جنس زنبق و سوسن آنلاین

نام های جایگزین: جنس زنبق و سوسن آنلاین

جنس زنبق و سوسن آنلاین - شیک بازی آنلاین MMORPG است که مخلوطی از ژانرهای داستانی. این بازی کره ای از طریق پست به روسی ترجمه شده است. انگشت های دست فاصله. جنس زنبق و سوسن آنلاین بازی آنلاین با معمول جو فوق العاده مخاطبان انیمیشن خود را از بازیکنان به صورت رایگان. ثبت نام جنس زنبق و سوسن آنلاین شما را به قرون وسطی در اروپا را، که در آن او در دسترس است با فرهنگ عامه کولی خواهد بود، معماری از شهرستان دیدن و لذت بردن از تفکر از فرهنگ باستانی. این جهان مرموز کفن در افسانه های رم، با ملودیهای با روح آهنگ ها، قلعه با شکوه، شوالیههای مسابقات درخشان، توپ دادگاه لوکس و رقص وحشی در اطراف آتش اردو تصور شما گرفتن. عطر و طعم را آن کارت های تاروت. آنها در بازی بسیار مهم است. جنس زنبق و سوسن بازی آنلاین که می تواند هر یک از اشتغال ارائه به مزه. تاریخ در بازی جنس زنبق و سوسن آنلاین به زمان زیادی نمی کنند. شما فقط نیاز به ارائه یک آدرس ایمیل، نام کاربری و رمز عبور. با کلیک بر روی ثبت نام، شما را به شرایط استفاده از خدمات، EULA موافق، بازی قوانین و پنالتی ها. سپس شما دانلود و نصب مشتری بازی. ثبت نام جنس زنبق و سوسن هم اکنون آنلاین است منتقل می شود، و شما تبدیل به یک ساکن جهان بزرگ و رنگارنگ!

ایجاد شخصیت خود را، شما یک رنگ را تعریف، انتخاب صورت و مو. بازی آنلاین جنس زنبق و سوسن شما را از سیرک شروع، به مناطق تقسیم شده است. در اینجا شما باید برای انطباق و یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت بازی. سپس به شما پیشنهاد سوار بر یکی از سه ماه به مرتب سازی از بازی مدیریت حمل و نقل. در ضمن، مانت سورتمه حمل کردن در بازی بیش از 100 گونه است.

بازی جنس زنبق و سوسن آنلاین ارائه می دهد انتخاب یکی از سه نژاد. در اینجا مردم Feraly و الف ها وجود دارد. درک که که است. مردم فرزندان است "درخت زندگی." قدرت بزرگ و می تواند به عنوان mages و مبارزان تبدیل شده است. در میان مبارزان داشته شوالیه، از طرف گلادیاتورهای و فرماندهان، و در میان جادوگران شما در پیدا کردن جادوگران و کاهنان. Feraly - مخلوطی از انسان و حیوان. عطا با قدرت های بزرگ و چابکی آنها نیاز به استفاده از سحر و جادو. آیا می رنجرز (سایه شکارچی) و سرد (جانباز، از جا در رفته، جنگجو) است. و در نهایت، الف. همانطور که بدون آنها به گونه ای شگفت آور، جهان مرموز؟ این نگهبان از طبیعت با عقل بزرگ زیبایی بی نظیر و فضل شگفت انگیز است. کلاس های موجود الف - آن Wayfarers و جادوگران.

بازی جنس زنبق و سوسن آنلاین خواهد شد بسیار ساده تر و جالب تر است اگر شما می توانید تمام کارت های تاروت جمع آوری کند. 22 بزرگ و 56 کارت کارت های کوچک وجود دارد. نقشه های کمک به دسترسی به و بلند آوازه شو، به شما اجازه تغییر ظاهر شخصیت مهارت های مختلف منحصر به فرد اضافه کنید، به فرصتی برای افزایش موجودی. این بازی دارای بسیاری از ترکیبات مختلف از کارت.

اما بازی جنس زنبق و سوسن آنلاین است به تجمع کارت های محدود نمی شود. انجام تلاش های شغلی، بازدید از غارها و بلند آوازه شو، شکار هیولا، شما پاداش و تجربه با ارزش دریافت کنید. با انباشت تجربه، بازیکن نقاط مهارت zapoluchaet، که در مهارت های خاص توزیع شده است.

شما می دانید که به بازی بازی جنس زنبق و سوسن آنلاین - به این معنی دیدن از غار. آنها، مانند کارت های اصلی تاروت در بازی 22. برخی از آنها نیازمند اقدامات یا معیارهای خاص به واجد شرایط برای ورود. به عنوان مثال، در دوستداران غار می تواند فقط یک زن و شوهر از شخصیت زن و مرد را وارد کنید. و مستلزم آن است که هر دو قادر به زنده ماندن بود، در غیر این صورت از اتمام اجرا متوقف می شود.

همچنین به مناطق مختلف رزمی قابل دسترس خواهد بود. در سیستم PVP، شما می توانید امتیاز، با کسب تجربه و بازی پول است. امتیاز شما در خرید از چیزهای منحصر به فرد و اقلام لازم را صرف. این بازی دارای حالت های مختلفی از مبارزه با. این ممکن است یک دوئل ساده و تشنج از سمت و جنگ در جنگهای تیمی. به عنوان مثال، شما در بازی نقش دارند. آیا باید به مبارزه در تیم انبار. یک تیم است تا 15 بازیکن عنوان شده است. پیروزی در هر دو انسجام و از هر بازیکن فرد بستگی دارد.

شرکت Eyasoft کره ای مراقبت به جنس زنبق و سوسن آنلاین گرفته مثل هر کسی که تصمیم می گیرد سعی کنید دست خود را در یک MMORPG درجه یک بازی. رابط کاربری ساده و قابل دسترس، پشتیبانی فنی و در دسترس بودن اطلاعات کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از مشکلات.

مبارک شما بازی!

 

بازی همچنین