عصر یخ آنلاین

نام های جایگزین: عصر یخ آنلاین

عصر یخ بازی - مبتنی بر مرورگر شرکت طراحی رایگان Bigpoint توسعه یافته توسط کارتون محبوب eponymous. اکشن بازی های گاه به گاه آشکار در مکان های آشنا و می چرخند در یک ماجراجویی گردباد شما می توانید با قهرمانان کارتونی مورد علاقه شما. عصر یخ آنلاین شما را به دوران سرد ماموت بزرگ ساکنان و حیوانات دیگر را، که در عصر مدرن، و هیچ اثری وجود دارد. در میان مانی، دیگو، سید و Scrat شما را به یک سفر فراموش نشدنی خواهد شد بسیاری از آزمون عبور و ترتیب زندگی خود را در محیط سرد. سعی کنید در نقش کاهلی خنده دار، و با وجود شرایط سخت، از آن لذت ببرید در عصر یخبندان آنلاین افتخار!

اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر شما در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز، و شما با خیال راحت می توانید شروع به بازی بازی عصر یخبندان. توجه داشته باشید که حضور پارامترهای زیر:

  • OS ویندوز XP ( SP 3) / [_12_ ] ویندوز ویندوز ویستا ( SP 1) / ویندوز 7 [ _36_]
  • پردازنده اینتل دو هسته ای 2 گیگاهرتز / AMD 2. 8 گیگاهرتز
  • 256 کارت گرافیک با سایه زن 3. 0
  • کارت صدا سازگار با DirectX 9. 0 ج
  • RAM 1 گیگابایت
  • هارد دیسک 2GB

همچنین برای دسترسی به این بازی نیاز به ثبت نام عصر یخبندان. با ایجاد یک حساب، شما باید اطلاعاتی مانند نام کاربری، رمز عبور، آدرس ایمیل و تاریخ تولد گزارش. همچنین در بازی عصر یخبندان نیاز شما را برای قرار دادن تیک در تایید پذیرش قوانین و مقررات و سیاست حفظ حریم خصوصی، قبل از خواندن آنها. به علاوه در این واقعیت است که در اینجا برای عضویت در اخبار جالب. شما می خواهید در مورد همه چیز مطلع شود! بیشتر که توسعه دهندگان کار بر روی پروژه را متوقف کند.

بازی عصر یخ بازی آنلاین - سپس از طریق تمام بروید که قبل تنها می تواند به عنوان یک ناظر خارجی را ببینید. دخالت در طرح و کنترل چیزهایی مانند نه تنها برای کودکان که عشق کارتون، بلکه نسل های قدیمی تر که دوست دارد به صرف زمان در اوقات فراغت. چرا حوصله و وقتی که شما می توانید انتخاب کنید تا ماوس را فشار داده و پرواز را از طریق هوا در گل و لای حباب توپ های برفی بازی و یا ترتیب تقطیر دیگو. جهان مجازی به طور فزاینده ای برای تصویر برداری از حدی که، شما را از طریق سطوح پیشبرد. اصحاب بی قرار نمی خواهد به شما اجازه نشستن بی سر و صدا در نقطه ای. بله، و چه می تواند باشد تجمعات، اگر آنقدر که باید انجام شود؟

ما نیاز به ساخت یک اردوگاه با امکانات برای حیوانات محروم هستند که با تخریب از سرما بی رحم تهدید می شود. Wanderers در پناه و با مواد غذایی ارائه آنها را. متقابل - یک راه عالی برای پیدا کردن دوستان جدید و تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی. شما احساس می کنید به اندازه کافی راحت و دانستن است که اصحاب وفادار از کمک در شرایط دشوار. دوستی - هنر واقعی، و بازی آنلاین عصر یخبندان، نه تنها به شما این نشان می دهد، اما نگه داشتن آن و آموزش گنج بی بها. فراموش نکنید که برای دیدار دوستان خود، هدیه از دل - و به سرعت قادر به احساس چگونه حرکات پاسخ دلپذیر است.

عصر یخبندان بازی آنلاین شما نه تنها شما را در مکان های که موفق شده اند را به تصرف خود در حین تماشای یک سری از فیلمهای هیجان انگیز است. صحنه های از جدید "عصر یخبندان 4: قاره رانش" - یکی دیگر از بازی جای تعجب است. platformer چابک شما را از طریق محیط های پوشیده از برف و راه های شیب دار یخی. و در هر مرحله انتظار احساسات فوق العاده! آیا نگه ندارد به خنده! این قطره از دیوانه بازی برد حتی عبوس ترین!

تبدیل به یک عضو فعال و لذت بردن از ویژگی های سرگرم کننده از بازی ها. رابط کاربری ساده، پوشا عبور از گیم پلی، گرافیک رنگارنگ و بسیاری از سرگرم کننده برای برقراری ارتباط با دوستان تازه کشف شده - این همه و خیلی بیشتر در دسترس شما کاملا رایگان خواهد بود، شما فقط به سایت از این بازی مراجعه کنید. آیا با تنبلی حرکت کردن نیست، شما نگاه به جلو به!

 

بازی همچنین