Irod

نام های جایگزین: Irod

Irod آنلاین - مبتنی بر مرورگر بازی استراتژی اجتماعی، که با موفقیت ترکیبی از لحظات تاریخی و عناصر فوق العاده. عمل می گیرد در این قاره از خدا، که در آن نیروهای مقابله با خوب و بد هر یک از دیگر. وظیفه اصلی شما - به مبارزه با ارتش تاریکی توسط هیرودیس منجر شده است. برای پاک کردن زمین از شر، شما می توانید به کمک از قهرمانان افسانه ای از زمان های مختلف است. انتقال از یک عصر به دیگری از طریق سکولار دروازه، شما می توانید پیدا کردن و جذب ارتش از مردان بزرگ در جنگ smyslyaschie. و از این افزایش قدرت و نفوذ خود را گسترش می یابد! بازی Irod - وسیله ای برای مشارکت در توسعه شهرستان، سفر در زمان، برای شرکت در جنگ حماسی بزرگ، پیدا کردن متحدان قابل اعتماد و انجام اعمال خوب به نام آینده روشن بشریت است. با استفاده از سلاح و سحر و جادو، با هدف برای رسیدن به هدف اصلی است. ابراز وجود فقط قادر به دستیابی به موفقیت و تبدیل شدن به یک شخصیت برجسته است!

سقوط در ماجراهای هیجان انگیز، برای ثبت نام در بازی Irod. با ایجاد یک حساب، شما باید با پر کردن یک فرم با این زمینه:

- نام کاربری،

- رمز عبور.

- تکرار رمز عبور؛

- E-الکترونیکی،

- کد امنیتی.

پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، لطفا تیک تایید است که این قبول و شجاعانه دکمه "ارسال" را فشار دهید. نگران نباشید، که تنظیمات کامپیوتر شما نخواهد بود مناسب برای گیم پلی. سیستم مورد نیاز واقعا کم است. اگر شما یک اتصال به اینترنت و یک مرورگر وب مدرن، شما می توانید یکی از سرگرمی های جالب ترین های مجازی لذت ببرید.

ثبت نام Irod شما ساخته شده سرنشینان قانونی از جهان فوق العاده، و در حال حاضر شما نیاز به شروع به وظایف خود. نخست، مراقبت از توسعه شهرستان. اول از همه برای بهبود تالار شهر سطح 10 نیاز است. این یک فرصت برای پیوستن به یکی از این سه کشور ارائه می کنند. همچنین انواع دیگر بانک ساخت و ساز، فروشگاه، انبار، خزانه داری، خانه، معدن نیاز به مراقبت کنید. آنها می تواند بهبود یافته برای افزایش احتمالی که بازی، که در اصل گذاشته شد. دوم، شما باید از طریق دروازه قرون به پیدا قهرمانان و آنها را به مبارزه در صفوف ارتش خود را. شما چنین شخصیت های معروف و Scipio، Mardonius، لئونید، هانیبال، شاه آرتور، اسپارتاکوس، مرلین، دکتر، پومپه بزرگ، آتیلا هون، چنگیز خان روبرو می شوند. به احتمال زیاد شما در مورد سوء استفاده از آنها شنیده می شود، و نیازی به توضیح نیست چه سود می مانند رزمندگان با تجربه به ارمغان بیاورد. سوم، قطعا نیاز به ذرات سنگ razdobyvat خیابان الیو. با کمک آنها شما می توانید برای کمک و شخصیت های فوق تماس بگیرید. Eloy و جمع آوری سنگریزه ها می تواند در مکان ها و دوره های مختلف باشد. سعی کنید هر چیزی را از دست ندهید، و به دلیل موفقیت! و در نهایت، چهارم - ماموریت مبارزه، نبرد برای شهرستانها و مناطق. شما بی رحمانه باید موجودات تیره که و تلاش برای آزار مردم را از بین ببرد. پس گرفتن قاره از هیرودیس بد. در حال توسعه، رسیدن به نقطه ای که شما را مجبور به آمدن به مقابله با آن را در Abisalle. تماس های گرفته شده در تجربه گیم پلی بازی کمک خواهد کرد که شکست دشمن متنفر بودم.

بازی برای بازی آنلاین Irod شما باید یکی از نژاد های موجود را انتخاب کنید. به او در پایان و خواهد بود. ساکنان که مایل به در برابر شر مرگ ایستاده اند به این نژادها تقسیم می شوند:

- اتحاد قبیله (شجاع، با احتیاط، بسیار باهوش، عقب نشینی نه از اهداف خود را و می تواند سلاح های سنگین استفاده کنید و به دنبال کمک از سحر و جادو سیاه و سفید)

- امپراتوری از بزرگان (عدالت عشق مدافعان میهن، که به عنوان شریف مشهور است)

- متحده مزدور (ایلات و عشایر، که بر این باورند که آنها می توانند انسان ها را از تهاجم آزاد و آماده مقابله با هر دو در دریا و در روی زمین).

بازی آنلاین Irod توصیه نظارت بر دستاوردهای رزمی و قدر و منزلت. این جنبه بسیار مهم است که موقعیت خود را در بازی جهان است. همچنین شما نیاز به صرفه جویی در پول. دو نوع پول وجود دارد. طلا شایع تر از الماس، که در دسترس از طریق استفاده از ویژگی های اضافی است. شما باید سهام از جمله منابع مهم به عنوان غذا دوباره پر کردن. بدون آن نه فرم و نه حفظ ارتش. در ضمن، با توجه به سربازان، بیشتر از تعداد خود را تحت فرمان خود را - بهتر است. بزرگ ارتش قوی - اساس قدرت مبارزه کنند. بنابراین، جلو بروید، چرا که همه چیز در دستان شما!

بازی Irod راحت تر خواهد بود به عنوان یک اتحاد. اگر شما احساس می کنید که قدرت را به یک بزرگ، ایجاد اتحاد خود را. در غیر این صورت، یک موجود بپیوندند. همراه با دوستان، هیچ آزمایش خواهد شما را بترساند! گسترش نفوذ لذت خود را!

بازی Irod در انتظار شما و آماده به احساس خوب! تاریخ در حال حاضر - و شما هرگز آن را پشیمانی خواهد شد! داشتن سرگرم کننده و جالب و با ارزش! اجازه دهید متوجه شدم تمام برنامه های شما!

 

بازی همچنین