Imperion

نام های جایگزین: Imperion

بازی Imperion یک استراتژی آنلاین چند نفره انبوه جدید مبتنی بر مرورگر است که به ژانر علمی تخیلی است. فضای تحت کنترل شما باشد، اگر شما این بازی را بازی Imperion! سوار در گستره اسرار آمیز از فضای بی حد و حصر برای به بردگی گرفتن سیارات جدید. بازی Imperion یکی از سه نژاد، که شما با آن مسیر شروع به ساخت امپراطوری فضایی خود را ارائه می دهد. بازی Imperion است تا خوبی، چرا که استراتژی دارای گرافیک عالی و گیم پلی بسیار جذاب است.

قبل از بازی Imperion، مطمئن شوید که کامپیوتر شما در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB.

ثبت نام Imperion می کند بسیاری از وقت خود را و آسان را ندارد:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه «بازی به صورت رایگان».

2. را نام شخصیت خود را.

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و آن را تأیید

4. آدرس ایمیل را وارد کنید؛

5. انتخاب «ثبت نام».

بازی Imperion یک استراتژی علمی تخیلی است. شما برای گسترش امپراتوری بین کهکشانی و سلطه خود در جهان مبارزه کنند. در Imperion آنلاین شما نیاز به استفاده از مهارت های استراتژی برای شکستن مقاومت از دیگر بازیکنان و کنترل فضا. بازی Imperion شما فراهم می کند با این سیاره و عرضه اولیه 3 منابع - بلورها، فلزات، تریتیوم (برای تیتان) و دیتریوم (نژاد های دیگر)، بخش ساخت و ساز و نیروگاه های کوچک با ظرفیت. از شما دعوت به کار کردن در مأموریت های آموزش Imperion آنلاین. در آینده شما را قادر به افزایش تولید انرژی و مواد اولیه، فرآیند، سیارک ها و ستاره های دنباله دار، ساختن ساختمان های مختلف، برای ایجاد ناوگان فضایی برای مبارزه با مخالفان، استعمار سیارات بازی Imperion خواهد بود. بازی Imperion ارائه می دهد به یکی از نژادها بازی: تیتان، Terran و XENA. XENA - جنگ، نژاد خصمانه از تیتان است. در توسعه در تحقیقات ژنتیکی بر اساس، و برنده شدن است حیله گری و یا فن آوری، و مقدار نیست. ناوگان XENIA Imperion آنلاین به صورت موازی و بسیار سریع تر از نژاد های دیگر ساخته شده است. فقط این نژاد می تواند یک ساختار "مغز" است که اجازه می دهد تا برای نظارت مستمر از حریف سیاره ساخت. در شکل گیری بازی Imperion Baikonur در دسترس آنها 40 ناوگان، بر خلاف دیگر بازی استراتژی آنها Imperion ساده است: حمله - بهترین دفاع است! تیتان - قدیمی ترین و خردمندترین مردم، مدافع بازی Imperion است. آنها خود را از فن آوری های پیشرفته، یک کد دقیق افتخار، روابط به طوری که دوستانه در مسابقه. در تیتان Imperion آنلاین داریم دو ویژگی: سپر سیاره ای و پورتال. آنها می توانند بیش از حد انرژی در باتری های ذخیره و می تواند برای منابع دیگر استفاده می شود. تیتان با نمایندگان نژاد خود را تنها در کشتی "لو Corsaire" در بازی Imperion مبارزه، حملات یک شگفتی کامل به دشمن. این نژاد در حال توسعه برای یک مدت طولانی، تا به نرخ پایین از ساخت و ساز کشتی و قیمت بالای پژوهش ناوگان جنگی است که با فن آوری بالا و حفاظت خوب در Imperion جبران آنلاین. Terran - یک مسابقه جوان، که پشت در فن آوری نشدم و موقعیت در جهان به دلیل بازی تیتان Imperion به دست آورد. این نژاد سازگار به شرایط جدید است. در بازی Imperion هیچ ارز محلی، بنابراین شما داد و ستد کالا نتیجه گرفت. در بازی Imperion نمی شود بی حوصله، چرا که بازیکن می تواند به انجمن و یا از طریق در بازی به ایمیل چت.

 

بازی همچنین