اتحاد های ناهموار ممکن میکند

نام های جایگزین: اتحاد های ناهموار ممکن میکند

بازی دندانه دار اتحاد آنلاین - استراتژی مبتنی بر نقش چند نفره مبتنی بر مرورگر. ایجاد شده توسط Gamigo عمل فوق العاده ای خشنود کاربران ویژگی های از قبیل گرافیک واقع گرایانه 3D، انتخاب زیادی از واحدهای دستمزد، توانایی ایجاد شرکت خود را، یک زرادخانه بزرگ سلاح، جنگ های رنگارنگ با بازیکنان واقعی، از بین بردن موانع ایجاد شده توسط هوش مصنوعی. دندانه دار اتحاد آنلاین ادامه ارزش پروژه های قبلی است. پس از همه، آن است ویژگی های بازی های مشابه را حفظ و به دست آورد مزایای اضافی که آن را از دیگر سرگرم کننده مجازی تمایز قائل شود. نیاز به بازیکن را به درستی انجام ماموریت خود به پمپ مزدوران متعلق به ارتش طول می کشد مراقبت از سلاح و توسعه تاکتیک. چالش دشمنان توانمند و نشان می دهد که شما می توانید بهترین از بهترین!

فهرست از سیستم مورد نیاز است، باز نداشته است دیوانه او. گیم پلی بسیار مناسب برای پیکربندی PC زیر است: سیستم عامل ویندوز XP ( SP 2) / ویندوز ویستا / 7 ، پردازنده Core 2 Duo 1. 8 گیگاهرتز، 512 MB ویدئو ( جیفورس 8800 / ATI 2600). از DirectX 9. 0s و، RAM 2 GB، هارد دیسک 3 گیگابایت است. اگر تمام این پارامتر طبیعی است، دندانه دار اتحاد آنلاین ثبت نام برای دسترسی به یکی از بورس های سرگرم کننده ترین اینترنت را می دهد. ایجاد یک حساب کاربری - روند نسبتا سریع است. تاریخ در بازی دندانه دار اتحاد آنلاین را فراهم می کند برای معرفی نام بازی، آدرس ایمیل، رمز عبور، و پذیرش توافقنامه کاربر. پس از آن، شما با خیال راحت می تواند به دنیای جنگ وحشیانه گام به گام و ایجاد شرکت خود را.

در آغاز شما باید تصمیم بگیرید که کلاس متعلق به شخصیت. از پنج کلاس های موجود (نگهبان، سربازان فرماندهی، تک تیرانداز، تیرانداز، سربازان) شما ممکن است هر سکه را انتخاب کنید. سپس شما باید به شماره گیری خدمات از مزدوران. واحد را در بازی به اتهام بیش از 60 گونه. شما باید یاد بگیرند که انتخاب کنید که مناسب ترین، به طوری که واحد مردان هستند که قادر به انجام وظایف مختلف تشکیل شده است. بازی دندانه دار اتحاد آنلاین شما مزدوران پمپاژ. هر یک از آنها به میزان پارامترهای مقرره کمتر یا بیشتری از قبیل استقامت، مهارت، ادراک، رفلکس، با دقت. اطمینان حاصل کنید که مهارت های خود را بهبود بخشیده - و شانس موفقیت شما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت!

لازم به ذکر است که یک واحد پوشش ویژه ای وجود دارد. شما به سادگی باید مزدوران اسلحه لازم را فراهم. مشکلات و نه با این بوجود می آیند. پس از جنگ در این دوره صدها نوع و سلاح و زره پوش می باشد.

هر کس که شروع می شود دندانه دار اتحاد آنلاین بازی به تصویب اجرای ماموریت. عادت کرده اند در این جهان، شما قادر به انجام کارهای پیچیده تر خواهد بود. این بازی دارای بسیاری از ماموریت های مبارزه با مختلف! نکته اصلی این است تنبل نیست! همانطور که برای سیستم PVP، آن را به طور عمده شامل انواع زیر از جنگ ها:

- Deathmatch، که در آن برنده کسی است که در بازی حداقل یک مزدور باقی مانده است.

- شکارچی پاداش برای دستگیری.

- جستجو و تخریب، که با نابودی اهداف دشمن برخورد خواهد کرد، در حالی که دفاع از اشیاء خود را.

هر پیروزی - احساس بسیار شیرین است در خود دارد. اما علاوه بر این که، شما جبران خواهد شد مواد را دریافت خواهید کرد. هیچ کس هنوز نقاط افتخاری و یا پاداش در قالب سوخت خودداری کرد.

از ویژگی های اصلی این بازی توانایی در برابر بازیکنان دیگر مقایسه شده است. مخالفان ارزشمند شما به طور خودکار خواستگاری سیستم را پیدا خواهد کرد. شهرت خود را بالاتر، قوی تر خواهد بود که دشمن.

به هر حال، به بازی بازی دندانه دار اتحاد آنلاین ساده تر خواهد شد اگر خرید شمش طلا شما. در ابتدا صادر کوچک طلا آزاد، اما پس از آن خواهد شد که به خرید. با این حال، این پیشنهاد است در اختیار شما.

طرفداران عزیز هیجان، باور من، شما را نا امید نمی شود! این بازی واقعا بهترین راه برای بالا بردن آدرنالین! فرض کنید که در واقعیت های دشوار جنگ است که همیشه موفق باشید به شما همراه!

 

بازی همچنین