Ishtvar جنگ برادران

نام های جایگزین: Ishtvar جنگ برادران

Ishtvar بازی: جنگ از برادران برای اولین بار به جهان در سال 2007 معرفی شد. و از آن پس آن موفق شده است برای به دست آوردن مقدار زیادی از طرفداران. هزاران نفر از علاقهمندان به بازی را از سراسر جهان می توانند به ارزیابی تمام جذابیت از خواندن غیر معمول نرمال در نگاه اول، RPG بازی. این بازی مبتنی بر مرورگر، بنابراین شما لازم نیست برای دانلود و نصب هر یک از فایل های اضافی و یا برنامه.

مانند بسیاری از پروژه های آنلاین دیگر Ishtvar: ثبت نام برادران جنگ برای شروع روند گیم پلی لازم خواهد بود. از آنجا که رابط بازی کل اقتباس برای کاربران روسیه، مقابله با تمام ویژگی های از مراحل ثبت نام مشکل نیست.

1. برای ثبت نام شروع شده، می توانید به سادگی بر روی دکمه مربوطه واقع در صفحه اصلی از این بازی را کلیک کنید.

2. در ظاهر می شود قبل از اینکه شما فرم ثبت نام، با تمرکز بر راهنمایی از سیستم نیاز به پر کردن در همه زمینه ها به منظور، مشخص کردن نام کاربری و رمز عبور برای ورود و ظاهر شخصیت خود را انتخاب کنید، سپس شما می توانید Ishtvar شروع: برادران جنگ بازی کند.

هر کس می تواند به این پروژه را با کمک از حساب خود را در ورود به سیستم در فیس بوک یا Vkontakte، که بسیار ساده و سرعت در مراحل ثبت نام. به هر حال، به منظور شما را قادر به تست بازی قبل از ثبت نام، یک تست عملکرد از جنگ وجود دارد.

Ishtvar: جنگ برادران آنلاین - یک بازی چند نفره است که مخلوطی از تیرانداز و سنتی RPG بازی است. پیش ارائه می دهد بسیاری از وظایف و مأموریت های. و کار شروع خود شما به طور مستقیم بعد از ثبت نام دریافت کنید. ما قویا توصیه می کنند که شما آن را، چرا که با آن شما را بهتر می تواند درک تمام ویژگی های بازی، قادر به تصور کنید که شما در انتظار در آینده است.

همانطور که ممکن است حدس زده، این بازی جدا از هر چیز دیگری که شما انتظار دعوا و جنگ است. به طوری که شما با موفقیت می تواند این بازی را بازی Ishtvar: برادران جنگ، شما باید با اصول اولیه مکانیک مبارزه با آشنا باشد. "دست" در بازی است که شما شخصیت ایجاد کرده است. بنابراین شما می توانید در میدان جنگ برنده شدن، شما باید به دقت در مورد همه سربازان مبارزه با فراق طرح فکر می کنم. همه اقدامات شما می توانید جادوها سحر و جادو و اثرات جادویی حمایت. و در برخی از نقطه آن را سحر و جادو می تواند نقش تعیین کننده، بلکه بخش بزرگی از یک نتیجه موفق از این بازی در استراتژی مناسب بستگی دارد دقیقا.

در Ishtvar: برادران جنگ رایگان شما می توانید کلاس های شخصیت های زیر بازی:

1. کشاورز.

2. شکارچی.

3. شبه نظامیان.

در این بازی آنلاین شما خواهد شد بسیاری از دوستان جدید با همسالان خود را از گوشه و کنار جهان پیدا کنید. ملاقات و پیوستن به قبیله در حال حاضر تاسیس و یا، اگر مورد نظر، شما می توانید راه اندازی قبیله جدید خود را دارند. در طول بازی شما قادر به برقراری ارتباط با سایر کاربران از طریق چت خواهد بود. و بازی دارای یک ماشین حساب ویژه ای است که اجازه می دهد تا شما را به محاسبه عواقب احتمالی از درگیریهای سنگین.


 

بازی همچنین