سگهای

نام های جایگزین: سگهای

سگهای - چند نفره بازی کامپیوتر سوم شخص، در این ژانر دلهره آور. سگهای بازی، ایجاد استودیو کره ای، به خصوص برای طرفداران از مبارزه شدید با موجودات فرا زمینی. که یک زندگی عادی را ندارد. در اینجا شما در اینجا یکی از گروه های نظامی، که در آن برای اولین بار برای آمدن به کمک شهروندان عادی می باشد.

اجازه دهید زمان را هدر ندهید و مستقیما به مرحله، به هر بازی آشنا، ایجاد حساب کاربری به بازی. ثبت نام بازی سگهای، مانند هر بازی کامپیوتر، انجام تلاش های زیادی را ندارد و نه مشکلات را. استاندارد:

  • نوشتن یک آدرس ایمیل.
  • ابداع و نوشتن رمز عبور خود را.

و شما خود را در دنیایی از تاریکی و وحشت را پیدا کنید. برای شروع بازی سگهای بازی، شما نیاز به ایجاد شخصیت خود را. اساسا، شما باید یک مجموعه استاندارد از لباس و تجهیزات. اما این به اضافه است، در کل گیم پلی بازی شما می توانید ظاهر و سلاح های خود را تغییر دهید، به جزئیات کوچک است. این بازی اجازه می دهد تا شما را به سگهای رایگان مانند توابع.

شما انتخاب زیادی از سلاح و تجهیزات و به طور کلی داشته باشد. شخصیت خود را به تنهایی و در یک تیم می تواند به مبارزه است که آن را گیم پلی بازی آسان تر می کند، اما نه خیلی زیاد.

به عنوان سگهای بازی آنلاین همراه خود را در این بازی می تواند دوستان خود را در جهان واقعی است.

تولید کرده اند برای طرفداران سرسخت ترین مبارزه با حالت های هیولا چند بازی فکر می کردم:

  • حالت تنها.
  • تعاونی.
  • مقیاس جنگ.
  • برای بورس های آنلاین،
  • نابود کردن کارفرمایان.

تنها حالت - نبرد تماشایی شما با موجودات بیگانه به تنهایی. فرآیند بسیار پیچیده است.

تعاونی - مبارزه شانه به شانه با دوستان. اما از آن می شود و مخالفان، که گروه نبرد بسیار ساده تر است.

جنگ در مقیاس بزرگ - نبرد درست در مرکز شهر که در آن همه بستنی ندهید از هیولا و بسیاری از متحدان خود را وجود دارد.

برای بورس آنلاین - به بازیکنان رژیم برای مبارزه با بیگانگان آشنا است.

از بین بردن کارفرمایان - درمان جداگانه ای در بالا، ممکن است برای همه کار نمی کند. نبرد با رهبران بزرگ و قدرتمند از موجودات بیگانه.

با تمام این اسباب بازی یک مزیت بزرگ است، یک نقطه ضعف وجود دارد. از آنجا که این بازی در سوم شخص، شما می توانید تمام مراحل از شانه ها را ببینید. شخصیت خود را همان چیزی است که شما تقریبا پوشش می دهد از کل صفحه نمایش، آن را بسیار دشوار است به آنچه که در روند بازی اتفاق می افتد تمرکز می کنند. اما این در نهایت عادت کرده است.

اصل اساسی بازی - برای همیشه با مقدار زیادی از سلاح.

گفته شده است که گرافیک در سگهای بازی، قابل توجه در رئالیسم و ​​با کیفیت بالا است. گرگ و میش ابدی، در حال تعلیق در اطراف گوشه - ما باید همیشه در گارد. فرار کار نخواهد کرد - آنها در همه جا، و طلب مرگ خود را. طرفداران اند برای مدت طولانی ترسناک اسباب بازی خیلی واقعی دیده نمی شود. موسیقی نیز به انجام کار خود را می گذارد و لرز کردن پوست است. این بازی به طور فزاینده ای به دست آوردن مایل به بازی هر چیزی از این نوع.

شما می توانید شروع به بازی سگهای بازی. شما فقط مجبور به ثبت نام و به شما یک جنگجو در این دنیای تاریک ترس و وحشت می باشد. یک گیم پلی خوب. موفق باشید برای زنده ماندن!

 

بازی همچنین