Kartuga

نام های جایگزین: Kartuga

بازی آنلاین Kartuga - رایگان مرورگر استراتژی دزدان دریایی با عناصر RPG، که در زمان واقعی آشکار می شود. تشکر Kartuga آنلاین شما می توانید دزد واقعی را خراش خطرناک احساس و تشریح در وسعت دریایی، و سپس vstrevaya. تمام اقیانوس های جهان را برای تحقیق باز است. احساس خداوند این وسعت گسترده ای! InnoGames شرکت - ناشر بازی، مطمئن ساخته شده که کاربران می باشد بی حوصله نیست. بسیاری از موارد جالب می آیند مسافران شجاع. شما حق را برای حمله به کشتی های تجاری به غارت شهرستان، به مجادله با نیروهای عدالت، به انجام همه چیز ممکن است به غنی سازی شده باشد. زندگی دزدان دریایی ایده آل برای کسانی که عادت کرده اند به نشستن هنوز هم می باشد. نیاز به یک مقدار زیادی از انرژی برای انجام مأموریت های متعددی از مختلف مشکل، قادر به حفظ بهبود کشتی خود را، برای پوشش دادن همه جنبه های لازم که وعده توسعه است. اگر شما تصمیم به بازی Kartuga، باید توجه داشت که در حال حاضر این پروژه در مرحله تست بتا بسته شده است. بنابراین ثبت نام Kartuga - آن را به سادگی یک درخواست برای دعوت به بازی، به جای دسترسی مستقیم به مواج ماجراهای دیوانه. اما نگران نباشید که تمایل خود را به چپ مراقب است. درب به دنیای مجازی به همه comers باز خواهد بود.

تاریخ در بازی نیاز به Kartuga پر کردن این رشته: نام کاربری، رمز عبور، آدرس ایمیل. پس از آن مورد قبول می کنید، سپس شما می توانید نامه ای به مشخص ایمیل انتظار می رود. تشویق شده توسط این واقعیت است که سیستم مورد نیاز برای این بازی است که بیش از حد بالا نیست. در حضور یک مرورگر مدرن و با سرعت بالا به اینترنت، شما با خیال راحت می توانید با کامپیوتر بازی کنند، حتی پارامترهای میانگین.

بنابراین، جایی که شما شروع به Kartuga بازی؟ نیازی به گفتن نیست که با کسب کشتی. قبل از اینکه شما مجموعه ای کشتی بادبان آماده درآمده است. توجه داشته باشید که بهبود از کشتی های شما خواهد شد در طول بازی مشغول اند. توسعه از شخصیت همان است که به دلیل انباشت تجربه. و بیشتر - بهتر است. پس از شما را از طریق گیم پلی پیشرفت ارائه می دهد دسترسی به ده ها تن از مهارت های متفاوت است. هر برای خود انتخاب سبک بازی. خوشبختانه، این بازی یک دسته از ویژگی های است که به آزادی انتخاب کمک فراهم می کند. حداقل، به عنوان مثال، انواع مختلف کشتی. شما می توانید قلب دقیقا همان چیزی مهم تر را انتخاب کنید و احساس خوش شانس روی درست است.

بازی Kartuga نیاز به تاکتیک. و بهترین از این سوالات از قبل به هماهنگی با اعضای تیم. بله، در آن است بسیار مفید برای متحد کردن، به جای تلاش برای کسب شهرت. تیم عملیات در عین حال هیچ آسیبی، و حتی کاملا برعکس. به خصوص که تیم مبارزه می کند در بازی - دید بسیار چشمگیر، و در آنها را به تنهایی درگیر کار نخواهد کرد. بیاموزید که دوستانه حل و فصل مشکلات تیم، آیا دوستان شما بیش از چيز جزئي از دست دادن نیست. درمان با توجه به علت به هر حزب، هر کس او بود. به هر حال، شما می توانید برای خود انتخاب کنید نقش مهندس، و یا محافظ ویرانگر. و حتی اگر آنها توابع مختلف در هر عمل تیم هماهنگ به ارمغان می آورد بسیاری از مزایای. شخصیت نوع مختلف است که آنها را به یک راه منحصر به فرد از توسعه، به سبک خود و حرفه. بر این اساس، به نقشی که انتخاب می کنید برای انطباق با کشتی شخصی.

بازیکن مبارزات انتخاباتی تنها در بازی برای تسطیح دزدان دریایی مهارت های مناسب تر است. در واقع شما این بازی را بازی Kartuga، با بهره گیری از حالت های مختلف چند نفره. سعی کنید همه در دسترس است، به درک آنچه را که بیشترین بازدید در نقطه.

در جنگ های بی پایان و باید با مسائل مانند شکار گنج، حمل و نقل کالا، توسعه علم، حوزه های تحقیقاتی، آزادی رفقای در پریشانی، مسلح کردن کشتی ها سر و کار داشتن. لازم به ذکر است که بازی می گیرد تغییر از دوره های تاریخی است. این حذف یکنواختی - و شما هرگز حوصله دوباره و دوباره به سرمایه گذاری هیجان انگیز است. اجازه دهید اکنون اوقات فراغت خود را جالب و غنی تر می شود. موفق باشید!

 

بازی همچنین