Hoppenia آنلاین

نام های جایگزین: Hoppeniya، های Hopen

Hoppenia آنلاین - رایگان مرورگر بازی فوق العاده است که ترکیبی از عناصر استراتژی و مدیریت می باشد. در جهان مرموز جدید است که باز خواهد شد برای شما را به بازی آنلاین Hoppenia، شما اقامت خود را ایجاد کنید، جمعیت حیوانات خانگی جادویی آن است، که به مراقبت از، به مبارزه و همکاری با دیگر بازیکنان.

: بازی Hoppenia کامپیوتر شما باید موارد زیر را حداقل سیستم مورد نیاز را تامین کند

- پردازنده: P4/Celeron 1. 2 + و یا Athlon MP / XP

- حداقل 512 MB حافظه (بهینه 2GB)

- مستقیم 3D سازگار با کارت گرافیک

- پلاگین ادوبی فلش (در برابر 10. XX)

- اتصال به اینترنت

درب به این جهان شگفت انگیز شما باز ثبت نام Hoppenia. برای شروع بازی Hoppenia، بدون نیاز به دانلود و نصب کلاینت بازی. تاریخ در بازی نیاز به معرفی Hoppenia جزئیات زیر:

1) یک رمز عبور قوی

2) پست الکترونیکی (آن را در واقع وجود دارد)

نام

3) اختراع از شخصیت برای آنها شما بازی تبدیل

4) کد

ثبت نام Hoppenia اکنون تکمیل شده و شما می توانید بر روی دکمه بازی را فشار دهید. بارج خوش آمدید در این درگیری بین زندگی و آتش پاسداران نگهبان پس از انتخاب موقعیت یکی از طرفین.

پاسداران زندگی باور به قدرت روند علمی، در نتیجه نیاز به در نظر گرفتن توسعه فن آوری های اصلی. اگر بدون نیاز به مبارزه وجود دارد، آنها زندگی آرام در جزیره خود لذت می برد.

نگهبان از رویای آتش از فتح سریع از مجمع الجزایر. آنها اعتقاد دارند که استفاده از زور می تواند کنترل بر همه چیز را به دست آورید، و آن را بس نیست برای ورزش کردن توانایی خود را برای حمله nioluni.

بازی به طور کلی آنلاین Hoppenia شخصیت تقسیم به دو نوع:

1) CAEP

2) Nioluni

شما از این جهان در Sayera فرم وارد کنید. CAEP میزبان حیوانات جادویی - nioluni. مبتدی CAEP حق انتخاب یک حیوان خانگی یکی است، اما در طول بازی تعداد، البته، افزایش می دهد. جنگ های سه بعدی در این بازی در دسترس است، انجام از طریق nioluni می باشد، چرا که آنها از طرف گلادیاتورهای شما می باشد. نبرد اتفاق می افتد بین خود سور، به نام مسابقات. شما می توانید در عناصر مسابقات، مبتدیان و Sayera جوان چاشنی شرکت کنند. از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد سیستم PVP، آن را باید به ذکر است که در این بازی گاهی اوقات شما را در مبارزه با چند NPCs که همچنین ساکنان دنیای مجازی Hoppenia می باشد.

Nioluni - حیوانات نیاز به سرپرستی مشتریان خود می باشد. پارامترهای مشخص حیوانات استقامت (مقدار)، چابکی (تحرک، واکنش سریع به حملات)، صحت (توانایی برای پیش بینی رفتار دشمن)، قدرت (جزء فیزیکی است که مسئول سکته مغزی قدرت)، عقل وجود دارد (اجازه می دهد تا شما را به درستی استفاده از طلسمهای جادویی در جنگ) . چه حیوانی را انتخاب می کنید، آن را به جوانب مثبت و منفی خود را داشته باشد، چرا که هر نوع از ویژگی های فوق تا حد بیشتر و یا کمتر توسعه یافته. در بازی Hoppenia حاضر

- خرس

- گرگ

- گاو

- میمون

- ببر.

