ایکاریم

نام های جایگزین: ایکاریم

سوزاندن روشن از آفتاب، ساحل شنی سفید و صدای ملایم از گشت و گذار ... جایی در دریای مدیترانه، در یک جزیره کوچک است، تمدن وجود دارد. در جهان را به خود خواهد این زمان از رفاه و کشف می دانم! این ایکاریم آنلاین!

اگر می خواهید به یک خواهد شد که این جزیره کوچک در قدرت عظیم تبدیل و شروع به بازی بازی آنلاین ایکاریم، شما نیاز به عبور ثبت نام بی تکلف. تاریخ در بازی ایکاریم به شرح زیر است: وب سایت رسمی از این بازی که شما با کلیک کردن روی نمودار و به شما ثبت نام ایکاریم پر کردن یک نام کاربری درست است، ایمیل، رمز عبور تعیین شده و جهانی که در آن شما بازی را انتخاب کنید.

ایکاریم بعد از ثبت نام، شما یک قطعه زمین کوچک، که باید به تدریج به یک کشور توسعه یافته تبدیل دریافت خواهید کرد.

در جزایر دریای مدیترانه، پنج نوع از منابع وجود دارد: سنگ مرمر، کریستال، گوگرد، ساخت و ساز و شراب. به خصوص در ایکاریم آنلاین شما نیاز به مصالح ساختمانی برای ساخت و ساز زمین. بنابراین با تمام معنی برای گسترش تولید این منبع می فرستد و کارگران در شکار خود را.

پس از استخراج از تمام منابع لازم برای ادامه، شما به مرحله جالب ترین بازی را ادامه دهید. بازی بازی آنلاین ایکاریم برای کسانی که مایل به شرکت در توسعه و گسترش از شهرستانها بسیار جالب است. از آکادمی شما خواهد شد انجام پژوهش، به شما پادگانهای نظامی خود را آموزش و به زودی ساخت یک بندر تجاری و کشتی قادر خواهد بود به شرکت در منابع تجارت با بازیکنان دیگر.

به منظور حفاظت از شهرستان خود را از حملات دشمن به ارتش در آن، شما باید آن را محصور با دیوار بالا. در پادگان سربازان دسترس slingers، که می تواند استخدام برای محافظت از شهرستان. به محض این که امور این شهرستان را بهبود بخشد، و انبار با منابع، حملات مکرر همسایگان مخالفان پر شده است. در این صورت این امکان وجود دارد برای تقویت دیوار و استخدام پادگان ارتش، ارسال آن به دفاع از حل و فصل.

پس از مدتی، نبرد در دسترس خواهد بود در دریاهای آزاد باشد. در اینجا، در صورت شکست شما در شهرستان از دست دادن نیست، و تنها برخی از منابع با ارزش است.

ایکاریم - بازی آنلاین که در آن برای هر اخبار و تغییرات نمی تواند نگه داشتن. بنابراین، در کنار شما همیشه چهار مشاوران که شما پهلو به پهلو از رویدادهای مهم اخیر حفظ خواهد شد. در هنگام ورود از مشاوران اخبار جدید نور روشن میشود.

بازی آنلاین ایکاریم کامل از ویژگی های مختلف برای کمک به توسعه امپراتوری خود را است. دانشمندان شما خواهد شد بسیاری از اکتشافات در علم را. آنها تجهیزات نظامی اختراع، کشف فن آوری و سلاح های جدید.

این بازی رایگان است، اما آن هستند خدمات پرداخت می شود، مانند خرید آمبروزیا، که شما می توانید یک حساب حق بیمه ایکاریم PLUS خرید وجود دارد. فروش این حساب شما اجازه می دهد که کنترل بیشتری بر شهرستان و بررسی. حال با استفاده از نوعی ابروسیا هفت روز شما می توانید با 20٪ استخراج منابع را افزایش دهد.

هر چه بیشتر توسعه روستای خود را، بیشتر از تعداد زیادی از مردم در آن است. این به نوبه خود اجازه خواهد داد که شما را به افزایش تعداد کارگران و دانشمندان. این جمعیت همچنان ادامه دارد و به افزایش بیشتر، شما نیاز به نظارت بر سطح شادی مردم در سالن شهر. برای حفظ این سطح شما نیاز به ساخت مکان هایی که مردم می توانند نیازهای خود را برآورده.

در دسترس برای شما نقشه شهرستان از جزیره و در سراسر جهان -

برای راحتی، شما می توانید بررسی بازی تغییر دهید.

بازی ایکاریم است علاقهمندان به بازی گاه به گاه راحت، به دلیل زندگی در جوش و بدون حضور مداوم خود را. بنابراین مشارکت مستمر خود در این بازی است که یک ضرورت نه - کار در روستاها در همه زمان ادامه خواهد داد.

بازی آنلاین ایکاریم بازی های مشترک استقبال می کند. شما می توانید با بازیکن های دیگر، اتحاد نتیجه گیری و اتحاد ایجاد همکاری کنند. این همکاری برای هر دو طرف سودمند است: شما می توانید تجارت ایجاد، حمله به متحدان به دشمنان و استعمار تمام جزیره. اما مراقب باشید: هر یک از ماموریت های جاسوسی ممکن است در معرض و طرف دشمن که برای پیدا کردن جاسوس استخدام کرد.

بازی ایکاریم ارزش بازی کردن! حالا این ایده در حال توسعه امپراطوری خود را بسیار محبوب است. علاوه بر این، از جمله صرف وقت استراحت!

 

بازی همچنین