قهرمانان قدرت و جادو V

نام های جایگزین: HoMM 5

قهرمانان قدرت و جادو 5 - کامپیوتر بازی استراتژی. مانند تمام سری قبلا صادر شده از قهرمانان بازی ممکن است و سحر و جادو، قهرمانان V بازی نسخه به روز شده از بازی به نوبه خود مبتنی بر است. قهرمانان بازی ممکن است و سحر و جادو V است که توسط یک شرکت روسی توسعه یافته و منتشر شده توسط فرانسه. در ادامه به عنوان یک داستان جدید با شخصیت های جدید نیست. اما چند ایده کپی از قهرمانان بازی ممکن است و سحر و جادو 4.

قهرمانان بازی 5 بازی، البته، هیچ هزینه نیست، اما شما نیاز به دانلود قهرمانان قدرت و جادو 5. اما به طور کلی قبل از شروع بازی، بهتر است آن را با این سازمان از این بازی آشنا با این مرور و بررسی تصویری بر روی اینترنت می باشد.

در قهرمانان V به پارامترهای خاصی که در سوم و چهارم بازی ها استفاده می شود. اما همه چیز در حال حرکت در یک جهان کاملا جدید با سرزمین های جدید، به ترتیب کارت. به طور کلی وظیفه این بازی همان است که در قسمت های قبلی است.

بازی HoMM 5 تغییر اصل توسعه شخصیت. قهرمان تنها سیزده مهارت. همانطور که در قسمت سوم از قهرمانان ممکن است و سحر و جادو، قهرمانان بازی 5 قهرمان نمی توانند در مبارزه با مرگ، و جایی که او باید وجود داشته باشد ارتش خود را از هیولا، تا بر این اساس، و بالعکس. قهرمان فقط با مرگ تمام جنگجویان خود را بازی و به میخانه، که در آن می توانید به سمت چپ.

بسیاری از قهرمانان و موجودات متعلق به جناح خاص. آنها در قهرمانان 5 شش تا هشت اضافه می شود: سفارش روش، آکادمی سحر و جادو، جنگل اتحاد، دوزخ، گورستان و لیگ از سایه ها.

بدیهی است که در آن همه شخصیت ها بدون سلاح - سحر و جادو. این سیستم شبیه به قهرمانان بازی ممکن است و سحر و جادو 3 است. و علاوه بر این، با استفاده از قهرمان سحر و جادو ترنجبین از دست می دهد - انرژی برای سحر و جادو.

شما در حال سفر با هدف شهرستانها فتح. مجاز یکی از شهرستان در روز است. برای تمام گروه های تنها برخی از سازه های مختلف، و همچنین همه شبیه به یکدیگر پیدا کرد. اما مهمتر از همه، در تمام شهرستانها از این بازی است

• مشرانو جرگه.

• ام.

• بازار.

• انبار.

• میخانه.

• انجمن صنفی ماگس

• فورت.

• ارگ.

• قلعه.

• کشتی سازی

• حویلی موجودات.

مشرانو جرگه - برای سود روزانه 500 طلا.

تالار - خرید اتومبیل برای مبارزه.

بازار - برای تبادل و انتقال منابع و مصنوعات.

انبار - برای یک منبع تک.

میخانه - عقد در شخصیت و دریافت اطلاعات دیگر.

ماگس انجمن - برای مطالعه از سحر و جادو.

فورت - تقویت شهرستان، در نتیجه از ارگ.

ارگ - برای حمایت از شهرستان.

قلعه - برای محافظت از شهرستان.

کشتی سازی - برای ساخت کشتی.

حویلی موجودات - برای ثبت نام در موجودات است.

برای ساخت و ساز لازم به دقت نگاه کنید. هر دو به طور کلی و از محل مخالفان.

قهرمانان بازی ممکن است و سحر و جادو 5 به طور کامل به گرافیک سه بعدی به روز شد. همچنین حالت های جدیدی از "دوئل" و "دوئل 3 در 3."

امیدوارم شما در حال حاضر به دنبال جایی که برای دانلود قهرمانان 5. پس از بازی قهرمانان 5 قابل توجه است. جای تعجب نیست که تجدید، و آن است که یک کاربر چند می شود.

مبارزه با جفت خود و یا در برابر کامپیوتر. زنده جهان فانتزی از قهرمانان. شما بازی خوب! با تشکر از توجه شما.

 

بازی همچنین