خرس باهستگی تنبل به نظر می رسد. اما آنها را به عصبانی، حریف بی دقت به معنای واقعی کلمه یک زاویه پنجم به دنبال. پوست ضخیم از یک خرس می تواند توسط هر سلاح آسیب دیده نمی شود، و ضربه فوق العاده قوی آن به خودم بهتر به تست نیست.

مزیت اصلی گرگ چابکی در نظر گرفته. در نبرد، آن را بسیار دشوار است برای قرار دادن آسیب گرگ. بیگانه به آنها رحمت و آنها کار خود را می دانم.

گاو حکیم به دانش عمیق از سحر و جادو، به طوری که با استفاده از آن هر کسی می تواند در مسیر خود از بین ببرد.

میمون ها قادر به دفع ترین حملات. آنها استادان از حمله روانی چون در طول مبارزه و هنوز هم موفق به طعنه زدن به دشمن.

ببر تا هاردی که همچنان به مبارزه، با وجود زخم خونریزی. فورا فلش خشم کمک می کند تا ببر ضربات دقیق و مرگبار استفاده شود.

همه nioluni در معبد زندگی می کنند. شما آنها غذا، قطار و یا فقط ارتباط برقرار کنید. اما آن اتفاق می افتد که آن را به کاهش بیمارستان nioluni آن (برای بازگرداندن سلامت) لازم است. اتفاق می افتد، شما نیاز به ارسال حیوان به برج یا آکادمی سحر و جادو (برای یادگیری ترفندهای سحر و جادو و فیزیکی).

بازی بازی های آنلاین می تواند Hoppenia با استفاده از چنین مکان

- محل اقامت

- منتظران ظهور

- غار.

محل اقامت - اموال شخصی خود را، که در آن ساختمان اصلی مانور است. علاوه بر این بسیاری از ساختمان های دیگر برای اهداف مختلف وجود دارد. به عنوان مثال، یک کلبه ماهیگیری برای صید ماهی و یا مزرعه برای تولید دانه. CAEP است به صورت دوره ای یک مسیر انحرافی برای نظارت بر پروسه های در قلمرو اموال خود را به رخ می سازد.

منتظران ظهور شهر - Hoppenii سرمایه. واقع در اینجا عرصه، حراج، سالن شهرستان، خانه اتاق استاد در دسترس همه قبیله سور است. به عنوان مثال، شما می توانید به شهرستان شکایت را در مبارزه در میدان جنگ اتفاق می افتد.

مسیر اجرا می شود از طریق این شهر از غار. در اینجا شما می توانید نه تنها nioluni وحشی برنده بلکه بعضی چیز با ارزش است.

Hoppenia بازی آنلاین فراهم می کند که منابع زیر است:

- الماس - با ارزش ترین. با کمک آنها، فعال کردن پاداش های مختلف.

- طلا - واحد پایه پولی، اجازه می دهد تا شما را به خرید کالاهای ضروری است.

- مصالح ساختمانی - چوب، سنگ و خاک رس. شما می توانید تنها از طریق اتاق بازرگانی دریافت کنید.

- مواد غذایی برای تغذیه nioluni (غلات، گوشت، ماهی، و غیره

شروع بازی در حال حاضر و رای خود مزایای Hoppenia. شما قطعا می خواهم رابط کاربری ساده و قابل دسترسی از بازی ها. وجود اطلاعات پیش زمینه در زمان دشوار است کمک خواهد کرد. و استفاده از نظام ارجاع پیشنهاد بازی جالب تر خواهد شد. پس از بازی با دوستان از شما دعوت خواهد شد بسیار ساده تر و هیجان انگیز تر!

بازی بازی آنلاین Hoppenia خواهد شد از طریق سطوح در حال حرکت. برای شروع به عادت، عبور وظایف طرح. علاوه بر بالا بردن سطح آن خواهد شد تجربه خود را ارزیابی شده است. پارسه عزیز، هر یک سطح جدید به ارمغان می آورد مزایای خود را دارد، بنابراین دائما در تلاش برای حرکت به جلو برای به دست آوردن فرصت برای لذت بردن و افتخار از دستاوردهای خود را!

 

بازی همچنین