IMVU

نام های جایگزین: IMVU

آیا شما واقعا دوست دارم به چت زندگی می کنند و اغلب مرتب به ملاقات با افراد جدید، اما بازی فقط برای شما IMVU است. در این پروژه بیش از هشتاد میلیون نفر از سراسر زمین متصل شده است و به طور فعال شرکت کنند. برای شرکت در بازی وجود دارد، هر گونه محدودیت در محل اقامت و محل. فقط تصور کنید، شما می توانید یک اتاق بزرگ کمی برای دیدار و صحبت در قالب 3 D تحسین. هر یک از شرکت کنندگان در این بازی که نمی خواهید، قادر به دادن اولویت به شخصیت است که او آن را دوست دارد و بعد از آن است که با توجه به ملاقات افراد جدید و جالب است. و پس از آن است که به احتمال قوی است که آن را در بازی IMVU آنلاین شما می توانید همسر روح خود را ملاقات وجود دارد. و خیلی بی حوصله و شما لازم نیست که به رنج می برند! هنگامی که در روز یا شب وارد سایت نشده شما در این بازی پیدا کردن، کسی با آنها به صحبت و قادر به یک زمان خوب است. در این برنامه، یک فروشگاه خاص وجود دارد. در اینجا فقط از نظر نام، او متوجه می شود که شما فقط می توانید بعد از مجوز منتقل می کند. برای تیز کردن علاقه خود را در این پروژه خواهد شد بگویید کمی در مورد نوع محصول است که بیش از ده میلیون و همواره توسط دیگر شرکت کنندگان در بازی استفاده می شود. وسوسه انگیزی چشم انداز، هر چند، در آن است؟

ما در حال حاضر در مورد این واقعیت است که شما نیاز دارید، همچنین در دیگر ثبت نام بازی آنلاین نظر. IMVU ثبت نام بازی مورد نیاز است را با موفقیت شروع می شود. فقط دولت از این پروژه مجاز است با یکی از سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، تویتر، گوگل و یا هر های دیگر ثبت نام کنید.

اما اگر شما قبلا در بیش از یکی از این خدمات اجتماعی ثبت نشده است. شبکه و یا نمی خواهید برای مساوی کردن حساب در این بازی شما نیاز به وارد کردن داده ها در فرم ثبت نام. برای شروع کلیک کنید ثبت نام بر روی لینک تحت عنوان « را انتخاب کنید [_3_ ] خود را آزاد نماد ».

و پس از آن در مقابل چشمان شما به نظر می رسد یک صفحه با یک فرم که از طریق آن شما باید برای ایجاد حساب خود، به ثبت نام پروژه و اقدام به بازی IMVU. در ابتدا، شما نیاز به دادن اولویت به ظاهر قهرمان آینده شما. توجه شما را به سیستم صورتهای مختلف، مرد و زن ارائه شده است. ترجیح به ظاهر خود را، که زیباتر و شما بر روی آن کلیک کنید با چک کردن جعبه. در طول بازی، اگر شما می خواهید، شما می توانید تصویر را از شخصیت است که با بازدید از فروشگاه را تغییر دهید.

خط « را انتخاب کنید خود را نماد نام » شما نیاز به مشخص نام مستعار بازی خود را که توسط آن شما خواهد بازیکنان را تشخیص دهد.

خط زیر شما باید آمد تا و نوشتن کد های مخفی خود را به آمده تا با یک ویژه برای این بازی. و در خط بعدی، تکثیر آن را به تایید املایی. این به منظور این بازی را بازی IMVU بی ضرر و در مورد آنچه که به حساب شما می تواند هک نگران نباشید لازم است. کد با استفاده از هر دو اعداد و نمادها.

خط بعدی ارسال ایمیل خود، شما با استفاده از. و پس از آن تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

رکورد زیر از نقطه کاراکترهایی که در تصویر می باشد برای تایید است که شما یک فرد و نه یک ربات هستند، انتخاب کنید جعبه چک کنید اگر شما مایل به دریافت اخبار از بازی، با کلیک بر روی "_2_] [_3_ ] ایجاد IMVU حساب »، موافقت با قواعد بازی.

قرار دادن مشتری بازی در PC خود را و شروع به بازی IMVU رایگان.

 

بازی همچنین