار. طراحی و توسعه برای بهبود هنر نبرد طلسم. بخش اصلی رنگ آبی.

هرج و مرج Magick - جادوها برای جنگ به ارائه آسیب قدرتمند به دشمن. دارای انجمن های با رنگ نارنجی.

سحر و جادو زندگی - پایه و اساس بهبود و سحر و جادو در برابر مرگ. برای رنگ اصلی بنفش.

مرگ سحر و جادو - بر اساس لعنت، احیای مرده است. دارای یک ارتباط با سیاه و سفید.

سحر و جادو از طبیعت - وجود دارد برای کمک به آن برای وادار طبیعت نژاد predstaiteley. هسته سبز.

با این حال یک جناح جداگانه وجود دارد - قدرت. حزب نیست که به سحر و جادو استفاده کنید.

در حال حاضر شما همچنین می توانید معجون را.

در بازی قهرمانان قدرت و جادو 4 امکان یک فرایند جدید ساختمان سازی است. آنها هنوز هم تعداد محدودی از روز برای قهرمانان است.

به طور کلی، شما در ابتدا همه چیز آسان است نگران نباشید، به تدریج پیچیده است. و تمام پارامترهای اساسی از بازی شما به عنوان یک نتیجه از گیم پلی فعال یاد بگیرند.

قهرمانان بازی 4 با گرافیک بهبود یافته است. حالا تصویر خود را با تصاویر واضح و روشن تر منتقل کنید. همراهی موسیقی در بهترین شکل است و حمایت از خلق و خوی بازی. این نوع از بازی لذت و رفقای خود را. از آنجا که شما می توانید به عنوان یک کامپیوتر و با یک حریف زنده در طرف دیگر سیم بازی.

آیا اتلاف وقت خود نیست و عجله بسر می رسانید به سایت که قهرمانان 4 دانلود کنید. و احساس می کنم مثل یک قهرمان کامل از بازی ها. موفق باشید گیم پلی! با تشکر از توجه شما.

 

بازی همچنین