جنگ های زندان

نام های جایگزین: جنگ های زندان

بازی جنگ های زندان - مرورگر رایگان MMORPG افراد جنایتکار. اگر شما از یک شهروند مدل که هرگز نامه ای از قانون می شکند خسته شده اند، آن هم برای شیرجه رفتن به جهان مجازی و تبدیل شدن به یک کلاه بردار بدنام است. آغاز زندان جنگ بازی، شما را پیدا خواهد کرد خود را با جنایتکاران خشن و خطرناک احاطه شده است. با هم شما قادر به زنده ماندن یک شورش در زندان، دولت تکیه نیست که به منظور ساکت کردن راهزنان حداکثر تلاش خود را انجام خواهد شد. پشت سر گذاشتن تمام مشکلات و سختی ها، شما را بیشتر و بیشتر به عنوان نماینده از جنایتکاران حرفه ای فوق العاده ای حرکت خواهد کرد. به زودی شما را در محافل از نوع خود معروف، برای کسب اعتبار و احساس در این نقش کاملا راحت خواهد کرد. تجربه احساس هیجان از موفقیت، افزایش سطح آدرنالین در خون، بذر در اوقات فراغت برای یک بازی هیجان انگیز!

تاریخ جامعه جنایی می تواند هر کسی. سیستم مورد نیاز برای بازی ها بخشنده. همچنین دانلود کنید شما لازم نیست که. به سادگی یک حساب کاربری ایجاد کنید. زندان جنگ ثبت نام به شرح زیر است: آدرس پست الکترونیکی خود را، که به عنوان نام کاربری خدمت را وارد کنید، رمز عبور است فکر کردن، کد بازنویسی شده از تصویر و بر روی "ایجاد حساب کاربری." برای این واقعیت است که شما در حال پذیرش قوانین ثبت نام و مورد پروژه آماده شده است. بعد، شما یک کاراکتر را ایجاد کنید. Cosa Nostra در، برادران، برادر و گارد مبارزه با سیاه و سفید: شما باید بین چهار سندیکاهای موجود تعیین می شود. هر سندیکای واحد جداگانه خود را دارد. پس از انتخاب خود، توجه داشته باشید که نام شخصیت خود را، انتخاب طبقه مورد نظر، و سپس ایجاد ظاهر به سلیقه خود (صورت، مو).

در طول بازی زندان جنگ آنلاین باید به توسعه شخصیت خود را. شما با اطمینان از طریق سطوح حرکت تا زمانی که شما رسیدن به بالاترین - 30. با هر سطح فتح پس از آن شما تعلق سه نقطه و یک نقطه پارامترهای مهارت. این به این معنی است که بیشتر - قوی تر قهرمان خود می شود. فقط بعد از سطح 15، شما تبدیل به یک عضو کامل از سندیکای، و بسیاری از مزایای. به عنوان مثال، دسترسی به حیاط مشترک به خالکوبی سندیکای به EVENT "شورش در زندان" و بیشتر.

البته، هر یک از سندیکاهای ویژگی های خاص خود است، اما مهارت که در دسترس به هر عضو سندیکای وجود دارد. اشتراک مهارت های مشترک برای فعال و غیر فعال. سه شاخه از مهارت های عمومی را فرصتی برای انتخاب مسیر توسعه خود را. مهارت های آنها شامل شاخه های جنگنده با دست قوی، احساس که از طریق شوک، خشم جنگ، زخم های باز، سری کار و دیوانگی جلاد. این شعبه در نظر گرفته شده به آسیب حداکثر شود. اگر شما می خواهید به ویژگی دفاعی بالا، را انتخاب کنید شاخه ای از محافظ، که شامل مهارت های زیر: یک هدف دشوار است، آغازگر، عدم تعلق، بازمانده، دیوار سنگی، یک بدن قوی، آخرین تلاش، نقطه اوج. خوب شعبه استعداد به نام همدست با هدف استفاده موثر از آیتم های جانبی. با توسعه این شاخه به مهارت های از قبیل کمک های اولیه، وراجی و پرحرفی، نقطه ضعف، بی ضرر، صرفه جویی، پزشکی، محاسبات دقیق، ترفند اب زیر کاه در دسترس خواهد بود. همانطور که شما مطالعه مهارت در حین بازی شما بیشتر و بیشتر باز خواهد شد. در ضمن، شما می توانید به عنوان یکی از روند بهبود و یادگیری از همه لازم است.

یکی از تراشه های سرد، که دارای بازی زندان PANDORA - خالکوبی. این است که حضور خود را راهزنان از مقامات متمایز می کند. از این رو، شما همیشه می خواهد به نوعی خود را می دانم. به هر حال، هنگامی که شما تصمیم به زیبا کردن بدن خود را به یکی از زیور آلات نمادین را انتخاب کنید چه خواهد شد. بیش از 1000 نوع از خالکوبی های ارائه شده به توجه شما!

همچنین برگزاری زندان جنگ ، شما می توانید یک زرادخانه بزرگ سلاح از بازی. از آنجا که شما را به مبارزه با همه انواع یا مربی تیم یا بازیکن های دیگر و جنگ های مداوم بین سندیکاهای خود، شما می توانید بدون سلاح مناسب و معقول انجام دهد. جمع آوری پنجه بوکس، چاقو، تیز کردن، باشگاه ها، زنجیر و دیگر خوبی. وجود دارد در بازی و dopes. این خدمات عبارتند از کیت کمک های اولیه، افزایش و علاقمندان.

لازم به ذکر در مورد این فرصت را به ایجاد در باند سندیکای است. بازیکنان هوشمند متحد به بازی بازی جنگ های زندان آنلاین، با استفاده از پتانسیل کامل آن است. به یاد داشته باشید که شما می توانید در این گروه اغلب نمی تواند به تک خیره استطاعت است. اگر چه، در اصل، نه تو و نه الزام آور. بازی من در یک سرگرم کننده، سلامت رنجاندن با سندیکاهای مخالف، ایجاد شورش و بیشتر و بیشتر در این آزادی را انتخاب کنید، و سلول بی نهایت متنفر تحریک دولت ناظر زندان. اجازه دهید همه امید خود را به حقیقت می پیوندند!

 

بازی همچنین