شکارچی تیغه

نام های جایگزین: تیغه شکارچی

شکارچی تیغه آنلاین - بازی آنلاین نقش بازی چند نفره است. شما خود را در یک جهان است که پر از خطر پیدا کردن، تبدیل به یکی از شکارچیان، و در برابر هیولا مبارزه با.

بازی بازی شکارچی BladeVy بپرسید اگر کامپیوتر شما با حداقل سیستم مورد نیاز تا

سیستم عامل - ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7.

RAM - 1 GB.

CPU - AMD3000 + و یا پنتیوم ® 4 مارس. 0. گیگاهرتز

هارد دیسک - 4GB.

کارت گرافیک - X1300 ATI یا NVIDIA 6600.

نسخه DirectX - DirectX 9 و.

اتصال با سرعت بالا به اینترنت.

شکارچی تیغه شما می توانید به صورت رایگان در وب سایت رسمی بازی.

در شکارچی تیغه ثبت نام بسیار ساده است و نمی کشد طولانی، برای این که شما نیاز دارید:

1. مشاهده وب سایت رسمی بازی.

2. در سایت، کلیک کنید «بخوان تا».

3. نام کاربری خود را وارد کنید برای بازی.

4. ایمیل خود را وارد کنید.

5. رمز عبور خود را وارد کنید.

6. تاریخ تولد خود را وارد کنید.

7. کد را وارد کنید.

8. تیک جعبه مناسب در توافق با قواعد بازی.

9. ایجاد یک حساب کاربری «ایجاد حساب کاربری» کلیک کنید.

کل بازی شکارچی تیغه در اصل از شکار در زمان های قدیم ساخته شده است. شما نه تنها حیوانات که در حال حاضر منقرض شده، اما هیولا که یک تصویر متفاوت خواهد شکار. شکار خود را در مکان های مختلف برگزار می شود: مناطق حاره، جنگل ها، جنگل و حتی یخچالهای طبیعی. شما در راه خود را می توانید هر دو دایناسورها و اژدها دیدار، بنابراین آماده برای دیدار با هر ساکنان سابق کره زمین باشد.

پس از ورود به بازی، شما می توانید یکی از شخصیت های پیشنهاد شده استاندارد، و همچنین هر نوع سلاح را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید شخصیت خود را هر گونه لباس را انتخاب کنید، از لاتین، پایان دادن به لباس هر روز. برای این واقعیت است که شکار خود را نیز می تواند با شرایط آب و هوایی تداخل، می تواند بارش برف سنگین که ممکن است دید خود را کاهش می دهد آماده شده است.

شکارچی تیغه است در سبک 3D طراحی شده است، به طوری که گرافیک و بازی تمام به عنوان یک کل شما را ترک نمی کند بی تفاوت، و همه نگاه چشم انداز های بسیار واقع گرایانه.

شکارچی تیغه اتاق خود را چت و انجمن، که با آن شما قادر خواهید بود که نه تنها به برقراری ارتباط خواهد بود، بلکه برای پیدا کردن پاسخ به سوالات است که شما ممکن است در طول بازی داشته باشد.

صعود به سطح زندگی شما و حریف خود را همیشه بر روی صفحه نمایش نمایش داده شده، پر کنید تا استاندارد زندگی شما در هر زمان و همیشه قادر به زمانی که برای جلوگیری از جنگ خواهد بود، اما برای این واقعیت است که نه همه حیوانات آماده است تا فورا به میدان جنگ را ترک می باشد، اژدها آماده شما را تا آخرین لحظه حمله می کنند.

شکارچی تیغه شما می توانید هم به تنهایی و با دوستان بازی، ایجاد دستورات جهانی خود و مبارزه با هیولا سطح بالاتر است.

شکارچی تیغه مناسب است برای افراد در رده های سنی مختلف، شما می توانید تمام خانواده بازی و ایجاد یک قبیله از شکارچیان باستان، و همچنین برای کمک به شکار شما می توانید برخی از حیوانات اهلی کمک کند.

اگه عاشق ماجراجویی و می خواهید سعی کنید خودتان را در نقش شکارچی، پس بدون اتلاف وقت، ایجاد شخصیت خود و بازی شکارچی تیغه.

 

بازی همچنین