جنگ های ستاره ای: جدی نایت II: جدی رانده

نام های جایگزین: جنگ های ستاره ای: جدی نایت II: جدی رانده

پردازنده: پنتیوم II 350

RAM: 128 MB

ویدئو

جنگ های ستاره ای: جدی نایت: - ". جنگ ستارگان" جدی رانده بخش دوم از یکی از بازی های رایانه ای محبوب ترین بر اساس انگیزه های جهان جنگ ستارگان: شوالیه جدای است بر خلاف بورس های متداول، چرا که در اینجا بازیکن است که سلاح های در دسترس هستند، نه تنها دور برد، اما lightsabers، و همچنین شما می توانید نیروی در مقابله با دشمن استفاده کنید.

داستان جنگ های ستاره ای: جدی نایت 2

بازی می گیرد و دو سال پس از اتمام از حوادث قسمت اول بازی. شخصیت کایل Katarn، از ترس دوباره تسلیم به سمت تاریک از زور، waives توانایی های خود و پرت های lightsaber خود را. شخصیت از جنگ های ستاره ای: جدی نایت: جدی رانده تصمیم به بازگشت به این حرفه از سربازان مزدور کمک به جمهوری جدید را به پایان برساند آخرین بقایای نیروهای سلطنتی. در یکی از ماموریت های، کایل فرستاده می شود، همراه با دوست قدیمی خود ژان شدن Ors یکی از سیاره های شورشی، جایی که آنها ملاقات Desann تیره جدی، که برنده کایل Jerec یاد گرفته و ربوده جن. تلاش برای نجات شریک زندگی خود را، کایل را تصدیق میکند، در Dessanu نبرد استفاده می شود علیه او سیلاس و دوست خود می میرد. Oklemavshis کایل عصبانی است و می رود به دره جدی به دست آوردن مجدد نیروی. قهرمان داستان به خلوتگاه درونی از جنگ های ستاره ای، جدی آکادمی، نسل 2 که در حال حاضر آماده به ما اطلاع لوک اسکای واکر را برمی گرداند. که او باید کایل انتخاب کنید تا شمشیر خود را، برای حفاظت باقی مانده است. جدی نایت 2: از این لحظه شکار خود را برای تاریکی جدی دسائو، که شما را از طریق تمام جهان از جنگ های ستاره ای آغاز می شود.

ظاهر

بازی ارزیابی ویژه شایسته بخش بصری آن است با جلوه های ویژه ذهن ترا درهم میشکنند و مدل های شخصیت به خوبی طراحی شده است. همه چیز، مطلقا همه چیز را در جنگ های ستاره ای: جدی آکادمی 2 نگه می دارد در بالاترین سطح، از قهرمان و پایان دادن به ضربت امپریال عادی است. در یک مدل شخصیت های بازی و حرکت ساخته شده است. این بازی ارزش بازی کردن حتی فقط به منظور ببینید که چگونه آرامی های انفجار termogranate، حمله به عنوان عجله ده گذشته عکس های انفجار پرواز است. صدا نیز تا علامت و تمام لذت بصری خواهد شد تکرار موسیقی متن فیلم بزرگ، موثر بر همه چیز، حتی اکو که پرواز گذشته بلستر پرتو.

بله شما با استفاده از زور خواهد رسید

بازی جنگ ستارگان: شوالیه جدای واقعا تبدیل شده است، یک بار در دست شخصیت نتواند های lightsaber بلستر جایگزینی مبارزه کنند. وجود خواهد داشت به سرعت تعیین و بخار جریان، حرکات ظریف اما حتی به طور جدی منافع در مقدار بیش از گروه دشمن محروم. همه این است که با پایین بپرد زرق و برق دار و somersaults، ترکیب غلت و حملات رعد و برق همراه است. شخصیت مهارت خواهد در طول بازی و تعداد ضربان های موجود، ترفندها و somersaults آکروباتیک با او رشد می کنند. در مقایسه با بخش اول این سیستم برای جمع آوری ذرات ناپدید نیروهای از اجساد دشمنان کاهش یافته، در حال حاضر کایل می تواند خود را از انرژی، که لازم است برای برخی از زمان به استفاده از مهارت های خود را تولید کند. مبارزه هیجان انگیز ترین خواهد شد منتظر شما را در نبرد با جدی سرکش، پس تمام نیروهای در جنگ با ضربت ساده صرف نکرده است.

 

بازی همچنین