IcedLand

نام های جایگزین: Icedland

Icedland آنلاین - brayzernaya رایگان بازی فوق العاده است که ترکیبی از استراتژی های کلاسیک و اقتصادی است. این نقش بازی کردن بازی ها در فرمت متن. قالب متن به این معنی هیچ ماژول های گرافیک فعال است. بازی آنلاین Icedland جهان یخی پس از آخرالزمان است. ثبت نام Icedland شما را به 2091. زمان شدید که در آن افرادی که از خواب برودتی آمد، تلاش برای زنده ماندن. ایجاد ساکنان شهرستان تلاش های غیر قابل تصور زمین های خشن کسب منابع خود را که ابزار لازم امرار معاش می باشد. Icedland شما می توانید با تقریبا هر کامپیوتر بازی کند. مهمتر از وجود چنین سیستم مورد نیاز:

1) سیستم عامل مایکروسافت ویندوز 98SE/ME/2000/XP.

2) CPU پنتیوم 300 مگاهرتز

3) حافظه 128 MB،

4) سازگار با DirectX videoadaptor.

5) اتصال به اینترنت.

دانلود فایل ها لازم نیست به بازی. تاریخ در بازی Icedland رخ می دهد در توالی زیر است:

- معرفی نام کاربری - نام بازی

- رمز عبور فکر کردن

- E به ایمیل

- بازنویسی کد

سپس، قبل از اینکه شما یک پنجره دریافت کنید که در آن Icedland آنلاین ثبت نام سریع اطلاعات شخصی:

- تاریخ تولد

- محل اقامت

- طبقه

- ICQ

- شماره تلفن

پس از تکمیل این فرآیند، شما یک GPS-Navigator و چاقو دریافت کنید. این زمان برای بیدار از خواب برودتی، که نیم قرن به طول انجامید، و احساس زورگوئی نکنید ناراحتی از عدم تعلق موقت، سعی کنید برای تنظیم به زندگی در جهان آینده است. در ابتدا شما نیاز به مراقبت از منبع پول ساختن. بازی آنلاین Icedland است پول خود را - بلوط سبز. ترتیب بر برای به دست آوردن یکی از شرکت و یا در استودیو، پس از یادگیری در مورد در دسترس بودن شغل. برای جلوگیری از شگفتی ناخوشایند، حتما باید مطمئن شوید که شما سود دهی این شرکت انتخاب شده اند.

بازی بازی آنلاین Icedland باید شخصیت پمپاژ. مراقبت از بهبود این ویژگی ها:

- بهداشت

- نیروی

- هوش

- دقت

- چابکی

- هنر

- ثبات

آموزش

- مهارت

سلامت، قدرت، هوش، دقت، چابکی - پارامتر است که با افزایش بازی خود را می شود بهتر است. درجه توسعه این مهارت های مبارزه با بالاتر، Icedland آسان تر بازی بدون ترس، که به اندازه کافی قوی برای زنده ماندن در یک جهان بی رحمانه است. تخصص، ثبات و یادگیری مهارت های مربوط به پارامترهای اقتصادی و مهارت های مسئول برای مبارزه.

بازی آنلاین Icedland دارای یک سیستم به خوبی توسعه یافته از PVP. درگیری میان ساکنان زمین اغلب به درگیری جنگ منجر شود. علاوه بر این از زمان به زمان دارند تا خود را در برابر حملات جهش و تکراری دفاع کند. جهش - شبیه به حیوانات با ژن های انسان پیوند زده. آنها در توسعه واکسن DPA استفاده شد. اونگ رانده شدگان از جامعه هستند و به نظر می رسد به طور ناگهانی آن را به عنوان ممکن است از هیچ جا ظاهر می شود. در واقع ساکنان کامل Icedland، که شهوت و میل زهد است. گرفتن تا یک بار در راه وجود منزوی، بازگشت به زندگی متمدن، آنها دیگر فرصت داشته باشد.

شما می توانید برای شرکت در این نوع از مبارزه با: غوغا، ضربه، عجله، بدون فکر. همچنین در دسترس هستند در میدان جنگ تک و گروه، به جنگ شرکت های بزرگ.

مجموعه ای از آیتم های مورد نیاز برای بازی Icedland به اندازه کافی متنوع است. همه چیز تقسیم بر اساس طبقه بندی:

1) اسلحه سرد

2) سلاح گرم

3) لوازم جانبی سلاح

4) زره پوش

5) کفش

6) حمل و نقل

7) کیت و محرک

8) نارنجک

9) هدیه

10) الکترونیک

11) هنر و محاط

12) قطعات و جنس اوراق و شکسته

همه چیز باید هدف های خاص خود را. لبه سلاح تنها در غوغا استفاده می شود، اما بسیار ارزان است. انواع سلاح های گرم مثبت و منفی خود را. لوازم جانبی برای سلاح لیزری و اختر، نارنجک انداز. زره برای حفاظت مورد نیاز است. شما خودتان آن را ایجاد کنید. کفش در مبارزه استفاده می شود. حمل و نقل در این بازی هر دو زمین و هوا. کیت کمک های اولیه کمک خواهد کرد که حفظ سلامتی پس از مبارزه و محرک به طور مستقیم در آماده سازی آسیب نبرد استفاده می شود. هنر و جمع آوری خود ثبت شده در ساخت سفارشات در دایرکتوری مربوطه می باشند. جنس اوراق و شکسته در دستی در هنگام ایجاد کن. و موارد به نوبه خود نیاز به تغییر تنظیمات از برخی از اقلام. با کمک از هدایای شما می توانید به کسانی که از شما می خواهم شرکت کنند.

در جنگ، مورد نیاز برای انجام تلاش کار. و به سفر، با استفاده از نقشه بازی، شهرستان و Freeland د. نگاهی هم به بررسی وسعت یخ زده زمین. باور کنید، سپس آن را قادر به احساس در این دنیا راحت و با اعتماد به نفس است!

بازی بازی آنلاین را در سطح Icedland. با هر سطح جدید Icedland باز می شود تا چشم انداز بزرگ برای همه بازیکنان. بسیاری از سطوح در بازی (حدود صد)، به طوری که قبل از اینکه شما فرصت های نامحدود برای توسعه است. هر دو مبارزه و اقتصادی را دنبال کنید. باز به تدریج کشف جوهر عمیق از ایده اصلی از این بازی. هفتگی در موفقیت شما و مطمئن شوید که بر این باورند که قادر به رسیدن به سطوح بالا!

فرو رفتن به داخل فضای منحصر به فرد از بازی و تبدیل شدن به خالق یک آینده جدید فوق العاده! صبور باشید و شما قطعا خوش شانس!

 

بازی همچنین